Jump to content

Prvi Warthunder LAN turnir u Srbiji na GamesCon


Recommended Posts

 wt_4year_logo_ru_tb.jpg

Na Gamesconu će u subotu 26. novembra 2016. godine biti održan prvi Warthunder LAN turnir u Srbiji u organizaciji Klanrura a uz podršku samog Gajin Entertainment. Učesnike očekuju vredne in-game i nagrade sa motivima same igre u vidu majici i drugih predmeta sa motivima iz igre. 


PRIJAVLJIVANJE
Prijavljivanje za turnir traje od 8. do 23. novembra 2016. godine.
Kotizacija iznosi 1.500 dinara po timu
Prijavljivanje na turnir se obavlja putem uplaćivanja 1.500 dinara na račun  160-458299-57, sa svrhom uplate: Učešće na Warthunder Turniru i ime tima. Primalac je: Magic Sparrow, Beograd.
Pored uplate, potrebno je popuniti Google formu sa imenom tima i potrebnim podacima i kontaktima za svakog igrača https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSce932wI8QxWtwKo9-3VjOyWGbOJHye3Eq72zGLxqQ8QlXYJw/viewform
VAŽNO: Kotizacija za turnir se računa i kao trodnevna karta za Games.con festival, tako da nema potrebe za kupovinom posebnih karata za ulaz na festival.


TIMOVI
Timovi moraju imati pet igrača, ili maksimalno jednu zamenu u slučaju sprečenosti prijavljenog igrača da prisustvuje turniru
Svi igrači moraju imati validan Warthunder nalog koji nije banovan
Svi igrači moraju imati validan KlanRUR forum nalog koji nije banovan, za potrebe komunikacije oko turnira


FORMAT
Timovi od po pet igrača. 
Igra se 5v5 tenkovi i avioni, realistic battles mod. 
Igra se domination mod. 
VAŽNO: Spisak dozvoljenih vozila u mečevima možete pogledati OVDE
Igra se grupa svako sa svakim po BO3 sistemu. Nakon toga dve prvoplasirane ekipe igraju finale po BO7 sistemu. 

Mape koje se igraju su sledeće:
Poland
Eastern Europe
Normandy
Karelia
Ash River

Mape bira svaka od ekipa naizmenično (mogu oba tima da izaberu i istu mapu) s tim da je poslednja mapa uvek Poland. 


NAGRADNI FOND
I mesto svaki igrač u timu dobija: Pristup closed beta verziji Warthunder moda s brodovima* i Naval Pack John F. Kennedy’s PT-109 i Warthunder majicu
II mesto svaki igrač u timu dobija: T-34-85E, 1945 Advanced Pack i Warthunder šolju
III mesto svaki igrač u timu dobija: Sergei Dolgushin's La-7 Advanced pack


* - Pristup closed beti će biti omogućen u momentu startovanja closed beta testa brodova, kod koji se dobija je pre-order.
Sva pitanja u vezi turnira i organizacije, možete postavljati na KlanRUR forumu (ova tema) i na email: redakcija@klanrur.rs


 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ok, par informacija, editovao sam i prvobitni post ali za svaki slučaj da stavim i kao novi. 

Trenutno imamo 3 zvanično prijavljene ekipe sa registrovanim kotizacijama:

JoksBlackStorks
SrbKn 1
SrbKn 2

Produžili smo rok za prijave do 23. novembra pa ako bi još neko da se prijavi može ali ako ne bude dodatno prijavljenih igraju ova tri tima. Prvo se igra BO3 grupa svako sa svakim a onda dve prvoplasirane ekipe igraju BO7 finale (ovaj format ostaje i ako se prijavi još ekipa, pretpostavljamo da to može da bude najviše jedna do dve). Turnir će početi u subotu u 12h pa računamo nekih 4-5 sati igranja, taman da bude lepo opušteno i zabavno. Dodao sam u prvi post i mape koje se igraju. 

Još ostaje da definišemo par stvarčica sa Gameconom pa ćete dobiti i zvanični mail ali kao što sam napisao i u prethodnom biće poseban ulaz u halu za igrače na turnirima (dobićete skicu, samo je sa strane) i tu uzimate akreditacije bilo koji dan da dođete i možete da prisustvujete sajmu sve vreme održavanja. 

Nadam se da nisam propustio ništa bitno ali ako je nešto nejasno slobodno pitajte. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

SrbKn upisao dva tima, a deo treceg je do skoro bio takodje u SrbKn-u, naravno zelim svima uspeha i mislim da nije ni bitna nagrada vec dobro zezanje i druzenje, sto se tice ovih koji se nisu prijavili nisam siguran da ce da grizu nokte do sledece prilike jer posle ovako necega mislim da i nece biti druge prilike a imali smo sansu da dovedemo brdo ljudi i da napravimo bas dobar turnir, ja licno znam brdo ljudi koji igraju WT i stvarno mi je krivo sto i ti ljudi nisu tu ali ajde moguce je da nisu mogli ili jednostavno daleko im je Beograd a sa druge strane moji momci dolaze iz Doboja, Negotina, Pozarevca i naravno iz Beograda i okoline pa kad pogledam da mi i nas klan moze da da dva tima a nas je jedva 50 u klanu od kojih imamo i dosta ne-aktivnih i nismo kotirani nesto visoko na lestvici klanova koji je razlog za ne ucesce nekih klanova koji su medju prvih 100 i imaju mnogo vise clanova od nas ili jednostavno nisu imali motivaciju jer nagrade nisu vredne???... stvarno mi je zao sto je ispalo ovako i iskreno mislim da turnir nece biti onakav kakav je mogao biti.

Link to comment
Share on other sites

Malo atmosfere od danas, eto mladji narastaji malo da se edukuju o War Thunderu :) teško da možete da premašite ali WT je na Dell standu kad udjete na ulaz za igrače prvo naiđete na RUR a iza je odmah Dell, mene nađete ili u crvenoj RUR majici ili u plavom Playstation dresu :)
5c0fa2bd18b0b99b8db772290ed6d1ea.jpg

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...