Jump to content

Recommended Posts

On 26.7.2017. at 2:14 AM, Coyote said:

Fali mi oko 40k za IS-7, gledam sada najave za njegov "buff" u 9.20, dobija 250 helta i -0.2 bolji aim time nego pre, medjutim koliko vidim ljudi se i dalje zale da mu je DPM uzasan :D

Kontam da njega uzmem IS-7 pre nego Obj. 268, posto cu imati para samo za jednu desetku :S

Meni je IS-7 dobar tenk. Trebalo mi je dosta da ga naučim ( da naučim i samu igru :) ). I sad mi lepo ide u njemu. Baf koji mu sledi je stvarno dobar ali DPM mu definitivno fali...

Pajo u njemu da radiš u poslednju misiju za HT, bombona. ;)

Show must go on

spearvstank.gif

Link to comment
Share on other sites

Ma gde ću da kupujem još jednog nemačkog premium td-a :) jeste dobar, sad sam radio video, ali ne mere. 

Ja grindam sad Udes 03, mnogo mi se nešto svideo, čak i sa prvim topom sam imao jednu partiju na Prohorovki sa 4.5k dmg, okačiću posle samo da skinem sa tog kompa. Osim toga igram i sve moguće lajtove, WZ da odradim desetku, bulldoga, t-54lt i ru251, šta mi padne pod ruku :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Znaci vikend misija je da skupljas exp na premium vozilima, kupis gold i konvertujes to u free exp. Jebes baku ako nisu oni u nekim dugovima ili se rade najskupljom drozom na svetu. Jedino bi bilo ociglednije da su sva 4 super premiuma u prodaji kao specijal. E-25, Lefefe, Skorpion i Patriot.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Jel neko primetio da iako imaju mogucnost, mi retko ili nikad nemamo neki specijal gde se tipa krediti dobijeni na kraju partije povecavaju za neki procenat? Skoro svi mogu da posvedoce da im je veci problem da skupe kredite nego exp za sledeci tier. A neke tenkove ne mozes ni da vozis bec premium naloga ako se nadas nekom profitu. Posto je vestina totalno napustila igru i sve je na RNG-u mozes da budes prosecan igrac i da nemas nikakvu zaradu celog dana ako igras obicne tenkove. Cak mozes i da uletis u minus gde dan zavrsis sa milkom manje. Kazem RNG jer osim ako nisi u platunu, random igraci sa kojima igras su sve boje duge. Imali ste partije garantujem gde izgubite jer scout nije uradio ono sto se od njega ocekuje i slicno. A nije kao da nemas od koga da vidis kako se igra u datom tenku, doba medija imas x snimaka i strimova istog.

Poenta je da ekonomija u igri je blagi uzas imho. 

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Nope, to je valjda nestalo kad su menjali lajt tenkove. 

A što se kredita tiče to im je osnova cele zarade, većina ljudi misli da se uzima premium nalog zbog lakšeg grinda, ali meni je pre logika zbog kredita. Plus premium tenkovi naravno koji tome baš i služe. Zato i nema više misija tipa "odradi nešto i dobijaš milion kredita", nekad je toga još i bilo. A da bi igrao više tierove ćeš stalno biti u problemu s kreditima. Mene je čak iznenadilo što su u ovom poslednjem maratonu davali te personalne rezerve za kredite. Pritom ja kredite štekam maksimalno - opremu kupujem kad je na popustu, kad su consumables na popustu kupujem po 1.000 kom repair i first aid kitova i sve to, dakle tipa na tih 1.000 kom uštedim dugoročno gledano 1.500.000 kredita. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Opet ja da smaram malo. Sta staviti kao 4 skill na svedske td-ove, pikam ovu devetku, malo je nezgodno sto ima samo 3 clana posade...svi mi imaju bia i camo, commander 6th sense, driver clutch braking i radio operater safe stewage...sad se mislim da uzmem recon, deadeye i situational awareness mozda, al mi glupo da niko nema repairs?

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...