Jump to content

Recommended Posts

Zajeb, ranked battles kreću 5. Juna, patch može da bude i koji dan ranije.

In the other news ima zvanična WG prodavnica u kojoj prodaju everything but the kitchen sink, a ima nešto i za Duleta :)

Burda je nadimak za KV-2 u Rusiji, pokušaću da saznam šta znači. f403dacd4058d6a8c2c12e186d848f7f.jpg

Aha objasnili su mi - Burda je sovjetski tenkovski as koji se 1944. borio sam protiv 12 tenkova, poginuo je ali ih je sve pobio. Zato KV-2.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Dule_smor said:

A zašto misliš da je sranje? Ja sam baš pitao ovog lika i on je rekao da te obveznice i to nece moci da se kupe za keš, dakle bolju opremu će imati samo oni koji je zarade skillom, meni je to zapravo korak u pravom smeru.

 

 

 

12 hours ago, Coyote said:
Hoce li od 9.19 raditi musko zenska posada?

 

Da, trebalo bi.

E, da, na temu premium tenkova, kažu da će da ih sređivati

 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Objasnio je QB u onom klipu sto ce biti sranje i cini mi se da je u pravu...forsiraju se bolji igraci koji ce lakse zaraditi te bondove i opremu, a onda biti jos bolji...tako se pravi jos veci jaz izmedju njih i srednjih igraca, a pocetnicima samo otezava igra

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ali Dule ranked battles nisu 30v30 :) taj mod Frontlines ce da izađe tek dosta kasnije, tipa ne još nekoliko meseci. A novi patch cu da igram od prekosutra kad se vratim u BG.

Evo za Dula još jedan japanac - Chi-Ha, ovog puta na otvorenom. Doduše koliko sam skontao ovo je replika, ne pravi tenk.

b01c4478dffc5326675df617cf0e32c8.jpg

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Da, moraš u toku top of the tree da stignes do Tier X tenka i onda imaš još mesec dana da zaradis 50 pobeda s njim u kojima si medju prvih 10 u timu i dobijaš 10 x2 XP velikih personlnih misija i mislim isto tako i za posadu.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...