Jump to content

Recommended Posts

Taj top je mnogo nezgodan što kad god te rokne ti napravi i neki critical dmg a ti ovom slonu nećeš moći ništa standardnom municijom :) Mada je u pravu što se tiče premium HE granata, baš su pederi. 

Inače u kontekstu pravljenja para imali su reklame na Superbowlu, imam malo transfer blama od nekih ali ono 30 sekundi prikazivanja je 5 miliona $ pa vi vidite šta je marketing :) Ima jedno 4-5 reklama. 

https://youtu.be/SsoAINThBx8

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Meni taj stun deluje interesantno, ne znam kako će izgledati u praksi. A što misliš da će reusable med i repair kit smoriti igru? Po meni je najbitnija stvar da će smanjiti alpha dmg artiljerije da ne može tako lako da te one-shotuje. Plus ako bude preciznija onda ću možda i početi da je igram :)))

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Dobro bre Dule nemoj odmah u paniku da padaš :) Mislim da ne može arty da te drži stunovanog, stun ti samo onesposobi privremeno jednog ili više članova posade koliko sam skontao, ti i dalje možeš da se krećeš i radiš sve što treba da radiš samo što ti je posada malo u govnima, ne verujem da će imati toliki impact na igru. Mislim kažem teško je sad ovako sa strane proceniti kad ne igramo ni test server. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ma nema teorije mesec dana minimum. Sad je tek test za 9.17.1 u kome to sigurno neće biti što znači da će taj patch tek za 15ak dana. A taj za artiljerije će bar mesec dana posle toga (ne znam da su ikada izbacili dva patcha u jednom mesecu) tako da opusteno, verovatnije je bar dva meseca. Taman da možeš posle da one shotujes ljude s t92 :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Podrzah Zveroslava, dadoh glas "miroljubivim snagama slobodnog sveta" :P

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Niko da prokomentarise novi premium tenk?

Par pitanja: Jel kad invitujem nekoga u WoT samo ja dobijamo ove bonuse, zar nije bilo ranije da i on dobija nesto osim ovog x2 expa?

http://worldoftanks.eu/en/content/docs/invitefriend/

I drugo, sta da preporucim drugaru da pocne da igra, koja grana je po vama najlaksa za pocetnika.

 

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Po meni su najzabavniji nemci, eventualno rusi do kv2 :D A znas zasto je zabavan kv2 :D

Mislim da dobijate obojica, evo ti link, pa pogledaj, da ne prepricavam.

 

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...