Jump to content

NBA 16/17


mthd

Recommended Posts

ja mislim da bi ovi kavsi iskreno pregazi bilo koga. Kajri je jebeno fenomenalan kako je odigrao ove poslednje tekme, a lebrona ne znam da li sam video odlucnijeg. Ali jbga, jednostavno treba da odigras savrsene cetri tekme, i pritom da gsw-u nije vece ni u jednoj da bi ih dobio.
Sta kao sparsi bi dobili klivlend? Oduvali bi ih bre ko maslacak. Ostale da ne spominjem.
 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 400
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

gg no re

gsw realno najbolji, kd je bas polomio.

realno su cavsi trebali da dobiju trecu i tada ko zna sta bi bilo, ali svakako su ovo dve najdominantnije ekipe u ligi. ubile su nba u pojam, ali su definitivno dve najdominantnije ekipe :)

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

@Lex Ako Ball ne bude u top5, onda da

@Šuki Pa Curry nije imao neku izuzetnu seriju. I juče kad se stizala razlika u 2/4, Durent je poveo sa dve trojke ni iz čega, do tad je Curry bio statista. Daleko da nije dobar igrač, ali od 3 PO serije, gde su dobili dve, bio je daleko od MVPa. Pre bih rekao da je seriju uz Durenta prelomio Klej u prve dve sa odličnom odbranom, i onih 30 poena u trećoj, što su bile tri najbitnije tekme. KD je fenomenalan, ali bez njega oni ne bi dobili ovu seriju, i Curry definitivno nije lider kad dodje do toga da se rešava. Naravno da se ovakvi timovi prave da bi se uzela titula, i Lebron nagomilava igrače iz istog razloga, ali Curry iz regularne sezone i Curry u PO nije isti igrač. Možda će uzeti još par titula na konto ovog tima, ali to će biti zbog KDa, a n zbog njega

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Highl1 said:

@Lex Ako Ball ne bude u top5, onda da

@Šuki Pa Curry nije imao neku izuzetnu seriju. I juče kad se stizala razlika u 2/4, Durent je poveo sa dve trojke ni iz čega, do tad je Curry bio statista. Daleko da nije dobar igrač, ali od 3 PO serije, gde su dobili dve, bio je daleko od MVPa. Pre bih rekao da je seriju uz Durenta prelomio Klej u prve dve sa odličnom odbranom, i onih 30 poena u trećoj, što su bile tri najbitnije tekme. KD je fenomenalan, ali bez njega oni ne bi dobili ovu seriju, i Curry definitivno nije lider kad dodje do toga da se rešava. Naravno da se ovakvi timovi prave da bi se uzela titula, i Lebron nagomilava igrače iz istog razloga, ali Curry iz regularne sezone i Curry u PO nije isti igrač. Možda će uzeti još par titula na konto ovog tima, ali to će biti zbog KDa, a n zbog njega

27/8/9.5. I nije neka serija.
"The Warriors outscored opponents by 245 points with Steph Curry on the floor during the 2017 playoffs. ". I nije neka serija.

Postoji strana kod karija koje se zove trener, a ker zna ponekad da jeducka govna, i da najebu zbog toga. Tako da ima tu mnogo stvari kad su karijeve partije u pitanju. Ali ne da je bio dobar, nego da je KD bio samo malo losiji (od legendarnog) bila bi mrtva trka ko bi bio MVP. Meni je kari do trece tekme bio MVP.

Edited by shoocky
Link to comment
Share on other sites

West uzeo prsten pre CP3 :)

KD je izgazio sve i svakoga. Ne pominju mu blokade, a deli ih ko Mutombo. Curry se malo ukenja kad ga ne ide šut al ispravio je to pred kraj sa pasovima i zicerima.

Verovatno bi bilo gusto da se Kajri nije povredio

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, shoocky said:

27/8/9.5. I nije neka serija.
"The Warriors outscored opponents by 245 points with Steph Curry on the floor during the 2017 playoffs. ". I nije neka serija.

Postoji strana kod karija koje se zove trener, a ker zna ponekad da jeducka govna, i da najebu zbog toga. Tako da ima tu mnogo stvari kad su karijeve partije u pitanju. Ali ne da je bio dobar, nego da je KD bio samo malo losiji (od legendarnog) bila bi mrtva trka ko bi bio MVP. Meni je kari do trece tekme bio MVP.

i Love ima u sezoni double double 20 poena skoro i preko 10 skokova, pa mislim da svi možemo da se složimo da je imao solidno lošu sezonu i neubedljiv plejof. Cifre su jedno, drugo je realni doprinos na terenu. Klej je zaustavio Kajrija kad je trebalo, KD je prelomio (prve dve pokretao serije, u trećoj trojka za pobedu, meč koji je prelomio i koji su Cavsi već imali dobijen, u petoj one dve trojke u 2/4 kad su jurili zaostatak i kad su bezidejno izgledali na terenu), a Curry se provukao uz njih. Odlučujući faktor nikako nije bio, i mislim da bi se svi začudili da je dobio MVPa. U prvom finalu koje su igrali, MVP je bio Iggy, prošle godine je solidno choke-ovao posle fenomenalne regularne sezone.

Uzeli su KDa da bi bili i sigurni prvaci. Bez njega, mislim da bi opet izgubili. Curryju verovatno više odgovara da nije prva zvezda koja će da rešava, i to je ok, ali kao što rekoh, MVP ne verujem da će biti, definitivno ima potencijal za više, ali ga nešto koči

Verovatno u nastajanju imamo tim koji će uzeti još 2,3 vezane titule, možda i više, ali će Curry biti Pipen, a ne MJ

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

sparsi bi pregazili klivlend,ne bi ih dobili,a kari je celo proslo finale igrao povredjen i premoren zbog onog jurenja rekorda tako da i tu ima razloga njegovih losih partija,klipersi koje ja nikako ne volim su prejaka ekipa ali oni godinama ne mogu u full sastavu da odigraju play off,ne znam odakle tebi ideja da bi klivlend oduvao sparse kad oni u regularnom delu ne mogu jednu pobedu da izvuku protiv njih,koliko god da je regularni deo drugaciji od plejofa,oni im jednostavno ne leze a i sam lebron je to pominjao vise puta...ljudi prelako zaboravljaju prvu utakmicu serije spurs - warriors i sa kojom lakocom su ih prskali kawhi i ekipa u sred ouklenda i to bez parkera...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Highl1 said:

i Love ima u sezoni double double 20 poena skoro i preko 10 skokova, pa mislim da svi možemo da se složimo da je imao solidno lošu sezonu i neubedljiv plejof. Cifre su jedno, drugo je realni doprinos na terenu. Klej je zaustavio Kajrija kad je trebalo, KD je prelomio (prve dve pokretao serije, u trećoj trojka za pobedu, meč koji je prelomio i koji su Cavsi već imali dobijen, u petoj one dve trojke u 2/4 kad su jurili zaostatak i kad su bezidejno izgledali na terenu), a Curry se provukao uz njih. Odlučujući faktor nikako nije bio, i mislim da bi se svi začudili da je dobio MVPa. U prvom finalu koje su igrali, MVP je bio Iggy, prošle godine je solidno choke-ovao posle fenomenalne regularne sezone.

Uzeli su KDa da bi bili i sigurni prvaci. Bez njega, mislim da bi opet izgubili. Curryju verovatno više odgovara da nije prva zvezda koja će da rešava, i to je ok, ali kao što rekoh, MVP ne verujem da će biti, definitivno ima potencijal za više, ali ga nešto koči

Verovatno u nastajanju imamo tim koji će uzeti još 2,3 vezane titule, možda i više, ali će Curry biti Pipen, a ne MJ

Aj pre nego sto se raspisem, reci mi kako treba da izgleda, tj sta treba da uradi kari da bi imao odlicno finale?

Jedini nacin da se dodje do "blah, bio je ok, ali mlako je to" zakljucka je da ili ocekujes pogresne stvari od njega, ili ti promakne ispod radara jer ne obracas dovoljno paznje na to sta radi.

 

A ti mohr, jebali te sparsi bas. Imali jedno vau poluvreme, i ti od toga napravis supertim. Pregazili bi ih samo na osnovu toga sto klivlend cak i "najboljoj" odbrani lige moze da strpa 120 za vece bez nekih vecih problema. Sparsi toliko ne mogu da daju na treningu. 

Edited by shoocky
Link to comment
Share on other sites

Nije mi ništa promaklo, nisam ja rekao da je on imao lošu seriju, nego jednostavno, nije on bio X faktor. Ti misliš da jeste, ja ne mislim i možemo da se složimo da se ne slažemo. Po meni je on sidekick, odličan sidekick, ali ipak samo sidekick.
Do ove godine, kad nisu znali šta će, lopta je išla njemu (prošli PO i čuvenih 3-1), i on se nije snalazio. Sad lopta ide KDu, on je uspešno preuzeo tu ulogu, i Curry nije MVP. I u ovakvoj ekipi, ja ga ne vidim kao MVPa ni sledeće godine, a ni onih tamo, ako budu isto tako dobri. 
Kyrie je sidekick, Wade je postao sidekick kad je došao Lebron, nema ničeg lošeg u tome.

<edit> a ovo za sparse, mohr gonna mohr. Najbolje dve ekipe su igrale finale, najbolja je osvojila, nema šta da se priča </edit>

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

da reši nešto, 3 finalne serije, i nije rešio ništa. Lično, kao što rekoh, u ovoj seriji, ne mogu njegovu ulogu da nešto preterano naglasim od Klejove. Postizao je više poena, ali je Klej odigrao neverovatnu odbranu koja je sekla Kajrija.

Prve dve tekme, odlepljuju se u 3/4 na KDa. Treća tekma, rešava je KD trojkom, Klej ubacuje 30. Juče stižu prednost, 2/4 period bez poena, KD daje dve trojke. On je posle učestvovao u onoj seriji do 17, ali na plus 10 kad pogadja. Samo je prvu i petu tekmu imao 50% ravno, ostale ispod, osam izgubljenih u drugoj tekmi, u poslednje dve po 4 gde je opet bio prvi po izgubljenima. Iskreno mi ništa ne govori u prilog tome što ti smatraš da mu je za dlaku izmakao MVP

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa eto, ja rekoh da to moze da bude samo zbog pogresnih ocekivanja. Da nisi mohroovao sa tim poredjenjem sa klejom bih se i potrudio, ovako se ne isplati :D Klej je bio mnogo bitan, a kari je bio bar za red velicine bitniji. I to nije moj utisak, to je cinjenica. Nemam uopste potrebu nesto preterano da ga branim. Finale je gotovo, tekme su tu, mogu da se pogledaju, onaj ko zeli da vidi kolko je zapravo odlican kari bio moze to da vidi, onom ko zeli da tera "couker" pricu ja nisam sposoban da objasnim kolko gresi i to je to. Samo mi je fascinantno da je covek napokon bio na mvp nivou, i nekako opet nije to to :D

Link to comment
Share on other sites

Nije, jer im je trebao veći superstar da reši kad ne ide.

Da je bio na višem nivou, jeste, ali ne na nivou MVPa

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

skroz ste u pravu,protiv gs-a 2-1 imali u regularnom delu,protiv cavsa 2-0,klivlendu su dali 118 u gostima(kod kuce su im dopustili 74 poena,slovima SEDAMDESETCETIRI) a gs-u samo 129 isto u gostima :D,ponavljam,jesto to regularna sezona ali nije bilo slucajno,drugo,to prskanje kawhia po gs-u,23 minuta i 26 poena dok mrtvi crknuti zaza pogino negde na putu kuci da bog da nije povredio,nigde ja apsolutno nisam ni rekao da bi oni dobili gs ali to je vec 0-1 i lepa prednost a ujedno i psiholoska,a za cavse uopste ne zelim ni da razmisljam,razmontirali bi ih sa lakocom nesto poput gs-a,mozda i 4-0...bilo kako bilo,za kawhia ima jos mnogo vremena,momak ima 25-6 godina i moze samo jos bolji da bude,a ako dodje cp3 kako se prica,bice prejaki,ne znam cemu toliko velicanje cavsa,novih 5 serija da odigraju sa gs-om,svaku ce dobiti warriorsi uz maksimum 2 izgubljene...

Link to comment
Share on other sites

cp3 ima 32 godine, i u decline-u je. Biće pojačanje sigurno, samo je pitanje koliko. I to što pričaš, je samo jedna utakmica, gde su imali vođstvo, pitanje je šta bi bilo do kraje serije, verovatno bi se gsw probudio.

Cavsi da nisu sami prosuli treću na glupiost, imali bi 2-2. Trebalo je da igraju min 6 utakmica, ako ne i svih 7. Možda ne bi dobili, ali definitivno nisu zalutali u finale

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

i boston je bio prvi u regularnom delu, pa ih je klivlend zgazio

i bulsi su dobili 4 puta (?) klivlend u regularnom delu sezone i ispali od bostona. doduse povredio im se rondo, ali donekle oslikava situaciju

edit: ocigledno je da lebron do kraja karijere zeli jos prstenja i to je sve, ne zanima ga regularan deo sezone, rekordi, niti bilo sta

Edited by Vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

ono sto westbruk realno nije u stanju da uradi

"Kako je sezona odmicala, bili smo sve bliskiji i bliskiji. Kada je počeo playoff, počeli smo da ohrabrujemo jedan drugog svaki dan. Jako je dobar osećaj osvojiti ovo sa njim. Mnogo ljudi je sumnjalo u njega i nadali su se njegovom neuspehu. Nadali su se mom neuspehu, nadali su se našem neuspehu kao grupi. Rekao sam mu da se mi hranimo njegovom energijom. On je naš lider, on je naš vokalni lider. On je "veliki pas". Bolje bi vam bilo da počnete da ga poštujete. Nikad nisam igrao sa nekim kao što je on. To sam mu i rekao sinoć: "Nikad nisam video igrača kao što si ti". Ono što čujete: da se žrtvuje, da je nesebičan, da brine o svojim saigračima - to je stvarno tako. To nije foliranje, to nije maska. Ne dolazi svaki dan ovde sa maskom i da se folira da je takav. Ne, on je stvarno to što jeste. Neverovatno je videti superstara koji se žrtvuje kao on i koji ne brine ni o čemu drugom osim o svojoj grupi."

 

KD za Stepha.

Link to comment
Share on other sites

  • Lex unpinned this topic
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...