Jump to content

NBA 16/17


mthd

Recommended Posts

  • Replies 400
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pacersi promašili poslednji šut, tako da su LeBron i ekipa poveli 1:0.

Spursi se prošetali protiv Grizzliesa.

Giannis demolirao Raptorse.

Gobert igrao 17 sekundi, ali je Joe Johnson u poslednjoj sekundi doneo brejk Jazzerima protiv Clippersa.

Sve u svemu, fin početak, samo šteta za Pacerse.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Beverly je manly man, pomalo izgleda ko ludaci iz anime filmova, sa tim ludackim ocima.

Prija dusi kako raskrinka Westbrooka svaki put.

 

Bullsi su bas dali neocekivan timski effort, Rondo ih gurao i namestao prvu polovinu sa Lopezom kao djubretarom, pa posle podivljali Jimmy i Portis koji je odlucio da zameni mutavog Mirotica :)

 

Draymond MVP, demolirao je odbranom, ove sezone je izdivljao, do te mere da ne znam dal on il Kawhi za DPY

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Raptorsi izjednačili, mada su Bucksi sve vreme pretili. Mislim da će svaka utakmica biti na par poena razlike.

Bullsi došli do 2:0 posle mečeva u Bostonu. Ne znam šta da mislim o ovome.

Clippersi izjednačili, ali je Utah svako malo dolazila u priliku da ozbiljno zapreti, a onda failovala. Ako se Gobert vrati biće svašta...

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

nisu ni cavsi ludi sto su izbegli bulse protiv kojih su imali 0-4 u sezoni,cudna ekipa mnogo,gube od fenjerasa a dobijaju jace ekipe,mnogo su nezgodni i to su pokazali u prve dve utakmice protiv bostona iako se videlo da thomas uopste nije bio svoj gde je promasio lom slobodnih bacanja,izgleda ga je sad bas sustiglo sve ono sto se desilo sa njegovom sestrom,cudan je nba mnogo,u jednom trenutku je taj cikago izgledao kao najgora ekipa u ligi a evo imaju sanse da prodju prvu rundu plej ofa,prvi sam ih pljuvao priznajem

Link to comment
Share on other sites

rondo je poceo da lici na onog iz bostona, a kad je takav nema puno boljih plejeva od njega. Meni je svakako boston nekako mlak i nije mi ekipa za grindanje u plejofu. Nesto kao atlanta od pre par godina.
S druge strane milvoki je bas opasan. Jbno su ko hobotnice, udovi na sve strane. Skupljaju, udvajaju a pritom stizu maltene sve da zatvore. Samo im napad skripi jer su neiskusni, jbga, ali za par godina, ako ostanu u ovom sastavu bice prejaki. Iskreno bih vise voleo njih da gledam protiv klivlenda, nego toronto.

Link to comment
Share on other sites

Dinamični duo - Wall i Beal za sada bolji od Hawksa. 2:0 u seriji.

Wes je sam nosio OKC u tri četvrtine, a onda je, kao što mu se ponekad dešava, potpuno izgoreo i izgubio utakmicu. 2:0 za Houston.

U lakšoj trening utakmici (osim nekih 8 minuta druge četvrtine), svi Warriorsi su se upisali i oduvali Blazerse...

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...