Jump to content

NBA 16/17


mthd

Recommended Posts

  • Replies 400
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cavsi sweepovali Pacerse, ali sve četiri tekme su bile guste. Da li će to biti dovoljno da Paul George ostane u Indiani?

U roštiljanju između Wesa i Brade, Rocketsi ipak bolji, zahvaljujući Neneu! 3:1 za Houston.

Celticsi došli do 2:2. I dalje ne znam šta da mislim o ovoj seriji. ;)

Joe Johnson vodio Jazz do pobede i 2:2. Utah će verovatno biti kompletna u petoj, Clippersi su domaćini ali će igrati bez Blakea... Tu bi pobeda na strani bila divna, a Warriorsi posle neće biti problem. :P

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Zavrsavaju spursi u sledecoj, a bogami i juta!

Vesa, koliko zaista mora da siluje, u kljucnim trenucima izgori i tada obicno puknu. Izgubili bi i trecu, nego su imali malo srece na kraju.

 

 

 

 

kako volim kad prskaju po glupim novinarskim pitanjima :)))))

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

sta su baksi stigli i poveli i na kraju prokockali,auuu,zao mi brata grka ali toronto je realno dosta bolja ekipa iako su lose igrali,mnostvo promasenih bacanja ali i cudna odluka kida da pred kraj izbaci monroa koji je zatvorio reket i ubaci rukija mejkera preko koga derozan zakucava...

Link to comment
Share on other sites

TP upalio playoff mode,5 od 6 utakmica je pokidao i uz kawhi-a najzasluzniji za prolaz spursa,mislim da ce to mnogo lakse biti sa hjustonom koji ako ih ne ide trojka imaju velikih problema u napadu,4-1/2 za SAS,memphis stvarno kul ekipa i da ne navijam za spurse svakako bi njih pratio najvise

Link to comment
Share on other sites

spursi ocekivano vracaju hjustonu za game 1 ali ova povreda parkera jako lose izgleda a kidao je od kako je poceo play off,nadam se da nije mnogo ozbiljno iako je bas lose izgledalo cim su morali da ga iznesu sa parketa,a kawhi je jednostavno bog.

Link to comment
Share on other sites

jest, iako su svi drugi u GSW osim njega bili blago očajni, uopšte nisam mislio da Juta može da dobije.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...