Jump to content

NBA 16/17


mthd

Recommended Posts

1 hour ago, shoocky said:

btw klej dao 30 i 30-0 u tekmama koje je igrao od kad se desio TOSTER!
espn 30 for 30!

edit: i naravno, vode 3:0

edit2: za vicu :* LE NATURAL SHOOTING MOTION!

 

 

Kad Iggy nije pao i počeo da cmizdri, mislim da neće biti osnova za suspenziju. ;)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 400
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

dylo plz :D
Sto je najgore, jeste pokidao klivlend. Tuzno je samo to sto odigraju bukvalno savrsenu tekmu u kojoj niko nije mogao da promasi, i da sve to pada i drugi plan jer su sudije apsolutno osramotili sebe, sport, sve prisutne i svakoga ko je gledao utakmicu. I nista se nece promeniti. Bukvalno ocekujem sedmu tekmu

Edited by shoocky
Link to comment
Share on other sites

što kaže JR, cavs in 7 :tf: 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ko jr-u :tf:
Ma tebra, cirkus pravi. Kako kaze Silver pre 2 dana: na raspolaganju nam je najbolji rijaliti, pa tako i gledam ovo finale.

Retroaktivno menjaju zapisnik, jer su se preracunali i kao ovi nisu lepo culi. Onda se ubacuje Doris koja izjavljuje da su ovi slozni da su upisali sta im je receno. Ven gandi i mark dzekson ne znaju sta im je naredba da kenjaju, pa su poceli i kardasijanke da brane. Korver badi slemuje zazu, ovaj nabada samperta u jaja, dok lebron odgurava sudiju i ne da mu da ih razdvoji. U isto vreme na drugoj strani terena met barns oce da se pobije sa navijacem xD Legendarna tekma u svakom pogledu

 

2MJbHVQTgxM0cLKmPzfbLFROb_-tY-J4MA2Uq1TJ

Edited by shoocky
Link to comment
Share on other sites

nije mu dozvoljeno pošto mu je oproštena jedna tehnička i jedan flagrant kad je zajašio Tristana? ok

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa pošto je to dosudjeno, trebalo je i ovo kasnije na Tristanu. Sudije jesu briljirale, i navlačile u startu na Cavse, ali reći da sudije ne daju Grinu da igra odbranu je, u najmanju ruku, pristrasno :tf: 
Ja u seriji ne navijam ni za jedne, ni za druge, hoću samo da vidim što više tekmi, naročito ovakvih kakve su bile 3 i 4a. Ima vrhunske košarke, peglanja, svega i na terenu i van, i pošto imamo kurac od sezone i plejofa, gde jedino što valja jeste ovo finale, daj da barem ono potraje što više

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, [BMF]Psycho said:

Ti si im ciljana grupa, španska serija stan.

a ti si od onih što se lože da gledaju Željka i Dudu nekada u grčkoj ligi kad igraju na 54-52 rezultat, tj ko da koš, umreće mu keva :tf: 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

daleko od toga da su jedini na zapadu koji bi isprskali klivlend,istok je jednostavno smesan...najgore od svega je sto su spursi i warriorsi mogli da se kidaju u 7 utakmica pa bi cavsi itekako imali sanse protiv umornog protivnika,nesto poput prosle sezone...ovako je to bilo cisto rutinski

Link to comment
Share on other sites

Ja sam više u fazonu da su projektovani da budu najbolja ekipa (jebeš LeBrona cmizdru). Što su i postali tokom sezone. :) Sad će, nakon kraćeg slavlja, ;) morati da se isprojektuju kako da to ostanu još nekoliko godina. Ima tu dosta posla oko ugovora koji ističu ili mogu/moraju da se produže.

Za sledeću sezonu mi nekako zapadna konferencija ne izgleda toliko konkurentna.

Spursi će morati kad tad ozbiljno da se podmlade. Možda je to trebalo već ove godine da urade, pa da za 2-3 sezone sa Kawhijem na čelu novog tima ponovo budu favoriti.

OKC zavisi od toga hoće li Wes odrasti. Da sam KD i ja bih otišao bilo gde, samo da ne igram sa njim. A i treba im bar još jedan baš baš ozbiljan igrač.

Houston je prangijaška ekipa koja nema u sebi potencijal da postane više od toga. Niti trener niti glavni igrač znaju šta je odbrana. Mada, ko zna, možda im pukne nešto u glavi. ;)

Clippersi su, očigledno je, prokleti.

Ostatak ili mora da se potrudi da ostane na nivou, ili im fali još jedna godina razvoja pre ozbiljnosti (Wolvesi na primer).

Veću konkurenciju očekujem sa istočne strane. LeBron će svakako dati sve od sebe da Cavsi budu bolji nego sad.

Ainge konačno mora da uradi nešto ozbiljno, tako da Celticsi budu za klasu bolji nego ove sezone. Mada možda odluči da sačeka dva prva picka za redom. ;)

Wizardsi imaju super petorku, samo im fali par rezervi.

Bucksi su mladi, talentovani i potencijalno dominantni. Jedan dobar trejd i dalji napredak svih igrača (Jabari neka samo ostane zdrav i na ovogodišnjem nivou a Khris i Giannis još malo da sabiju) i opušteno su jedni od favorita.

Ključni gde će, šta će: CP3, PG13, Jimmy Butler i Hayward. A i prvih 4-5 pikova na draftu mogu da budu jako ozbiljni igrači.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...