Jump to content

Recommended Posts

Smorili su sa premium tenkovima, pretvorili igru u klasican pay2win, evo usao partiju t7 i dobijem t8 game, citav enemy tim t8 premium, ova 2 nova tenka, scorpion-g itd, naravno da samo izgubili... da nemam uplacen premium sad bi batalio igru :S

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

Jesu OP premiumi trenutno ovi novi ali to će srediti u nekom od narednih patcheva. U suštini je tako bilo i sa starim premiumima - Lowe kad se pojavio je bio zver, sad je bulja, Type-59 je bio neverovatno jak a u međuvremenu su ga što zvanično što nezvanično sjebali da je recimo T-34-3 keva za njega (ili t-54 prot 1). Tako da mislim da će se to rešavati u hodu što bi se reklo. Ali da su ovi poslednji jaki, jesu, baš su jaki. 

Moram da pozdravim i ove izmene u interfejsu - pre svega što mi prikazuje kojom municijom me gađaju pajseri jer mi je to jedino nedostajalo od modova. Igram danas sa IS-4, vidim probi me Skorpion G kao ništa spreda, tek onda pogledam a ono žuto :) I još je dobra fora sad na primer kad spotuješ nekoga osim što piše da si spotovao i koliko piše i koje tenkove si spotovao što je super u situacijama gde ti spotuješ jednog a recimo drugi skaut drugog pa onda znaš koji će spotting dmg ići tebi a koji njemu :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

U principu su oni rekli da neće sjebavati vozila koja su kupljena za keš ali nisam baš 100% siguran da neće uraditi neke izmene "ispod haube". Primera radi Type-59 nikada nije zvanično nerfovan ali je sada dosta lošiji :) Pre svega prelaskom na HD model su ga sredili. 

Inače da ne bude kako uvek kukamo na vikend danas me je baš htelo. Plus sam uzeo Bulldoga, koje je ono ludilo od tenka, pri čemu mi je i dalje naravno stock. 

vikend.jpg

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

zwerko pro!

cekaj da stavis onaj poslednji autoloader top, 10 granata u klipu po 150 dmg i 2 sec reload, pranje!

ipak sam morao da stavim neki modpack, nervira me par stvari koje fale, a i to sto se stalno prebacuje u window mod kas se covek alt tabuje

pitao sam vec, ali jel bese nisu bili 121 i patton na top of the tree akciji?

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

To bas pomenu, da svaki put kad se alt tab da prebaci u window mode, ja mislio to zato sto koristim 2 monitora, sad je pitanje da i ti imas setup od 2 monitora, mozda se zato bug :D

Sto se tice pobeda danas, uzeo da igram, prvu pobedio i posle toga fazon 6 ubitacnih poraza, samo sam alt+f4 :D

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

Meni standard da promenim pesmu, video, yt klip koji gledam, pa moram stalno alt tab, pre patcha mi samo uradi window mode ali cim kliknem na tankove se vrati na fullscreen, sad moram da se drndam sa settings :D

Sad odigrao partiju sa t-10, 7 direktnih pogodaka u razlicite havey tanks u stranu tenka, 6 je absorb modul/posada sa 0 dmg, to je taj wot rng :D

Edited by Invader

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

Elem, dajte par saveta za misije za T55-a. Zavrsio sam medium i heavy misije, doduse ne with honors tako da cu morati da odradim i za arty, ako ne uspem ove with honors. Light sam tek poceo, td sam na desetoj (3k dmga da ne budem spotovan, bas nezgodno), a arty negde na pola. E sad nezgodno je sto je ovde 6 tier i veci. Recimo arty imam samo 8 i 9, tesko da cu tu zavrsiti onu misiju da ubijem 3 vozila za tier veca od mene. Doduse imam istrazen S-51, al mi se nesto ne igra sa njim:). Tako da dajte neke preporuke, makar za ove dve misije za td i arty sto sam pomenuo:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mislim da sam tu arty zavrsio sa m40 ili mozda cak sa m53, bez problema :)

Sto se tice td-a, eh tu vec nisam siguran... znam da sam 15. zavrsio sa jgpze100 :) Cini mi se da je bio obj704, ali nikako nisam siguran u to :)

Sve i svemu Dule, nije to toliko tesko kao sto na prvi pogled deluje :)
Gore su misije za Obj. koji sledi :D

Ali su nagrade odlicne :D

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Ja sam odradio sve misije za arty za T55a dok sam grindao Conqueror GC. Cak imam i with honors zavrsenu posljenju.

A za TD, isto tako, idem ka obj. 268 i evo ostalo jos 2-3 TD misije. Onu za 3k dmg a da nisi spotovan u trenutku nanosenje dmg sam uradio na Erlengbergu. Snajp iza nekog busha, full camo cela posada + mreza i GG.

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam video za nove light, navodno oce da izbace da light imaju +3 mm nego ce imati standard +2 mm, tako da ce uloga light tenkova da se pretvori iz spotinga u klasican dmg aka battle tank, verovatno je povezano sa arty jer je glavni izvor light XP-a bio arty dmg, u svakom slucaju videcemo kako ce ispasti :)

evo video, light leti uz brdo :D

 

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

Kako me lepo ukenjala sinoc misija za artiljeriju, poslednja naravno, da budem u top 3 po expu/dmg, da nanesem bar 2k dmg i da prezivim, naravno nas dve artiljerije na tri njihova, heavy, med i td.. preziveo sam sa 54hpa :D na kraju ubijajuci Skodu T25 :D preznojih se

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Uzeo sinoć Emila, čak i stock je vrlo opasan tenk, mada je malo spor i slabo okretan, ali to će se verujem popraviti. S druge strane i top penetracije 179mm je dosta dobar, a mogu samo da zamislim šta će biti kad uzmem onaj sa 221, doduše 50k XP treba da se istraži. Ali sam već u prvih šest partija mi je average dmg preko 1700, tako da cenim da može da ide samo gore. Doduše primetno je da protivnici imaju veliku tendenciju da isuču zlato na tebe :)

Opet ovog meseca je top of the tree T110E4 tako da sam odmah krenuo da završim T28 Prot, i jeste sad malo brži, fala Bogu. 

I na kraju zaključak za Lea - iako sam odigrao samo 80ak partija tenk je realno zver. Top jeste vrljav a oklop skoro nikakav, ali je jako okretan, depresija topa radi odlično, a kad ga zavariš za 300 dmg nikome nije svejedno. Na kraju WN8 1923, nisam imao srca da ga prodam, verujem da ću ga igrati još. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Coyote said:

Kako me lepo ukenjala sinoc misija za artiljeriju, poslednja naravno, da budem u top 3 po expu/dmg, da nanesem bar 2k dmg i da prezivim, naravno nas dve artiljerije na tri njihova, heavy, med i td.. preziveo sam sa 54hpa :D na kraju ubijajuci Skodu T25 :D preznojih se

Sinoc sam radio arty misiju da ubijem jednog  tenka i da ostetim drugog pored njega, naravno dok sam to radio jedno 3-4 puta sam bio prvi na dmg/exp u partiji, a to mi sledeca misija, kad budem radio tu misiju nema sanse da to odradim tako brzo, i naravno jos nisam zavrsio misiju koju sam hteo :D

 

@Zwerko

Emil je odlican tenk kad je top tier u partiji, problem mu je ta mala penetracija kad udje u t9/10 games, tako da se spremi za zlato, is3 na papiru ima veoma slican gun ali to je "shell guided by stalin" pa cesce probija :D

Takodje kupula na emilu je veoma jaka, ali cim te neko pogodi sa goldom i probije nemoj izlaziti opet, posto je kupula ogromna meta i veoma se lako gadja.

Moram jos jednom da kazem, da li su normalni sa ovim novim premium tenkovima, ne daljinu jedva da mozes da ih probijes baz 280+ pene... Mislim ovaj quickybaby poredi front armor sa IS-7 front armorom, mislim da nema smisla, taj tenk ne moze da probije niko ispod t8, cak i sa t8 je problematican frontalno.

Jos nesto da dodam, uzeo sam juce mausa, bio mi istazen duze vreme i nisam ga uzimao, tenk je nenormalan koliko bounce, a top je zverski, nisam skoro igrao toliko op tenk, podseca me na stari KV kad je bio t5, apsolutna uzivancija igrati novog mausa, obicno kad me enemy vidi da dolazim u neku liniju tenkovi beze i izbegavaju generalno da me gadjaju posle 2-3 bounce. jedini problem je sto je mnogo spor, pa me lako zaobidju ako ostanem sam. Pentrao sam se na brdo na jednom mapi da ubijem t57 heavy, bounce 3 shouta kranvagenu sa ledja i sve sam bounce t57 a pritom su me gadjale 4 arty (mislim da su me minimum 2 pogodile), sve to sam preziveo i ubio t57, kranvagena je sabila nasla arty do 2 shota i posle sam njega pocistio, u svakom slucaju mozes da ides sa mausom gde oces i da radis razne gluposti :D

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...