Jump to content

Recommended Posts

Mislim da je to trol neki sa dva topa priča. Ali mislim da će zameniti mesta IS-4 i ST-I, to je bila neka priča. 

Inače naravno odigram 15 partija danas da bih bio prvi u timu po iskustvu i jedno 10 sam pobedio da budem među prva tri (ali ne i prvi), što juče nije moglo nikako da mi se desi. Onda na kraju uzmem lepo M103 i odradim to da sam prvi, još i neke HT misije pozavršavam, i kao aj da skinem x2 sa ovih skauta i budem prvi u dve partije za redom posle i sa LTTB i sa Bulldogom, just my luck. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

On 3/19/2017 at 2:57 PM, Zwerko said:

Serem im se u misiju danas - treba da pobediš 10 partija i da budeš među prva tri po XP, ili izgubimo a ja sam prvi ili pobedimo a ja budem četvrti i fali mi fazon 8 XP :( Za danas sam odustao, mrzi me da se smaram. 

Isto odustao juce, stalno me stavljao pozadi od 40 partija 35 sam bio medju poslednjih 5, te sam ostvario 2/10, ali sam danasnju uzeo iz druge, u prvoj napravim 3.700 falilo mi 200 dmga za prvo, a u drugoj 3.200 i budem prvi :D

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Invader said:

nek se lepo nasisaju, jebala ih misija

ja sam to lepo u startu rekao:)

nego dosadno nekako kad covek nema premium...pored ovih low tier vozila probacu i da izgrindam tier 9 ceha, fali mi manje od 50k expa

jebote koja partija...eh sto ne ostave da iz light grane moze da se ide i na leoparda, pederi, taman sam poceo grind:)

 

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Čeh devetka je jedan od boljih tenkova koje sam igrao realno, desetka mi ne leži tako dobro. A i Leopard 1 lep tenkić, ja ću da se potrudim da sad do kraja meseca igram Ru251 da stignem do Leopard PT A. 

Inače današnja misija je baš bleja, plus se dobija slot u garaži što je uvek dobrodošlo, a ne one glupave rezerve, imam ih milion. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Zwerko said:

Kakve veze ima što je za mesec dana patch kad Top of the tree počinej 1. aprila? Jedino ako si mislio da posle neću moći da idem na Leoparda sa Ru? Ja gledam da ga izgrindam pa da početkom aprila odmah uzmem PT A i samo nastavim dalje. 

Na to sam mislio...a cek, jel leopard izglasan za top of the tree za april ili obj. 140? doduse, posto ja idem sa ove light grane to mi ionako nista ne znaci

btw, smucili su mi se vise ovi tomato vikend igraci

izulq8.jpg

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jel uzeo neko tenak? Ja sam prošli vikend preskočio jedan dan pa ću moći tek sutra da ga nabavim. 

Inače je zabavno koliko ljudi puca samo gold sad kad su ove misije, ono ja u T30 na mene ide E50M, može da me buši kako god hoće u trup čovek samo HEAT :) I naravno svi ovi što voze Defendera samo gold šibaju, jedan u mom timu u četu kao "jao tier X partija, mora odmah gold da se meće", a oni od heavy tenkova imaju jedan E100 i jedan T110E5, ovaj sa 225 pen može da ih probija kako god hoće, a da ne pričam o ostalim tenkovima... 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Sta se desava sa igrom koji djavo? Prvo mi je bagovalo nesto ingame, loaduje poal sata kad kliknem bilo sta i ne prikazuje module u research screenu kako treba. Onda sam skinuo i ovaj xvm i QB modpack i sad je klot igra i ne zeza vise to, ali nesto drugo pravi problem. Cesti su mi neki lag spajkovi koji traju bukvalno delic sekunde da ne stigne ni da mi pokaze povecanje pinga ili fpsa, ali dovoljno da me sjebe da ne mogu da igram normalno. Wtf, nesto do mene ili serveri danas zezaju?

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...