Jump to content

Recommended Posts

sta znam, kul su troll topovi, koristio sam ih na sedmici i osmici pomalo, ali ipak bi mi bilo glupo da ih koristim na desetki...jedino ako ne stave neki troll top sa preko 1000 alpha dmga, pa da mi svaki hitac garantuje 400-500smg...to je jedina prednost troll topova, sto ne moras da razmisljas gde pogadjas i da li penujes, uvek je neki smg garantovan...e sad sto je reolad i aim pola sata to je drugo jbga:)

nego otkad se pojavio onaj modifikovani kv4 sto su ga ranije najavljivali, sad ga prvi put vidim u ifri?

Edited by Dule_smor

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Dule_smor said:

nego otkad se pojavio onaj modifikovani kv4 sto su ga ranije najavljivali, sad ga prvi put vidim u ifri?

Imaš dva nova KV-4, jedan je KV-4 Krilevts ili tako nešto i on se pojavio kao reward tenk za kampanju ali slabo su ga ljudi uzimali. Imaš i KV-4 KTTS koji će biti TD ali se još nije pojavio zvanično u igri. 

29 minutes ago, kristijan said:

Jel krenuo neko svedjane, konkretno TD liniju, neki koment bi dobro dosao? Ozbiljno se razmisljam da pocnem grind kad budem uzeo E50M ( nadam se uskoro ). Volim taj snajp stek stil ( kao ruska TD linija na obj 268 ), pa ono, otkud znam.

Dule je stigao do sedmice pa može da da neki komentar više, ja sam tek na šestici. U suštini od trojke do petice su ti troll topovi, dakle pucaš HE granate tako da snajp nije najsjajniji ali je meni je bilo mega zabavno. Šestica je ok za snajp ali je malo veliki tenk što se meni lično ne sviđa toliko, sedmica bi trebalo da je manja. Od osmice imaju onaj siege mod i to sam igrao na test serveru, vrlo interesantna stvar. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Dada, taj Krilevts, prvi put ga videh danas.

A sedmica svedski td je ok, treba mi jos 60-70k expa do UDESa. Brz je i mobilan, low profil, armor mu busi sve naravno, 210 mu je pen topa sto je ekstra, oko 6.2 sec reload, ali je zato disperzija onako, oko 0.36. Ali vidim da i kasnije disperzija ide od 0.35-0.4 osim na desetki gde je 0.3 sto je ok. Ali bas mi se ne igra tier 9 recimo snajper sa 0.4 disperzijom, mislim da je to bas lose. Tako da ja grindam do UDESa, a posle prelazim na nesto drugo, mozda nemce light/medium, bice taj popust u februaru:)

Doduse, na ovom lvk 90 B imam preko 65% pobeda i posle vise od 60 partija sto znaci da nije los:)

Edited by Dule_smor

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

par glupih pitanja:

jel bila kineska grana do 121 na top of the tree akciji i jel ce biti ponovo glasanje svaki mesec ili sad oni sami stavljaju grane koje nisu bile do sada

i kako kupujete premium/gold, jel ovako svaki mesec da imate za premium nalog ili kad su neki bundle paketi na akciji...ja svaki put hocu da uzmem samo mesec dana premiuma za 10 jura i onda uhvatim sebe kako kupim neki paket od 50 jura sa goldom, premiumom i kreditima jer je na akciji -10%...mislim trebalo bi da se to vise isplati, al me nervira:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja najčešće uzmem onaj paket za 20 evra 30 dana premiuma + 3.500 zlata. Tako mi svaki put ostane 1.000 zlata pa u teoriji na šest meseci imam jedan mesec više a u praksi nekad to zlato istrošim na garažu, kamuflaže ili skidanje opreme. Sve u svemu mislim da se paketi s kreditima nikako ne isplate. 

Što se top of the tree tiče 121 nije bio prošle godine, ali mislim da više neće biti glasanja već će kao i ranije oni stavljati što znači da nije nemoguće da uskoro budu kinezi ali nije ni sigurno. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

aha ok...pa vidim da su paketi sa kreditima skuplji, ali nemam zivaca toliko da grindam kes za desetke, a glupo mi da prodam skoro sve tenkove pa da mi ostanu samo desetke i premiumi:)...jel ce biti skoro ono sto su pominjali da mozes da prodas premium tenk za gold ako ti se ne svidja?

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da sam se zeznuo, sad čitam nešto ovo i jeste bila opcijna na RU serveru da ih prodaš za gold https://thedailybounce.net/2017/01/12/world-of-tanks-trade-in-your-premium-tank/

Ali opet je tu problem što je ekonomija kao i za standardne tenkove i za srebro - dobijaš 50% od onoga što si ga platio, to mi nikako ne deluje ok. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, jbga, normalno da nece da bude po istoj ceni, vec jeftinije. A meni bi odgovaralo da se otarasim ovih tenkova koje skoro nikad ne igram, a dobio sam ih na nekim misijama, bolje da dobijem neki gold za njih nego da stoje. Kad vec nemam zivaca da grindam srebro, makar gold za premium:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 1/31/2017 at 4:09 PM, Dule_smor said:

sta znam, kul su troll topovi, koristio sam ih na sedmici i osmici pomalo, ali ipak bi mi bilo glupo da ih koristim na desetki...jedino ako ne stave neki troll top sa preko 1000 alpha dmga, pa da mi svaki hitac garantuje 400-500smg...to je jedina prednost troll topova, sto ne moras da razmisljas gde pogadjas i da li penujes, uvek je neki smg garantovan...e sad sto je reolad i aim pola sata to je drugo jbga:)

Opa, 1100 alpha dmg, vredi isprobati :D

 

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...