Jump to content

Recommended Posts

36 minutes ago, Zwerko said:

 

Dakle VK 36.01 sam trackovao i neko ga je dovršio, zato imam 59 assisted dmg, kao što je to uvek bilo i do sada, tada ne računa stun dmg. Stun dmg računa samo kad ga stunujem pa ga neko drugi roka, kao u slučaju ovog JPanthera na drugoj slici. Verovatno assisted dmg ima prednost nad stun dmg jer donosi više XP poena i više kredita, u krajnjoj liniji i bitniji je. Ali sve to lepo piše u igri :)

 

e pa ovo sam pitao, nisam nigde video da to pise ingame, izvinjavam se sto sam te naterao da igras arty! :D

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 5/2/2017 at 9:09 PM, Zwerko said:

 A Leo je predivna mašina, uživao sam igrajući ga, ali mislim da sam koristio standardni setap opreme za srednjeg tenka, ne treba ti GLD, tj neće ti puno značiti jer je svakako dovoljno neprecizan top da bi snajpovao bilo šta. 

Hmm, meni nesto ne lezi bas, mnogo mi je bolji bio tier 6. Prilicno je neokretan, traverse speed los, aim time uzasan, dispersion isto, penetracija od 155mm slaba...stavio sam mu ramer, vent, i mrezu, nije bas za bino ili optics, a i ovo za aim time i preciznost topa mu nece mnogo pmoci

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Hmm, ja nesto ne umem da uradim oko ovog trade-a, hocu da trejdam AT15A za Steyr WT, ali mi stoji zasivljena opcija, isto tako za bilo koje drugo vozilo mi stoji sivo.. :S ne znam o cemu se radi?

Edited by Coyote

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

I kakve su sad ovo ranked gluposti, nova oprema itd, sta je sa onim 30v30 modom?

nadam se da je makar ovo tacno

Quote


From the patch 9.19 you can mix male and female members of your crew and Brotherhood in Arms and Sisterhood in Arms will work both on male and female members of the crew. So that means you can mix crews from now on.

 

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

'Ajd kad je glasanje u pitanju, izjasnite se sta zelite, makar da glasamo za isto (nije da ce nas par da utice u tolikoj meri na rezultat glasanja, ali da se poradi na sinhronizaciji). :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Meni realno svejedno, osim T49 i WZ sve ostale lajtove imam devetke, a ove dve linije osmice, tako da šta god da bude meni u suštini odgovara i mislim da ću bez problema stići do Tier X. S druge strane ovaj AMX 13 105 mi deluje interesantno da imam za početak. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Njega vec imam :D

mislio sam Su-122-44 za t28 htc, taman da treniram posadu sa obj.704, cdc za wz-111, i posadi sa bat chata treba treniranja i t54 mod1 za is6 koga vise i ne igram, jer je IS-7 posada istrenirana, a poceo sam medium rusku granu pa taman za posadu...malo me nerivra niska pen za t54 mod1, al vidim da svi hvale tenk?

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Da, traje još mesec dana nakon što se završi Top of the tree da bi imao vremena ako si desetku istražio na kraju meseca pa da mozes da odradis. Ja sam tako uzeo T110E4 na kraju marta pa sam ceo april igrao i njega i top of the tree za Leoparda. Zato sam sad za Leoparda odradio misiju za pet dana, mlogo ga volim :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Posto nemate neke nove sugestije za ovo trejdovanje premiuma da pitam jos par stvari:)

Sa kojim tenkovim preporucujete da probam da predjem sledece misije za t55a.

TD-15, 6000 dmg...imam grille 15, fv 183, obj.704 i stock jagdtigra, a vidim da je neko i sa scorpionom G presao:)

SPG-6, ova misija mi je nocna mora i pre promene kad je bilo ubiti 3 vozila veceg tiera, a sada je stunovati 5 razlicitih vozila tako da saveznici naprave damage na njima...od artija imam samo gw tigra, s-51 (jos uvek stock gun) i t92...kapiram da je veca sansa sa manjim reloadom, mada mozda i t92 sa spash dmgom moze u isto vreme da stunuje 3 tenka...problem je sto se ljudi jako slabo trude da gadjaju stunovane tenkove ili mi se to cini

LT-4, za kraj najgluplje ofc, trackovati 3 razlicita vozila bese...ja sam retard, ali mi to ne uspeva ni sa autoloaderima, amx 13 57 i buldog recimo, mada imam i dosta drugih LT

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja sam tu TD misiju odradio sa Grille 15 ali dok mi je bila aktivna prethodna misija, sad je zapravo nisam ponovo završio. Sa T110E4 sam nekoliko puta bio blizu, cenim da može lako bilo koji Tier X TD ako se potrefi partija tako.

LT sam tu misiju odradio s nešto tipa WZ-132, nije čak bio ni autoloader :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...