Jump to content

Recommended Posts

Jebote taj glupi francuski spamerski arty :D

btw, moram reci da mi za ranked najbolji posao radi Type 5 Heavy...siguran sam zbog oklopa i HE troll guna da cu skoro svaki gejm da napravim oko 3k dmga sto je skoro uvek dovoljno za chevron

nego izgleda da ce opet menjati personalne misije sa sledecim patchom, mozda konacno i uzmem t55a

sta staviti kao cetvrti skill komandiru na type 5 heavy, recon ili jack of all trades:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 6/17/2017 at 7:25 PM, Dule_smor said:

Nema vas smaraci...meni je mnogo retardiran ovaj ranked sistem bodovanja, kako su bre ljudi skupili po 50 bodova vec, imaju 20 desetki pa su svaku master rankovali?

Pa da, ali realno bi bilo dobro da se uleti makar u ligu 3, tu je trenutno tipa 9 poena potrebno, ja imam sad 7. Najveći mi je problem što ne mogu da igram u tim periodima kad treba... 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

7 poena je trenutno potrebno minimalno, sa 8 ulazis sigurno. Al to je nemoguca misija za mene, treba mi rank 5 za to, trenutno sam 3. Definitivno odustajem od ovog retardiranog ranked sranja napravljenog samo da se ljudima uzima novac za gold, crkli dabogda svi.

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dule, pa vidis da tamo pise "reward at end of stage". Poene i ove consumables i kredite dobijas kad stignes do tog ranka, a na kraju stagea dobijas bonds i ovaj sanduk sa glupostima zavisno od najviseg ranga koji si postigao u tom stageu. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ovaj vikend x2 exp za svaku pobedu, nadam se da cu moci da izgrindam ovaj usrani 416 bez premiuma do kraja meseca...ali fascinantno je to kako ti se userava karma u zivot kad nemas premium i grindas nesto...evo cele nedelje bukvalno je svaki x2 win sa A44 bila partija sa fazon 300 dmga i 0 spottinga, dok su sve partije sa 2k dmga i 500 spottinga bile poraz naravno...mrs u picku materinu i WG i svi...i sve vreme ovakve partije, hiljadu smrti retardiranim poljacima sa wn8 200

 

shot_1032.jpg

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Znaci ipak jeste bio, nisam bio siguran, a mrzi em da trazim po ovom novom sajtu, uzasab je. Btw, zar nije trebalo da sva vozila po jednom budu na top of the tree akciji pa tek onda eventualno ponovo, a meni se cini da su neka bila dva puta, a neka nijednom? Elem, kakav build da idem posadi za 416 i kasnije t-54 verovatno. Standarno Bia, 6th sense itd, al dal da probam pre nego sto dropujem drugi skill da igram 416 sa camo posadom umesto repair, tenk deluje da je dosta sneaky:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nisam igrao Obj 416 pa ne znam za njega konkretno ali ja na većinu mediuma kao prvi skill stavljam 6th sense za commandera, smooth ride za drivera i Snap Shot za gunnera, loader kako god. Popravke mi za srednji tenk prosto nekako nisu prioritet, to mi je više za teškaše. E sad taj tenk fakat ima dobar cammo tako da bi mogao da ideš na to ali ti to posle neće biti toliko bitno za T-54. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Elem, konacno opet imam 99+ personalnih rezervi, zavrsih misiju za Type 5 heavy. Kad smo kod njega, sta da stavim loaderima kao cetvrti skill. Vec imaju bia, repairs i safe stewage i adrenaline rush, ostali su samo camo, firefighting i intuition koji su svi prilicno beskorisni za njega?

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...