Jump to content

Recommended Posts

Stoji da nema HE, ali s druge strane standardna granata probija 120mm, a premium 140mm, recimo kod KV-2 koji je Tier VI premium granata probija samo 136, dakle manje nego kod švedskog Tier V lovca. Hoću reći ima i dobrih i loših strana to što je HEAT. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Da, to smo i konstatovali da je baš smor. Elem, malko se igram sa novim desetkama pa da prenesem utiske - IS-4 je realno zver, spor je što me je iznenadilo ali dobar ukupan oklop, većina ljudi ne zna da ga probije i može baš lepo da dinguje, plus ima dosta precizniji top od IS-7 i više HP što lepo može da se iskoristi. TVP 50/51 je ono baš interesantan u nekim situacijama, tipa isklipuješ protivničkog Tier X mediuma ako je iole načet, vrlo zajebano. Ono što me je najviše iznenadilo je T-62A - ja sam posle T-54 uzeo prvo Obj 140 jer mi on nekako delovao bolji, ali sad kad sam uzeo da igram T-62A ne mogu da prestanem :) Ono odigrao sam 40ak partija, posada još nema prvi skill (iako su bili na 100% od onih fudbala i sranja), a ono WN8 mi je dobrano preko 2.000, nekako mi je baš do jaja legao :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Mislim da nije baš skroz random ali kao i da jeste posto nema da se nadje koji daju šta onda kao i da jeste. Meni fali dva komada, imam nekoliko duplikata i nekoliko puta sam ih već pretvarao.

Za vikend x2 XP za svaku pobedu dana, naravno baš kad neću biti u prilici da igram :( s druge strane je oprema na popustu, taman da pokupujem neku gomilu za ove skaute što grindam i za Svedjane.

Inače sam potpuno oduševljen sa VK 28.01, koji je ono mali trol to je strašno :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Primetio sam i ja da su ti Emil-i  veoma precizni, mene t8 busio 5x puta u isto mesto u kupolu na mom e50, a bukvalno isto mesto, a situacija neka skoro nemoguca za tako ciljanje :D

A na stranu sto sam jebano juce hteo da igram malo e50 da bi istazio poslednji top, nalozio se sve, ispucao one personal reserves, nakon 2 sata ja sam jedva uspeo da uzmem x2 za prvi pobedu, ali zato bilo koji drugi tenk da sam uzeo u medjuvremenu mi bio pobeda iz prve, baksuzni e50 :D

Prijavio sam se za klan (-rur-), pa ako neko moze da me inv, nick: PedjaLHS

Edited by Invader

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dule_smor said:

Bese ima i onaj troll top i autoloader?

Ne, ovaj ima samo trol top, SP I C ima autoloader i već sam ga istražio ali nemam pare sad. U suštini gledam da idem na Ru251 pa onda na Leoparde da se ne smaram s onim budjavim mediumima. 

36 minutes ago, Invader said:

Prijavio sam se za klan (-rur-), pa ako neko moze da me inv, nick: PedjaLHS

Wilkomen :)

40 minutes ago, Dule_smor said:

Sere mi se vise od chitera, kako je bre moguce da Emil I saspe u mene dva metka za manje od dve sekunde kad mu je reload 3 sec.

Verovatno si istripovao. Takav hack bi značilo da mora da hakuje server a to baš nije tako lagano. Citovi su uglavnom ono da te nišani u weak spotove i sl, ne može da smanji reload tenka jer to ne kalkuliše klijent. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ma znam, to je i meni palo na pamet da je jako tesko chitovati. Ali igrao sam stotine partija sa autoloaderima, imam vrlo dobar osecaj za vreme, ono nije bilo 3 sekunde sigurno, al nebitno:)

A tu liniju lakih nemackih tenkova do leoparda i ja mislim da krenem, al nemam zivaca:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Power creep je evidentan sve vise i vise. Emili dominiraju u skoro svakoj partiji. Ali zato ih i fokusiraju artiji cak i preko nekih drugih meta. Mislim da vecina njih bude zbunjena dingovanjem koje dozivi pa se zaludi i ostane duze na jednom mestu. Dovoljno da popiju 2+ arti granate.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

On 1/7/2017 at 9:55 AM, Zwerko said:

Mislim da nije baš skroz random ali kao i da jeste posto nema da se nadje koji daju šta onda kao i da jeste. 

Probavao sam sve, prvo da stavim ono sto mi treba, pa da vecina bude ono sto mi treba, ali je random.

Upravo sam  kombinovao 5 snowitzera (od toga 4 turret decorationa) i dobio sam next level vrh jelke.

Ako nista drugo bar ih ima milion, :D Okitio sam sve pre neki dan, a vec imam jos 5 lvl 5 gluposti.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam kod Šveđana stigao tek do Tier VI locva, nemam još ni top. Jedino što mi se ne daju pare da kupim Tier VI tenka, sad sam opet u štek modu :) Ali zato sam dao sebi oduška pa igram malo T-62A i Obj 140 čisto gušta radi, mrzi me da grindam bilo šta :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

On 10/01/2017 at 11:09 AM, Dule_smor said:

Iskoristih maksimalno ovu x2 za svaku pobedu akciju tako da sam skoro izgrindao tier VII svedski td...takodje sam uzeo pretposlednji top i motor na wz 120, poslednje necu ni da grindam posto su 105k expa ukupno, a za 121 mi treba 180k:)

kod kineza je fora da se odradi prvo teska linija, onda ti skoro sve dostupno za srednje od opreme, ipak je poslednji top kod wz120 glavna zabava, a i poprilicno je bolji od ovog od 100mm

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...