Jump to content

Zanimljivi aksesoari za automobil


dovlagsi

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, absolute said:

Ahaha...pa bile su one neke navlake za wc solju dlakave...uvek uzasno prljave...jbt, kome to pade na pamet da pravi i kupuje...

to sam i ja mislio, ali ako se ne varam bile su samo za poklopac WC šolje, daska i dalje ostaje plastična i samim tim hladna!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pošto ovo nije automobil nego više aksesoar - onda ovde postavljam

linkujte sliku nekog ko može biti kupac/vlasnik ovakvog RR Evoque Cabrio

i još jedno ozbiljnije pitanje - da li je i koliko pogrešno to što mi se na neki čudan način dopada RR Evoque Cabrio? :(

160554-kahn%20e%201.jpg

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

e sad ću da nađem koji je ... evo ga - https://sr.wikipedia.org/wiki/Данијел_Ђокић

a evo oko novog supruga!

Dana i Nikola upoznali su se pre nekoliko meseci, a ljubav je planula na jednom venčanju kojem su oboje prisustvovali, takođe u "Vili Jelena". Kada se zaputio u Beograd na svadbu prijatelja, Nikola nije ni slutio da će tamo sresti ljubav svog života i svoju buduću suprugu. Kako kaže ovaj bivši rukometaš, u prvi mah nije znao da je reč o Karićevoj ćerki. Zato ga čaršijske priče da se ženi iz interesa nisu mnogo pogodile.

- Ne čitam novine i ne želim da budem deo estradnog sveta - kaže za "Novosti" Nikola Stojilković. - Dana je puna radosti i ljubavi za sve oko sebe i to svi vide u njoj kada je upoznaju. I moji ne mare za to. Kada su je upoznali, bili su presrećni, jer je ona jedna neiskvarena duša.

Kako bi upoznao budućeg tasta, Nikola je otputovao u Beč, gde je Bogoljub u tu čast upriličio žurku. Kako je on u više navrata istakao, oduševljen je izborom svoje mezimice i jedva čeka svadbu, s obzirom na to da je propustio venčanja svojih kćerki Nadežde i Jelene. Posebno ga je raznežila i usrećila vest da će Dana i Nikola uskoro dobiti prinovu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...