Jump to content

Recommended Posts

Nije ista, prvi dan je bilo da pobediš 10 partija i da si među prvih 10 po iskustvu u timu, dok je sad bila da pobediš 10 partija i da si među prvih 10 po šteti u timu. Recimo ja grindam sad skaute pa su mi se desile dve pobede gde sam imao spot ali nisam imao dovoljno dmg pa mi se nije računalo. A možda je prvi dan bilo i da pobediš u samo 5, sad se više ni ne sećam. Ali da, misije su jako lake, Dule se zajebao što ne radi :)

Inače za April je top of the tree Leopard 1 i koliko vidim po forumima popusti će se odnositi samo na mediume (nisu ništa zvanično objavili, samo ljudi tako diskutuju). Sve u svemu ja sam sad uzeo Ru251 i cenim da mogu da izgrindam Leoparda PT A do 1. aprila a onda posle laganicu mediume. Doduše i ovaj T30 kad mu nabudžiš poslednji top postane baš zver, ostalo mi još oko 170k XP da izgrindam do T110E4. Mada je grind baš zajeban - samo da bi potpuno unapredio tenk ti treba 120K XP, pa posle još 215K za sledeći, preteraše ga :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ali da, misije su jako lake, Dule se zajebao što ne radi :)



Ahaha, jebi se baš:). Sad kad vam grunu neke nemoguće poslednje tri misije videćemo ko će se smejati :) Mada ja mislim da sam samo jedan dan za sad propustio, možda se i iscimam do kraja

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bogami ja sam se danas baš namučio za misiju - problem je kad upadneš kao bottom tier nije lako izvući dmg, ja tad uglavnom idem na spot pa da izvučem iskustvo, a ni sa teškim tenkovima naravno ne jurcam dmg. Zato je u suštini najbolje igrati desetke ali sam se i tu mučio da vidim šta mi najviše odgovara da konstantno pravi ok dmg i na kraju sam se setio svog starog dobrog T110E5, s njim sam konstantno oko 3k dmg osim ako baš nešto ne userem i onda se odrađuje ok, čak sam jedno 7-8 puta bio prvi po dmg. Ali svejedno danas odgirano 34 partija da bi se završila misija :( Verujem da će vikendima da pumpaju ove zajebanije misije. 

E50 poslednji top svakako - on te spremi za milinu zvanu E50M :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

E 50 bez tog topa je uzasan, kad uzmes taj top milina igrati, ja minimum napravim oko 2-3k dmg po partiji sa tim topom.

A inace ja se ponadao je x3 vikend za pobede i gledam nema nista, naravno corav sam i nisam izvalio da pise crew xp, ne bi ni izvalio da je crew da dule nije napomenuo, ja mislio da se izbag nesto event lol, a treba mi xp da zavrsim raspalog sturer emil-a da bi uzeo rahmu, taj St. Emil je najuzasniji tenk ikada napravljen, ako planirate da igrate tu granu obavezno cuvajte free xp samo zbog tenka, najvece djubre ikad napravljeno.

@Zwerko

Delovala je danasnja misija lako, cak sam i caletu pomogao da odradi misije iako je sam uradio 12 (da moj cale igra tenkove, ima 60 godina i 40k battles, cetri puta battles vise od mene ^^), ali su pre podne ljudi bili normalni pa nije bilo tako zeznuto, veceras sve autoloaderi i high dmg tenkovi sa zlatom, zavrsio sam sa Mausom i E100, puko jedno 150k srebra na gold municiju ali zavrseno, bukvalno pre 10min :D

Edited by Invader

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

Stavicu mu sutra da se sign za RuR pa nek ga neko approve, priki57 mi nick :D

A sto se tice St.Emil, jedino sto ima je gun depression, spor je, jedva se okrece, mali gun arc, masis 100% ako meta nija naciljana u full i jos malo, upadas sa t9 i gun, gun pre ovog poslednjeg je blago receno uzas, i na to sam pukao jedno 30k free xp i sad cu opet da puknem 30k xp da uzmem rahmu :P

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

E 50 bez tog topa je uzasan, kad uzmes taj top milina igrati, ja minimum napravim oko 2-3k dmg po partiji sa tim topom.
A inace ja se ponadao je x3 vikend za pobede i gledam nema nista, naravno corav sam i nisam izvalio da pise crew xp, ne bi ni izvalio da je crew da dule nije napomenuo, ja mislio da se izbag nesto event lol, a treba mi xp da zavrsim raspalog sturer emil-a da bi uzeo rahmu, taj St. Emil je najuzasniji tenk ikada napravljen, ako planirate da igrate tu granu obavezno cuvajte free xp samo zbog tenka, najvece djubre ikad napravljeno.
@Zwerko
Delovala je danasnja misija lako, cak sam i caletu pomogao da odradi misije iako je sam uradio 12 (da moj cale igra tenkove, ima 60 godina i 40k battles, cetri puta battles vise od mene ^^), ali su pre podne ljudi bili normalni pa nije bilo tako zeznuto, veceras sve autoloaderi i high dmg tenkovi sa zlatom, zavrsio sam sa Mausom i E100, puko jedno 150k srebra na gold municiju ali zavrseno, bukvalno pre 10min :D


Meni je St Emil s poslednjim topom bio ok, mada je samo top dobar, mučenje je igrati onako spor i slabo okretan tenk bez oklopa.

A misiju sam isto mislio da odradim s nekim full gold autoloaderima, imam Amx 50b, b-c 25t, tvp 50/51 ali sam odoleo iskušenju :) Sa T110E5 prosto nemam potrebu da pucam gold, mislim da nosim ukupno samo 3-4 premium granate ali ih danas nisam ni koristio a imao sam 3-4 partije sa preko 5k dmg. Prosto ljudi i dan danas slabo znaju gde da ga buse, pogotovu ako malo ševrdaš.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...