Jump to content

NBA 16/17


mthd

Recommended Posts

  • Replies 400
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

vise srece nego pameti. Al opet svaka cast sto su bukvalno oteli izgubljenu tekmu.


Ne znam sto je pop vratio u igru kavaija posle prvobitnog stucanja zgloba. Imas 20 razlike, ako ne mozes da dobijes bez njega, bolje i da izgubis nego da ti se desi ovo.
LMA za pocetak izgledao kao da je produzio ono iz prosle tekme, i onda se vratio na staro. Uzasan je...
Gasola pregazilo vreme ko valjak jbni. Beskoristan je...
Zato su ovi novi klinci fantasticni jebote. Kad moraju oni + manu da preuzimaju sve na sebe, onda do kurca.

S druge strane osim karija, durenta i zaze svi moraju da se uozbilje pod hitno da ne bi najebali.



 

Link to comment
Share on other sites

ja se iskreno nadam da mogu da ponovo kao protiv hjustona poslednji mec u seriji ali glava kaze da ce veceras biti lagana pobeda GS-a...napadaci su danas mnogo zasticeni a odbrani je mnogo manje dopusteno nego nekad,citao neke komentare na netu gde ljudi sa sigurnoscu pricaju da je zaza ovo namerno napravio,meni samo deluje kao lik mozga bez...

Link to comment
Share on other sites

samo sto su hjuston dobili jer bi ih onakve dobio i bruklin. Nema ko da potera protiv gsw-a ako nema kavaija.


A to da je zaza ovo namerno uradio moze samo idiot da pomisli. Bukvalno jedna od najvecih gluposti koju sam cuo. Jeste do jaja neoprezno, i opasno, ali nikako u smislu da je isao da ga povredi. Jeste sad, najtrapaviji covek na terenu, koji fazon ne moze da se zaustavi, ce da savrseno postavi nogu coveku koji je u poslednje 2 utakmice 3 puta pre toga sjebavao zglob.
Jbga, desava se, i bas je smor sto je bas u pitanju kavaji u trenutku kad nikad bolje nije igrao :(
Bas zbog takvih stvari je kari i naucio da pada maltene svaki put kad neko tako zatvara sut

Link to comment
Share on other sites

znao je sta radi, ali pitanje je na sta se odnosi to? znao je da mu postavlja nogu, ili je znao da je presao neku "granicu" odbrane. Ovo prvo nije sigurno, jer ne postoji nista sto moze da ukaze na to; od zazinog talenta, mozga pa do sposobnosti generalno. A ako je ovo drugo, onda jebiga, jer mu to dodje definicija faula. Najgore sto bih ja otisoa u tom smeru je da je hteo da mu se unese u facu, eventualno ga bampuje malo, cisto da pokaze da se i oni pitaju nesto. Fala bogu da neces da mu das da dise kad te siluje celu tekmu.


Sto se mene tice, glavni problem je kavaijev zglob, i bukvalno sam cekao kada ce da se dogodi sranje. Bilo je samo pitanje vremena i poklopilo se sa smotanim zazom. Mogao je da bude to bilo ko, kao npr Lee na klupi ili harden pre toga. Ne mozes sad da specijalno vodis racuna gde gazis jer ovaj ima rovit zglob.
Al jbga, plejof bez neke neizvesnosti, pa moraju ljudi da pricaju o necemu. A povod za hejt gsw-a je iovako najveci kontent buster.
 

btw. Ne tako davno

I jel sad horford govnarko? Mislim jeste, al jel zbog ovoga govnarko

Edited by shoocky
Link to comment
Share on other sites

  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...