Jump to content

Recommended Posts

On 8/30/2017 at 5:31 PM, Dule_smor said:

A vidim prckali su nesto oko disperzije svih njegovih topova, nekima povecali, nekim smanjili, bezveze...edit, prakticno su sjebali top koji vodi ka obj 140, a poboljsali onaj koji vodi ka t62a, ne znam sto su to radili?

Elem, u svetlu ovih promena vecita dilema t62a ili obj 140 je dobila novo znacenje...po meni je sada bolje ici na t62a jer top na t54 koji vodi do njega sada ima bolju disperziju, aiming time i penetraciju, jedino nesto manji dpm...vasa misljenja?

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, ti topovi na T-54 su skroz čudni, onaj sa većom penetracijom je nekako i meni bio prvi izbor, ali ispostaviće se pogrešan, onaj sa manjom penetracijom a većim DPM je mnogo bolji. Isto i sad su ga napravili čak da bude precizniji, ali s tim tenkom se realno i ne snajpuje, nije toliko bitno, a razlika u DPM je i dalje 400, što za taj tip tenka uopšte nije malo. Pritom je sad i ovome pen povećan za 201 što više nije tako strašno malo. Ja sam i dalje da se igra sa topom koji vodi kao Obj 140. A zapravo sam prvo igrao sa onim drugim, aj to se sad promenilo ali mi i dalje ne deluje dovoljno da bi ovaj bio bolji. 

A što se dileme Obj 140 i T-62A tiče već sam nekoliko puta rekao - meni je "na papiru" Obj 140 uvek bio bolji, ali u praksi mi je T-62A zver od tenka u odnosu na Obj, pri čemu sa Obj 140 imam 450 partija a sa T-62A 150, prosto mi ovaj prvi ne leži, ne mogu da objasnim. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Zwerko said:

Ne znam, ti topovi na T-54 su skroz čudni, onaj sa većom penetracijom je nekako i meni bio prvi izbor, ali ispostaviće se pogrešan, onaj sa manjom penetracijom a većim DPM je mnogo bolji. Isto i sad su ga napravili čak da bude precizniji, ali s tim tenkom se realno i ne snajpuje, nije toliko bitno, a razlika u DPM je i dalje 400, što za taj tip tenka uopšte nije malo. Pritom je sad i ovome pen povećan za 201 što više nije tako strašno malo. Ja sam i dalje da se igra sa topom koji vodi kao Obj 140. A zapravo sam prvo igrao sa onim drugim, aj to se sad promenilo ali mi i dalje ne deluje dovoljno da bi ovaj bio bolji. 

 

ja mislim da si ti ovde nesto permutovao:)...prvo, onom topu koji vodi ka 140 je bila i ostala pen 201, ali su mu povecani dipersion i aim time...topu koji vodi ka t62a su smanjeni dispersion i aim time, a pen je ostao isti 219 cini mi se...jedino ako je malo povecana razlika u DPMu u korist ovog topa koji vodi ka 140...tako da su prakticno zamenjene statistike ta dva topa sto se tice disperzije i aim time...tako da meni deluje da je sada bolje  igrati sa ovim sto vodi ka t62a jer je prakticno postao ono sto je ranije bio top koji vodi ka 140, ako zanemarimo dpm

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nisam permutovao, možda nisam samo lepo rekao. Ne znam sad kakav je ovaj top koji vodi ka T-62 jer ga sad nisam igrao od kad je postao precizniji, ali je ranije bio lošiji dosta. A pritom mislim da su ovom topu koji vodi ka Obj 140 sad još više povećali DPM, u suštini zato mislim da je on idealan za tip tenka kakav je T-54. Mada iskreno ne znam ni zašto su ga dirali i do sada je bio do jaja :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Bogami prija mi malo ovaj odmor od Wota otkako mi je istekao premium. Ionako sam uzeo skoro sve sto sam hteo, ostalo mi jos 30k expa za jagpanz e100, al ionako nemam para za njega. Jedini grind jos koji me zanima je t62a, al to ce mi trebati makar 15 dana premiuma pa polako. Misije za T55a sam zabagovao tako da necu da silujem i da se nerviram. A i mis me jebe :D

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...