Jump to content

Recommended Posts

Ja bih rekao snap shot i smooth ride, dosta je to okretan tenk pa bih išao na tu kombinaciju skoro kao medium. 

A što se T-34-85M mislim da ti prikazuje šta bi se desilo sada ako bi skupio još 13 tokena, tada bi dobio taj 1.5mil što u teoriji možeš da uradiš ako kupiš tokene u shopu ali verujem da nema poente :) Meni treba još jedan dan, bio na moru jbg. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

i meni je to palo na pamet :D

btw, opet me nesto smorilo igranje, igram samo da mi ne propada premium...razmisljam se dal sledeci mesec da uzmem tier 9 svedski td dok je na popustu i probam da izgrindam desetku...mada to je preko 350k expa za mesec dana, a ne znam ni dal cu moci bas svaki dan da igram

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako da ti to kažem opet, ali švedski td je već na popustu :) hoću reći ne znam da li već imaš XP da ga uzmeš ali možeš da kreneš da igraš od danas što je nedelju dana više. Plus 350k xp nije previše ako imaš premium i ako koristiš rezerve, ja sam uspevao 100k da namaknem za 4 dana sa po 2 sata igranja uz rezerve. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

znam bre da ga imam na popustu jos od onog specijala oko nove godine, al nisam ga izgrindao jos, fali mi oko 40k...pa nista, uzecu ga kad ga izgrindam pa cu videti kako ide, sacuvacu ove rezerve za taj grind

edit, sad gledam na onom sajtu, pa dal je moguce da se samo UDESu povecava DPM kad udje u siege mode, a tier 9 i 10 ostaje isti reload tj. DPM, wtf?

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Fali mi oko 40k za IS-7, gledam sada najave za njegov "buff" u 9.20, dobija 250 helta i -0.2 bolji aim time nego pre, medjutim koliko vidim ljudi se i dalje zale da mu je DPM uzasan :D

Kontam da njega uzmem IS-7 pre nego Obj. 268, posto cu imati para samo za jednu desetku :S

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

On 7/23/2017 at 1:15 PM, Dule_smor said:

edit, sad gledam na onom sajtu, pa dal je moguce da se samo UDESu povecava DPM kad udje u siege mode, a tier 9 i 10 ostaje isti reload tj. DPM, wtf?

ladno jeste ovako, bas su sise jebote...i generalno frind do desetke se svodi na malo veci dpm i pen nego osmica, serem im se u liniju bas

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pajo ne znam, IS-7 je meni i ovako vrlo kul tenk, mislim da za njime najviše kukaju oni koji su ga igrali dok je bio baš baš prejak, ja nisam :)

A Dule ne razumem šta se buniš - pa pen ne mogu više da povećavaju, Udes ima neverovatno dobar penetration. A pritom se oklop vrlo razlikuje, udes teško da može šta da bouncuje, devetka može dosta, a desetka je neprobojna spreda čak i za premium municiju, tako da ono :) a nije mi ni jasno zašto porediš DPM u siege i travel modu, pa ko još puca više od jedne do dve granate ako neko baš naleti kad nije u siege modu?

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ma ok za armor naravno, al glupo mi je sto osmici siege mode smanjuje reload, a devetki i desetki ne. Al ajde to nekako, najretardiraniji mi je top na devetki koji kosta 66000 expa za istrazivanje, a sve sto daje je 20mm vec pen. Pa jebemu mater, mogli su makar 0.01 sipersion manji da stave ili tako nesto.

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Realno je to tu samo da bi istrazivao nesto da ne bude sve samo za novo vozilo. Mislim valjda ti je jasno da sa 288 pen UDES 03, a samim tim i ovaj posle njega, imaju bolji pen od svih ostalih Tier 9 TD-ova? :) A pritom od devetke bolji pen od desetki imaju samo dva britanca? :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...