Jump to content

Fifa 17


Recommended Posts

FIFA_17_cover.jpeg

 

Izasla je konacno.

Ima li jos ljudi koji igraju?

Ja poceo na Xboxu, za sada se jos uvek mucim, tek sam se navikao na 16, dosta je promenjena(unapredjena) kontrola igraca, sa i bez lopte. Promenjeni su penali, slobodni udarci i jos mnogo toga.

Nisam imao kada da isprobam Ultimate team, mada se u 16 nisam snasao, tj nije mi se svidelo dosta toga, pa sam ga batalio. Ali kazu da bi i ovde trebalo da ima unapredjenja.

 

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

ja sam kompletno odustao od kupovine konzole i Fife, neću da im plaćam mesečno za online, nek se jebu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Juce sam izdvojio par sati, i malo je bolje :)

Skontao sam kako se igra, skontao gde su driblinzi, i oni mogu da budu veoma korisni, ako je lopta kod dobrog driblera naravno.

I dalje - jebeni penali, nisam uspeo nijedan da pogodim, jedino na treningu kada je prazan gol da se lopta jedva dovuce preko crte.

Direktni slobodni udarci odlicni, i svidja mi se promena kod dalekih slobodnjaka/kornera, gde se pomera pointer gde ce lopta otprilike da padne.

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 9 months later...

da li ima neko original za pc, a da ga ne igra trenutno recimo, da mi da da probam jedan dan online? u fazonu sam da kupim 18 da peglam preko neta, a nemam ideju kako to izgleda sa ~40-50 pingom npr.

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Yup, doduše ne pojave se baš odmah, prođe tipa 6-9 meseci, ali možeš sad na primer da igraš Battlefield 1 i Titanfall 2 koji su se pojavili pre tipa 2 meseca na Origin Accessu. Ali tipa za 6-9 meseci ćeš isto tako moći da igraš Fifu 18, bar dok ti traje pretplata. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...