Jump to content

Stigla Sombra


Lucky

Recommended Posts

https://playoverwatch.com/en-gb/heroes/sombra/

Hak joj je zanimljiv - može da te spreči da koristiš abilitije ili sa druge strane da onesposobni med kitove za protivnike (!) Naravno deluje i na ultije.

Invisibility i mogućnost da se vrati na mesto translokatora je zanimljivo, čini je dosta mobilnom jer je brža dok je nevidljiva. Ili da ga baci negde unapred pa da preskoči protivnike. Deluje kao malo drugačija Trejserka :)

Ulti je da baci EMP koji uništava barijere i štitove i onemogućava sve u radijusu da koriste magije - biće interesantno videti je kao "prethodnicu" napadu na control point, posebno ako je nevidljiva a bacila je translokator negde na sigurnom.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kad smo već kod ovog novog patcha, odigrao sam ovaj arcade mode i to ono random heroj kao protivnik, 1na1. 

Nije loše, brza je akcija, doduše pošto je random, nikad ne znaš šta će da ti upadne, pa mogu da se zaređaju heroji sa kojima ne igraš toliko.

Ja cepao sa nekim likom i on dobio 1:0, pa ja 1:1 i onda on poveo sa 1:3 (ili možda čak i 1:4) jer su zapali junkrat, dva i tako ti koje ne igram. Onda su došli soldier, zarya i mei tako da sam na kraju ja pobedio na njegovu meč loptu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...