Jump to content

Recommended Posts

Meni je fora što AMX CDC košta dosta manje. Dakle trejdujem WZ-111 koji ne volim da igram i dodam 1.325 golda za CDC, to mi deluje kao skroz ok opcija, za tenk koji sam inače planirao da platim 28 evra ću potrošiti fazon 5. Dobra stvar može da se trejduje i T28 Concept, on mi je isto glup jer ne zaradjuje kredite - tipa trejdujem njega i dobijem SU-122-44 koji je skroz gotiva za 3.250 golda, takoreći dobijem ga za 15 evra umesto 25, mislim da ću to odraditi. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Odlicna ti je ovo ideja za WZ 111 za CDC recimo, a moze i IS6 za t54 mod 1, IS6 isto skoro uopste ne igram zbog usranog topa i pena...t28 htc za SU 122-44 je isto ok, mada treba malo vise golda...jos da mozes da trejdujes veci tier za manji tier pa ne potrosis skoro nista golda bilo bi extra:)...a cek, nema ovih "novijih" premiuma, tipa defender, strv s1 itd?

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jbga, zamenio bih IS6 za Defendera odmah uz ne bilo koju doplatu:). Sta mislite o Su 100y, imam Dicker Maxa koga skoro uopste ne igram. A za t54 mod1 nisam ni ja siguran, vidim svi ga hvale, ali pen mu nije bas neki...a sa druge strane trebace mi za treniranje posade za rusku med liniju koju sam poceo.

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Par pitanja vezana za arty, misije itd:).

1. sta ako stunujem nekog sa artijem i u isto vreme trackujem, gde se racuna dmg koju mu nanose moji onda? I jel vise expa donosi dmg dok je neko truckovan ili stunovan ili je isto?

2. kako vam idu ove nove misije sa artijem, meni se cini da nisu nista lakse...recimo ova 6. treba da ostete 5 vozila koje stunujes, znaci 5 razlicitih tenkova, to uopste nije lako

3. @Zwerko ili ko je jos igrao Lea, svedskog tier 7, jel ste stavili GLD ili coated optics pored rammera i venta...ja bih nekako gld, bas je veliki aim time

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dule_smor said:

Par pitanja vezana za arty, misije itd:).

1. sta ako stunujem nekog sa artijem i u isto vreme trackujem, gde se racuna dmg koju mu nanose moji onda? I jel vise expa donosi dmg dok je neko truckovan ili stunovan ili je isto?

2. kako vam idu ove nove misije sa artijem, meni se cini da nisu nista lakse...recimo ova 6. treba da ostete 5 vozila koje stunujes, znaci 5 razlicitih tenkova, to uopste nije lako

3. @Zwerko ili ko je jos igrao Lea, svedskog tier 7, jel ste stavili GLD ili coated optics pored rammera i venta...ja bih nekako gld, bas je veliki aim time

igram sa ruskom arty su 14-2

juce sam zavrsio 6 zadnjih misija u 20 partija mislim da je sada po meni barem nesto lakse zavrsiti isao sam jednu misiju da poboljsam  u toj misiji mi je trebalo da ubije 2 tenka e to mi je bio problem ..

na 1 pitanje ni sam ne znam kako da ti odgovorim morace neko pametniji da ti objasni posto sam primeti da stanovanje i neradi nesto kako treba kao i u misijama stanuj na 100 sec kako se racuna 100 sec ?

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Dule_smor said:

Par pitanja vezana za arty, misije itd:).

1. sta ako stunujem nekog sa artijem i u isto vreme trackujem, gde se racuna dmg koju mu nanose moji onda? I jel vise expa donosi dmg dok je neko truckovan ili stunovan ili je isto?

2. kako vam idu ove nove misije sa artijem, meni se cini da nisu nista lakse...recimo ova 6. treba da ostete 5 vozila koje stunujes, znaci 5 razlicitih tenkova, to uopste nije lako

3. @Zwerko ili ko je jos igrao Lea, svedskog tier 7, jel s

Nemam pojma vezano za exp sta da ti kazem, ali mi se cini da su generalno misije za arty sada malo olaksane. Mada ovde moras da uzmes u obzir da u zadnje vreme igram jako malo (ali sam zavrsio u recimo 4 zadnje partije - 2 misije za obj 260 (valjda se tako zove)).

Sto se tice stun-a - mislim da se racuna nezavisno od asst dmmga. No, moram da priznam da nisam bas preterano obratio paznju. :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Ovo za artiljeriju nemam pojma pošto ne igram. A Leo je predivna mašina, uživao sam igrajući ga, ali mislim da sam koristio standardni setap opreme za srednjeg tenka, ne treba ti GLD, tj neće ti puno značiti jer je svakako dovoljno neprecizan top da bi snajpovao bilo šta. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Cek bre Zwerko, ti i dalje uopste ne igras arty, zasto si nesigurna sisica :D

Elem, tek sad shvatih da mogu da prodam ovaj BC 12 t tier 8 francuski light tank sto smo dobili, posto imam istrazeno sve sto ide posle njega, sigurno necu da ga igram...i jos par nepotrebnih tenkova da prodam pa da skupim neku ozbiljnu kintu da mogu da uzmem sledecu desetku:). A za ove misije polako, pa sta ispunim, za sad ne mogu ni sa light tenkovima da 3 puta unistim nekom gusenice :D

btw, jos da mi neko objasni zasto su onako usrali buldoga...ej prebace ga na visi tier i nerfuju, ostave isti reload za klip sa 6 kao sto je bio za 10 granata, debili

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 5/2/2017 at 2:55 PM, Dule_smor said:

 

1. sta ako stunujem nekog sa artijem i u isto vreme trackujem, gde se racuna dmg koju mu nanose moji onda? I jel vise expa donosi dmg dok je neko truckovan ili stunovan ili je isto?

2. kako vam idu ove nove misije sa artijem, meni se cini da nisu nista lakse...recimo ova 6. treba da ostete 5 vozila koje stunujes, znaci 5 razlicitih tenkova, to uopste nije lako

 

Elem, ne pitam za dzabe ovo. Evo pogeldajte ove shotove i recite mi dal je u redu da se ovo ne racuna za misiju. Znaci bilo je sigurno 5 ostecenih, sto trackovanih, sto stunovanih, pitaj boga kako oni to racunaju.

 

shot_947.jpg

shot_948.jpg

shot_949.jpg

shot_950.jpg

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dule_smor said:

Znaci bilo je sigurno 5 ostecenih, sto trackovanih, sto stunovanih, pitaj boga kako oni to racunaju.

Ali Dule u uslovima za misiju piše da omogućiš tvojim saigračima da oštete bar 5 vozila koja si ti stunovao ili trackovao. Ako si ga ti stunovao ili trackovao a niko nije pucao po njemu to ti se ne važi za misiju. Recimo na prvoj slici stoji da si dva puta stunovao Emila II ali džabe to kad je šteta koju su tvoji saigrači naneli 0, dakle taj tenk ti se uopšte ne računa za misiju. Druga slika ok, imao si asistenciju opet na tom Emil II, treća slika opet 0 dmg na T34, četvrta slika asistencija na T34. I ok, na osnovu ovih slika što si pokazao ti imaš ispunjen kriterijum misije na 2 tenka a treba ti 5, logično da nije rešena. Ne znam doduše šta se dešavalo sa ovim ostalima što si stunovao ali bih rekao da ih niko nije oštetio a ne da te WG zajebava :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Pa zato pitam kako se racuna steta kad je i stunovan i truckovan, ovamo pise 0 dmg za stun, a ovamo ima neki dmg jer je truckovan...po meni bi taj dmg trebalo da se podeli ako je u isto vreme truckovan i stunovan i nenesu mu 500 dmg, 250 ide u stun, 250 u tracked...mada mi to ne bi pomoglo za misiju jelte, posto treba 5 razlicitih vozila, a ne jedno vozilo 5 puta:)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Toliko ne razumem šta pričaš da sam uzeo da igram artiljeriju da vidim i sad mi tek nije jasno šta tebi nije jasno. Evo neka random partija

arty01.jpg

arty02.jpg

Dakle VK 36.01 sam trackovao i neko ga je dovršio, zato imam 59 assisted dmg, kao što je to uvek bilo i do sada, tada ne računa stun dmg. Stun dmg računa samo kad ga stunujem pa ga neko drugi roka, kao u slučaju ovog JPanthera na drugoj slici. Verovatno assisted dmg ima prednost nad stun dmg jer donosi više XP poena i više kredita, u krajnjoj liniji i bitniji je. Ali sve to lepo piše u igri :)

 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...