Jump to content

summa summarum dvadeset šesnaest


Recommended Posts

opa, deste!

prošlo je tačno godinu dana otkako smo se prošli put pitali kad pre, pa sad možemo opet. 

pošto je forum ukinuo pluse i minuseve, evo prilike svima da nadoknade.
ovo je prošla: http://forum.klanrur.rs/topic/234941160-summa-summarum-2015

ove godine je pomrlo gomilu poznatih ljudi al meni je do jaja, iako nisam radio ne znam šta

+ najplodnija godina na faksu do sada
+ celu godinu proveo s devojkom i do jaja mi je
+ bio na skijanju, bio na moru 
+ sabili smo olimpijadu 
 

- ulenjio sam se u tri pizde materine, ništa trenirao nisam
- pušim i dalje ko mi jebe mater
- nisam uspeo da se nateram da upišem jezik

 

ae

 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, rejven said:

+ radijo sam celu godinu i u prvom kvartalu 2017 očekujem neku normalnu platu (za moje standarde)

 

hahah q1 je posao, sad smo u q2, u februaru krece q3 2018, hahaha proso brzi voz!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ne znam zasto prosle godine nisam pisao ovde

enivej, ovu godinu delim na dve polovine, na okej i govno polovinu

 

+mnogo naucio o sebi i zivotu ove godine

+mnogo napredovao kao osoba nakon svega

+saznao na vreme neke stvari

+suzio bas krug ljudi sa kojima se druzim, pozdrav i za braše lobi

+putovao brdo kao i poslednjih X godina, planiram da sa tom praksom nastavim i 2017

+prva godina gde nista zapravo nisam radio osim onoga sto volim

+pre tri nedelje sredili gajbu iz koje radi nas par ortaka

+citao mnogo

+kupio audija [8D]

 

+- smrsao dosta cak i za moje pojmove, izgledam ko rokenrola (plus), tj. kao logoras (minus)

+-apsolutno nemam predstavu u kom smeru mi se krece zivot

 

-prekinuo u junu petogodisnju vezu, trebalo je od septembra da pocnemo da zivimo zajedno i da pravimo porodicu (realno nije minus zbog okolnosti kojih je doslo do toga, ali me je rasturilo)

-bezao iz Srbije kao posledica toga kad god sam stigao, kada sam bio kod kuce precesto sam se unistavao drogom, alkoholom i ksalolima satima i previse slusao Doorse, Radiohead i slicne pizde materine

-sve pare koje sam napravio ove godine napravio sam do juna

-okinuo egzistencijalne tripove, porodicne itd itd

-nisam naucio jos jedan jezik

 

To je to valjda, ako se setim jos necega editovacu.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

+ generalno je sve kako treba

osim

- dosta sam se ulenjio a to je počelo da ostavlja posledice prvenstveno na zdravlje i tu me zapravo smara što mi niko nije kriv nego što sam debil

sledeće godine mi je cilj da održim dobre stvari kakve su i da se malo aktiviram u bilo kom smislu (nađem neki hobi, bilo šta, samo da ne zabadam toliko kad se vratim sa šljake) i putujem na dalje destinacije.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Promenio posao+

poceo da radim sa strane (osim posla) +

Renovirao stan+

Deca i zena dobro, moze bolje, ali i mnogo gore pa je +

Od avgusta poceo vise da treniram, tako da je forma na zadovoljavajućem nivou +

 

Ipak nisam bas zadovoljan sa poslom, može to i bolje -

Premalo druženja -

Stariji za godinu dana -

 

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

nikad nisam pisao u ovim temama, mozda jer sam kanalio manje vise svih godina, napisacu pluseve, dobra godina kapiram.

+ poceo da zivim skroz sam sto mi je izgleda bilo potrebno svih ovih godina, kapiram da jedino tako imam potpunu kontrolu nad zivotom

+ smanjio krug ljudi oko sebe, potpuno sam iskljucio sve za koje sam smatrao da cak i minimalno negativno uticu na mene

+ napokon faks ide glatko nakon visegodisnjeg mrcvarenja i nadam se da cu zavrsiti u narednih godinu i kusur i zaposliti se

+ ne drogiram se

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

full godina sve u svemu, malo problema sa zdravljem, ali će se i to rešiti.

Čekamo Coku!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

+ upao na master i napokon prvi put u zivotu uradio ono sto sam zacrtao i potrudio se da ispunim zacrtano

+ dosta se vise krecem, i blejim generalno kvalitetnije

+ dobio kul posao sa dosta kul ljudi na poslu koji su me sjajno prihvatili

+ poceo da ucim stvari koje me zapravo zanimaju i planiram da ucim sve vise i vise, mozda i neki kurs sa strane upisem

+ proredio igranje

 

- posao nema veze sa onim cime bih zeleo da se bavim i koliko god bio kul udaljava me od mog plana tako da opet pojma nemam sta da radim sa sobom 

- moji su u solidnom kanalu, ali bi trebalo da se kroz mesec dva sve sredi, do tad ko ziv ko mrtav

- zivim sa mojima sto me svakog dana u svakom pogledu sve vise i vise smara, planiram da zapalim u neko dogledno vreme sa zenom

- dalje od zlatibora nisam mrdnuo

- ne znam sta zelim i to me najvise smara od svih minusa zapravo

- ni ove godine nismo uspeli da uzmemo kes od osiguranja za kola udarena pre 3 godine

- prestao sam da treniram i smanjio sam sport jebo mi pas mater lenju, za sve nadjem izgovor

generalno je pocetak godine bio sranje, na drugi deo godine nemam neke vece zamerke, nadam se da cu uspeti u novoj godini da ispunim ono sto sam zacrtao(ucenje i putovanja pre svega a i treniranje je tu), nadam se da ce godina da bude dosta bolja od prethodne i da svi budemo zivi i zdravi prvo

 

Link to comment
Share on other sites

- jos uvek nisam zavrsio faks (i sve vise mi deluje kao da cu ostati glupi srednjoskolac, jer imam ozbiljan nedostatak motivacije)
- nisam nigde putovao, ako izuzmemo letovanje i povremene izlete do Vranja
- nemam nikakvu ustedjevinu, zaradjujem koliko mi treba da pokrijem troskove i zivim normalno, ali retko preko toga
- jos malo sam se ugojio
- nisam puno napredovao sto se posla tice

+ vec godinu dana zivim sa devojkom i za sad je fino, iako mi ponekad fali zajebavanje burazerom, gledanje fimova/serija, da bacimo koju internu foru, itd.
+ poceo sam da cuvam gluvog persijskog macora i mnogo sam ga zgotivio
+ ni sam ne znam kako provalio svet mehanickih tastatura i primio se kao majmun, vec imam u planu na sta cu da sprckam pare
+ cele godine uspesno frilensujem, radio uglavnom sa nekim gotivnim ljudima

realni planovi za narednu godinu jesu da eliminisem minuse koliko mogu (sem verovatno faksa =/), da malo bolje organizujem radno vreme i ostavim neku kintu sa strane, da sto pre kupim lap top, graficku i jos jednu tastaturu, da tu i tamo skoknem na par dana negde van zemlje, caletu i kevi pazarim TV i iznenadim ih nekim putovanjem a la Budimpesta/Bec da malo iskuliraju od svega, malo regulisem kilazu i ostanem zdrav.

Link to comment
Share on other sites

+ Opremio sam gajbu u fullu, naravno uvek nesto ima al lagano

+ Sa zhenkom vec skoro 6 meseci

+ Izlecu mi sljake lately kao pecuke posle kise, i do sada sam svaku priliku maksimalno fino iskoristio, tako da uz regularnu platicu (gde sam dobio i povisicu sad na kraju godine) imam par sljakica od cega mi kane sto je divno <3

+ izlevelovao poprilicno poslovno u smislu znanja koja sam izblefirao da znam i sad ih primenjujem :D

+ Provodim zivot u oblaku dima (I do jaja mi je)

 

- Provodim zivot u oblaku dima (i trebao bi da prestanem)

- Divljam previse sa kreditnim karticama / kreditima / cekovima / odlozenim sranjima :D

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

nikad nisam postovao u ovim temama, ali za sve postoji prvi put jer kolo srece se okrece!

+ zdravlje (nisam se razboleo ni jednom ove godine)

+ vredan sam i redovan na treninzima BJJ i taj trud je nagradjen plavim pojasom

+ raskinuo sa ribom (nema nerviranja)

+ posle katastrofalnog pocetka godine finansijsko stanje se popravilo

+ proputovao boga oca (norveska, crna gora, nemacka, kroacija, bosna, austrija, danska, jordan, mijanmar, makau, kina, hong kong, ceska... tim redosledom sa minimum 8dana i maximum 22dana)

+ prestao sam da igram poker koji mi je bio zivot skoro 6g

+ zivim zivot onako kako zelim da ga zivim

 

- sprcao sve pare iz prosle i bukvalno ni dinara nisam imao do juna ove, a riba me mracila zbog toga

- raskinuo sa ribom (nema seksa)

- dobio sam 4k € budzet za devicanska ostrva na 21dan gde bih zaradio nesto vise od 2k, ali nisam mogao da odem zbog britanske vize

- imam 2 razreda srednje skole i dalje i ne mogu da nadjem vremena da se iscimam da zavrsim neku diplomu kako bih mogao lakse da se zaposlim u inostranstvu

- ponudjem mi kancelarijski posao u nemackoj u firmi za koju radim sa ok platom i gomilom beneficija, ali zbog problema sa radnom dozvolom sam i dalje na holdu

- gomila saobracajnih kazni

- zabrana upravljanja 30dana

- napustila me baka u 83oj za koju sam bio bas vezan 

- nisam odigrao ni jedan fudbal ove godine

 

imam gomilu planova za sledecu, ali cu sacekati prvo da se zavrsi ova bedna 2016ta

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...