Jump to content

Recommended Posts

Meni nije radio jutros, sad radi normalno. Dobija se neki kupon, nekad bude na 10%, nekad bude i 30% na bilo šta u premium shopu, samo je meni recimo izretardirao nešto kad sam hteo da kupim pa nisam imao keša na kartici on ga je kao iskoristio a sutradan kad sam imao keša nisam imao opet kupon :( 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Meni i dalje nece da udje u WoT, a u WoW hoce. Nebitno, probacu ovaj mesec ipak da izguram 240k expa za strv-b, to je samo 8k dnevno :)

@Zwerko, jos samo jedno pitanje, koje si skillove i opremu furao na t54, posto moram stock da ga igram...moze bia svima prvi, repairs svima treci, a drugi 6th sense, deadeye ili snapshot, smooth ride i safe stewage...oprema rammer, vent i stabiliser ili optics?

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nesto mi nije izasao mention uopšte, izvinjavam se. Meni je to standardni setap za mediume - od opreme ramer, vents i vertical stabiliser, eventualno moze optics umesto vents, zavisi kako ko voli mada meni on nije toliko za spot. Od skilova 6th sense, snapshot, smooth ride i situational awareness (da kompenzujem view range posto nema optiku), posle svima bia, posle vec po zelji, malo repairs malo camo, malo vec sta oćeš. Meni taj deadeye ne deluje toliko korisno pa ga ne stavljam, a safe stowage osto nisam stavljao jer mi ne deluje ammo rack toliko problem, stavicu kao sledeći skill na obj 140 recimo.

Ja inače igram ovo za Japanskog Tigra, juce sam zavrsio ono za 50k XP kad si medju prva tri u timu, tipa u 80% slucajeva kada sam resavao sam bio prvi ili uopšte nisam bio ni u prva tri, tako da kapiram da ce mi i ova sledeca etapa biti ok. Inace ono milina, nista ne grindam, igraju se samo tenkovi koji su ciljano ostavljeni u garazi, rezultat wn8 na poslednjih 150 partija u proseku preko 2k :)

Edit: lol, sad bacio pogled - sinoc zena zaspala ja uzeo sa igram od ponoci do tipa 3 am, samo grind za XP, rezultat: 41 partija, wn 2350 :) dakle moram cesce da igram samo tenkove koje volim. Pritom me nije nesto kenjalo, win rate 52%, dakle prosek.

Jedino bedak tipa uzmem T29, u timu sve moroni, napravim fazon 3k dmg, oni u medjuvremenu pomru svi i konačno dobijem 1.000 XP, tipa da su poziveli jos dva minuta ja sam i dalje bio full health, da me nisu napala petorica odjednom sve bi ih resio opušteno, ali jbg...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Vazi, fala na savetima. Ja kao grindam ovaj svedski tier X td dok je na popustu i uzasan mi je procenat pobeda, tipa 42%...a ni sa jagdtigrom nije bolji, sa njim kao jurim onu poslednju misiju za t55a, 6k dmga...sledeci mesec bataljujem sve i ne grindam vise nista...a t54 mi je bas stock, a nemam skoro nista free expa, ne igra mi se takav

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ne igram nesto mnogo ovo za tigra, mada mi je danas dan za wot bio katastrofa :)

Totalni budalaste ekipe.

Elem, na zadnjoj sam, uzeo sam mozda oko 10k (sve osim 3.8k iz poraza). I tako.

Generalno, svako moze da uzme ovaj tenk ako zeli.

Nego, kupio sam na popustu tier VI premium Skodu. Ok je, tenkic, ima solidnu alfu. Zadovoljan sam za sad :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Meni je to za Tigra vrlo promenljivo, tipa odigrao sam u poslednjih par dana 50ak partija i skupio 5k XP za poslednju misiju, onda uzmem jutros odigram T29, E75 i M103 i u tri partije za redom skupim 11k :) Jedino što je dobro jeste što igram sa tenkovima koje stvarno volim pa mi ne pada teško a i statistika mi raste pa je to kul. Ali ono dešava se napravim 6k dmg sa E50M, iznesem partiju bukvalno, a ispred mene bude Tier 8 skaut koji je spotovao, malo se smori čovek :) Skapirao sam da mi desetke nisu baš idealno rešenje jer se dešavaju te partije gde su svi Tier 10 pa kad vidim ovog pored mene s tri marka na T-62A nekako izgubim ideju da ću proći dobro. 

Još jedna stvar - ako planirate kupovinu nekih tenkova bolje sačekajte sad dok bude Gamescom, to će biti verovatno jedini veći popusti do kraja godine. Ja malo štekam kredite ali mislim da ću sad da krenem još da ih nakupim pa da uzmem Tier 10 lakog kineza (falilo mi 50XP kad je bio prošli mesec top of the tree pošto sam otišao na more) i šta mi još fali od tih skupljih tenkova, možda još ove neke skaute tipa T49 ili tako nešto. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

U poslednja 3 dana, ja ne mogu da odigram normalnu partiju ove video igre. Malopre krenem gejm i kazem mu, pazi sada koliko su ljudi retardirani da ce njih 12 da ode na desnu stranu i nece nista uraditi, a nama ce doci 6 heavy tenkova i 3 mediuma i da ce nas pocistiti. To i bi. A nas 3 heavya, a samo 2 otisla levo. Jebena igra je toliko predvidljiva sa gomilom bezmozgovnih idiota koji samo sto nisu zaboravili da disu koliko su glupi.

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Nažalost ljudi su takvi, ali moraš i ti da se prilagođavaš ako hoćeš da imaš bolje rezultate. Ja sam ranije tako isto hteo da izigravam Ramba i čuvam jednu stranu i slično ali to realno ne daje rezultate. Bolje je da se držiš onda te velike grupacije, recimo da budeš na kraju i gledaš na cap ili tako nešto jer vas 3-4 neće ništa uraditi na strani. S druge strane veliki je problem ako njih 10 ide na jednu stranu a ne guraju tuda, tu onda slabo ima nade za pobedu u partiji. 

Naravno zavisi i od tenka u kome si, meni se recimo na Live Oaks mapi pre neki dan u E50M desilo da je samo nas 3 otišlo kod mosta a svi ostali u grad (mi smo bili dole). I kad sam video da je vrag odneo šalu, brzo bežanija nazad, popio sam granatu ili dve, ali sam se ukopao na onom brdašcetu i konačno izneo partiju. E sad tu je par specifičnosti, pre svega da je E50M dosta brz a drugo da je na toj mapi dosta lako braniti cap jer moraju da idu preko otvorenog. Sa Cometom koji je sporiji na Erlenbergu mi juče to baš i nije pošlo za rukom, popio sam previše hitaca. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

On 8/15/2017 at 0:10 PM, Coyote said:

Zna li neko kako se zove addon koji u toku partije izbaci achievement koji je uradjen npr, spotting ili dmg ili sta vec, izadje na dnu sredine ekrana kao mala vest :D

Jasno mi je šta juriš ali ja za takav mod nisam čuo, možda da pogledaš u onom OM modpacku, oni svašta nešto imaju. 

Inače gledam da li mogu da stignem za sledeći mesec kineza desetku da odradim top of the tree. Sad sam krenuo da igram IS-2, setio sam se zašto toliko volim IS tenk :) Ostalo mi da istražim 110 još tih nekih 85K XP pa da vidim da li za mesec dana mogu da spičim i njega i devetku, dobri su tenkovi, trebalo bi da je izvodivo, ali je opet i dosta XP-a u igri, videćemo. 

Inače vidite što su postali kvarni, dobio sam neki high caliber ili brothers in arms ili tako nešto i odmah mi iskače "ponuda", kao dok sam pod hajpom da odmah kupujem :)

sRmQRzK.png

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

To iskace tipa prva partija dana kad razvalis :D Ima i jedna za zlato, specijalna ponuda ali to iskace tipa kad ti je ostalo malo da istrazis nesto pa kao tipa "evo tozla da konvertujes" . Kao sto rekoh pre nekoliko dana, raspadaju se koliko im treba para.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Nisam siguran da im fali para, ali sigurno uvek hoce mnogo više :) najveći deo kreativnosti zapravo trose na nacine kako da uzmu pare i moram priznati da im dobro ide. Tipa ovaj Sabaton tenk, poslednjih par dana u svakoj partiji minimum po jedan. Isplatise i bend i spot i sve samo na dan lansiranja :) a cak nije ni OP kao ovi neki ranije.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...