Jump to content

WTS wow legion account 18225 achi poena


Leksinho

Recommended Posts

Prodajem jako dobar wow legion account,na akauntu se nalaze sledeci characteri:

http://eu.battle.net/wow/en/character/the-maelstrom/Leksander/simple

http://eu.battle.net/wow/en/character/the-maelstrom/Leksoni/simple

 Prvi sam vlasnik i uz account dobijate vanilu,TBC i WOTLK diskove,cata,MoP,WoD i legija su digital upgrade...Hunter je main,a priest je alt,na akauntu se nalaze jos i DH lvl 100,DK lvl 93,svi characteri se nalaze na maelstorm serveru,akaunt je uplacen do 06.11.2016.Akaunt nikada nije bio banovan niti ista slicno i uz njega dobijate i blizzard authentizator.

Da ne bih duzio i pisao vise od akauntu i characterima sve imate lepo u armory linku pa pogledajte sve sto vas zanima.Za vise informacija saljite poruke u PM,zamene ne prihvatam,samo ozbiljne ponude.

Edited by Leksinho
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Cena akaunta je 100 evra.Razlog ovako niske cene za ovakav account je takav da zelim konacno da zavrsim sa igranjem wow-a...A i hitno su mi potrebne pare tako da 100 evra je i vise nego sasvim razumna cena cak je i mnogo manja nego sto account vredi.Za sve dodatne informacije pisite mi u PM.

Edited by Leksinho
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
On 11/27/2016 at 5:06 PM, Leksinho said:

druze bavi se sa svojim akauntom i prodajom istog nemoj biti iskompleksiran i pokvaren[roflmao]...znas i sam da vredi i vise,e to sto su kod nas cene manje i sto sve  i manje ljudi igra wow to je druga stvar...ja sam samo izneo svoje misljenje a koliko vidim i ti imas muke sa prodajom tako da vidi ne moras biti pokvaren i gledaj svoja posla..[:D].ja kao i ti isto hocu da konacno posle 10 godina prestanem da igram wow i sad imam neke druge i vaznije prioritete u zivotu sto pretpostavljam imas i ti pa opet ja tebe ne sputavam i ne mesam se u prodaju tvog akaunta.Da ga dam za dzabe necu i isto kao i ti pokusavam da izvucem makar neku kintu...koja je nista s obzirom da wow igram od 2006 godine...pozz i svako dobro i manje hejta :[:)]

 

Edited by Leksinho
Link to comment
Share on other sites

Na moju jednu recenicu 5 redova iskucao huh :D nene realno, bacio sam pogled, slab ti je acc, nemas puno legacy i fos-eva jbg, ono 200 evra za ovo, ni u ludilu, mozda tipa 80-tak to je to, ali okej, svakome svoje, pa i da si ga za 300 prodao super :) treba iskulirati ovu igricu bas, slazem se.

Edited by worldofw1
update
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...