Jump to content

Recommended Posts

Nek se nosi ovaj Wargaming. Cekam reset treceg skila posade na m53 i vec 20 partija je na 97%, a sve igram sa reservom 50% exp za posadu, pa nemoguce da se nije pomerio ni taj pisljivi 1%...uopste cini mi se da posada sporije napreduje nego ranije ili sam istripovao

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

govorim o procentima pri resetovanju skillova za kredite, tu se ne vidi tacan potrebni exp...znaci kad resetujem umesto 3 na 100 imam 2 skilla na 100 i jedan na 97, ne prikazuje koliko ti treba za treci na 98, 99 i i 100, makar koliko ja znam:)...na kraju cu da resetujem skill za golde i aukurac

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kad pominjes los rng i bad luck, sinoc vozim e50 da uradim poslednju misiju da ubijem 2 TD koji su tier veci od mene i da napravim 2k dmga, ubijem prvog, izrokam sta god jos da imam 2k+ dmg, na 80% hp ostanem, nadjem jos jednog tda na full hp i krenem na njega, probijem ga prvi shot spreda, on krece na mene, ja ga track i popijem shot ostanem na nekih 30%, pozicioniram se iza njega i krecem da tocim, to je to ja mislim, eto meni zavrsena misija posle ko zna koliko loseg mm-a gde sam dobijao sve osim 2 tda koja mogu da ubijem da zavrsim misiju, odjednom eksplozija meni tenk unisten... sta se desilo, jebani e25 juri neprijateljsku arty (jebana francuska arty bat chat tier 10), i taj lik koji bezi od naseg tda u full speedu opali metak ka meni prebaci svog tda i mene rokne, u tom trenutku sam ostao, uradio alt+f4 i samo se udaljio od kompa da ne bi polomio nesto... I tako, ima li neko goru pricu :D

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

Ja sam skroz odustao od jurenja misija, ako se desi, desi. Na primer ista ta misija, pokušavao sa Super Pershingom sa goldom, sa FV4202 odigrao gomilu partija s tim u vidu, T-44, T-54, svi tenkovi s kojima "kidam" i ništa, neće da se potrefi pa to ti je. I na kraju grindao E50 i rešim je sa glupavim Panther II i to nisam ni skontao da sam rešio nego mi samo na kraju izašlo obaveštenje i to with honors :)

Inače spremaju vrlo zabavne izmene, baš sam danas pisao o tome http://klanrur.rs/2017/03/03/wot-novi-matchmaker-laki-tenkovi-i-ranked-battles-stizu/ U suštini mi se najviše sviđaju ove ranked battles što će da uvedu, ali Tier X laki tenkovi će izgleda da budu vrlo zajebati. Jedino što sad moram da požurim da izgrindam T-54 laki i Ru251 da ih igram malo i ovako kako su sada :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Opa cestitam,  a ne znam zasto juris taj skill na arty, koristis AP pa ti treba ? bolje uzimi BiA+snapshot+camo. Pogotovo sto u sledecem patchu koliko sam razmueo arty nece imati AP shells nego samo HE. Cisto da dodam, deady eye radi samo na AP, APCR i HEAT.

Edited by Invader

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

Snapshot radi sve dok ne pomiris ceo tenk, znaci pomeranje cevi u arty arc, a u svakom slucaju nema sta drugo da uzmes na gunneru za arty osim ova 3 sto sam naveo, repair ti ne treba, firefighting isto, designeted target radi samo ako imas diretan view, armorer je nesto sto mozes da resis sa repair kit i dead eye smo vec pomenuli :D

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

Nobina sam, nisam znao da deadeye ne radi sa HE i da designated radi samo kad imas direktan view, protraćio sam skill:(. Mada T92 nema neki ugao pomeranja cevi za razliku od M53, ne znam koliko će mi snapshot na njemu biti koristan.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk


srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bas su mogli da napisu pederi ingame u opisu za designated target da se ne odnosi na arty, a ne da mora covek da juri po sajtovima. A jel ste sigurno da ce Arty ubuduce imati samo HE shells. I koji sad djavo da uzmem za drugog gunnera umesto designated ako budem resetovao, nema bas korisnih skillova za arty. A za snapshot pise ovo:

Quote

The Snap Shot Skill enables the Gunner to reduce the penalty to accuracy and shot dispersion that is applied to shots made while the turret is in rotation

Znaci to se odnosi samo da shotove ispaljene dok se pomera kupola/cev. Ja skoro nikad sa artijem ne gadjam tako vec sacekam makar par sekundi da se skupi nisan koliko toliko. Tako da ne znam bas koliko je to koristan skill za mene.

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pa pise da radi samo na AP, APCR i heat, i sam znas da koristis samo HE na arty :) Pa sto se tice snap shot to je meni jedini skill koji bi mogao da koristim non stop, milion puta se desi da mrdnem cev 1mm cisto da promasim, generalno ne primetis to ali radis :)

In other news, morao sam da okacim ovo na yt, resio partiju i usralo me na kub :D

 

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

Ja bi poludeo da sam na njegovom mestu, zato sam morao da share video, a partija bila nerealna, ostao taj leo i grile na nasa 2 tda i 2 arty (ukljucujuci i mene), rokali se oko te zastave dok  ja pokusavao da ih flank i nadjem arty shot, nasa arty im otisla u td mode, sve u svemu smo ostali 1v1 i dok sam je pomerao do njihove baze i tad me spot, tad i pocinje video :D

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

Nemam pojma, bilo je price da ce menjati disperziju topova tako da svi topovi budu manje precizni, ali mislim da to ipak nije uradjeno.

I konacno uzeh svoj prvi tier 10 arty, T92:). Bacam utiske kad odigram malo vise partija sa njim. Btw, imam nekog ludog radio operatera sa t32, sa 4 skilla i peti uskoro, ne znam sta sve da mu stavim:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...