Jump to content

Recommended Posts

Koji ste nubovi, koristite mogove u igri :) Ja sam izgleda jedina dileja na ovom svetu koja igra "klot" igru :)


Ma to samo Dule :) Realno od kad su ubacili i ovaj dmg panel u klot igru ja baš više nemam nikakve potrebe za modovima, bolje mi da nemam XVM da se ne nerviram.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ovo je prosto fantasticno, za nekoliko dana mi je win rate pao sa 50.6 na 50.5%. I ladno ne mogu da zavrsim drugu LT misiju za t55a, da spotujem 6 tenkova i ostanem ziv. Serem mi se u skill, deinstaliracu igru.

I naravno posebna zahvalnost rngu sto su mi ceo vikend x5 pobede ovakve, a sve dobre partije porazi, 3 smrti!

2iopa8.jpg

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Priznajem da sam nobina, jbga:). Ma xvm mi ne treba, cak ni ove gore stvari koje sam naveo nisu toliko neophodne. Al najvise mi fale no corpse i no friendly shot. Zato sto stalno neki idiot uleti u liniju vatre, a jos vise iritira kad opalis na nekoga koga su ubili delic sekunde ranije pa moras da cekas na reload.

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nesto su pominjali oko 20. aprila ali ne znam da li to i dalje stoji s obzirom da i dalje to balansiraju. A od SP I C do Ru251 imas tipa 130k XP, nije malo ali je tenk dosta zabavan, tako da sve zavisi od toga koliko planiras da igras, da li imas premium, rezerve i sl. 

Ja sam istrazio T54 laki ali nemam kredita da ga kupim, verovatno cu da vidim da izgrindam pre patcha. A Leopard PT A mi se sad cini sasvim ok kad stavis top i motor, pre toga je pakao. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

SP I C je meni bio super tenkic tako da neces zazaliti sigurno, kad god da bude patch. S druge strane malo sam jos igrao Leoparda PT A i sad mi je jasno zasto se svi loze na Leoparda 1. Bukvalno s osnovnim topom mi je bilo mucenje najvece ikada, ono pakao, ali kad uzmes ovaj L7 od 105mm sam se setio zasto sam voleo i Centuriona 7/1. Ovaj jeste da ima mnogo manje oklopa ali je mnogo i brzi i okretniji i mozes bolje da se pozicioniras, ne znam da li je bila neka partija da sam pobedio a da nisam dobio bar 3rd class danas :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Leopard 1 najbolji aim time i najmanji dispersion u celoj igri :D

SP I C mi je za sad ok, spucah free exp, neke module sam vec imao istrazene (nemam pojma odakle mi istrazen onaj autoloading top kad on ide samo na spc?)...tako da cu sad videti kako fura sa stock motorom, ako ne moram necu da dajem jos 16k expa za motor, treba mi 90k do ru 251...da, znam da je mnogo bolje ubrzanje sa uprgadom motora, al moram da uradim sve da uzmem ru-251 pre patcha:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Lud je SP I C, taj poslednji top sam i ja imao istrazen nekako, iako sam pre toga imao samo heavy/spg od nemaca, jebem li ga nisam se bunio :)

imaj u vidu, da moze HE na taj top, mislim da sam ja stavljao po 2 magazina HE ammo, ima situacija gde mozes nekom da saspes 3x HE u ljabinku :)

Ja sam u slicnoj situaciji, samo tier iznad, fali mi nekih 100-130k exp za leopard pt a, ali ne stizem to do patcha da uzmem...

Koje su sanse da se patch odlozi, koliko vidim dosta placu na ovaj poslednji mini patch sto je bio?

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...