Jump to content

Google Pixel


Lucky

Recommended Posts

Ne razumem na koju memoriju misliš?

Nije mi jasna logika da manji ima "samo" Full HD ekran kad imamo u vidu cenu, tipa i S7 i G5 koštaju vrlo slično a Sony XZ i HTC 10 su $50 skuplji ali svi imaju bolji ekran. Nije neka razlika ovako kad ga koristiš ali telefon koji reklamiraju za VR je baš velika razlika. I onaj plavi im je ružan kao pacov :) S druge strane mi se fakat sviđa taj fast charge gde za 15 minuta napuniš za 7 sati korišćenja. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

poprilicno iznenadjujuce razocarenje

na stranu hardver, ali apple potezi na ovom proizvodu su sokantni

preskup, ekstremno ruzan, nista sd, podrska samo 2 god za taj novac to je malo, 32 ili 128 gb, nekakvi automatski bekapi lol, pa sta je ovo 

gde je telefon za geekove koji je dostupan svima

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nije gik ciljna grupa, zato su mu promenili ime i uzeli telefon "pod svoje". Apple logika 100%, ne zbog reklamiranja, cene i sl, već pozadinskih servisa u kojima Gugl brutalno dominira i nastaviće. I to hoće da iskoriste i zaokruže hardverom, odnosno telefonom. 

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

i to je sasvim ok

da su svo ovo vreme gradili brend u tom pravcu

iz perspektive korisnika dobrano me je smorio android i guranje apdejta koji ti sjebu zivahnost moba sa veoma malo dodate funkcionalnosti

na g4 nisam ni spresao sa lolipopa, jer je mob radio perfektno sa njim (dok jelte nije prdnuo u cabar, a to je sasvim druga prica)

generalno cela prica o menjanju moba na dve godine je uzasna, ugovor dve godine, garancija dve godine, os podrska dve godine... pa ti si debil ako ne pormenis mob za dve godine!!!1

Edited by G!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

da su ga dali za nekih 400eur odvalili bi sa prodajom i ispomerali granice trzisnog kolacha na polju smartfonova.... ovako ce prodati malu kolicinu najzagrizenijima ili onima koji su svakako odvojili te pare za novi uredjaj al se neckaju koji brend da zabodu i to je to.... popravni rok im je lansiranje novog modela pri cemu mogu da spuste zesce cenu ovog najavljenog i tako rasprodaju pune magacine koji ce im ostati kada ovaj inicijalni hajp izvetri... sto ce biti vrlo brzo, pogotovo ako korisnici ne budu zadovoljni overall user experienceom...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, nickwood said:

Nije gik ciljna grupa, zato su mu promenili ime i uzeli telefon "pod svoje". Apple logika 100%, ne zbog reklamiranja, cene i sl, već pozadinskih servisa u kojima Gugl brutalno dominira i nastaviće. I to hoće da iskoriste i zaokruže hardverom, odnosno telefonom. 

ali zar nisu do sad "naučili leksiju" na chromebook-ovima koji su im fejlovali zbog tog koncepta?

30 minutes ago, Crash Override said:

Šta će vam SD kartica na telefonu koji ima free backup 4K videa i slika?

zato što neko i dalje hoće da ima dostupne slike uvek i svuda a ne da zavisi od net pristupa, kvote megabajta kod mobilnih operatera i tako tih stvari. 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Lucky said:

ali zar nisu do sad "naučili leksiju" na chromebook-ovima koji su im fejlovali zbog tog koncepta? 

Ja mislim da ovde nije primaran cilj da se zaradi na telefonu u smislu prodali smo 13948588585858 miliona komada, več ono što jeste jako zastupljeno, Android OS, da podvedu još više "pod svoje". To su započeli kupovinom Motorole da bi izdrkali Samsung, Samsung se foldovao, a od tada svaki loading ekran ima "powered by Android" ko god da ga napravi. OVo je naredni korak prosto.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

http://www.ibtimes.com/apple-iphone-7-vs-google-pixel-comparison-review-specs-features-more-2426582

52 minutes ago, nickwood said:

Ja mislim da ovde nije primaran cilj da se zaradi na telefonu u smislu prodali smo 13948588585858 miliona komada, več ono što jeste jako zastupljeno, Android OS, da podvedu još više "pod svoje". To su započeli kupovinom Motorole da bi izdrkali Samsung, Samsung se foldovao, a od tada svaki loading ekran ima "powered by Android" ko god da ga napravi. OVo je naredni korak prosto.

kapiram koncept da te vežu za sebe uz ove cloude i ostalo, ali džaba vezivanje ako tebi ne odgovara hardver. no ajde, videćemo kad se pojavi još detalja.

Link to comment
Share on other sites

ja sam skapirao isto koncept, podseca me na jedan moj omiljeni forum, ne brini, na sve se naviknes :tf::tf: 

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...