Kole

Westworld - HBO serija

128 posts in this topic

Banovao je on samog sebe svojim izjavama!!!

Kada Lex negde napiše duži post od dve rečenice, znaš jednu stvar sigurno, originalna tema mu se dopada!

Ne moras biti Hodorovski da bi video sta je bedno u epizodi. Pocev od retardiranog sklopa muzike i scene, neubedljivih glumaca, retardiranih dijaloga.

Scena kada azijski baja sprovodi Maeve kroz ceo proces mi je lol wtf, pa bilo koji malo iskusniji reditelj posle univerziteta bi bolje sklopio.

Od wow momenta u pocetku serijala(iskljucivo zbog lokacije, price, glumaca) do mediocre bullshita koji cu nastaviti da gledam najverovatnije zbog tog wow momenta u pocetku. Ed Haris vadi malo atmosferu, ali Hopkins je previse bled.

Tragicna je 6. epizoda. 

edit: a Lex mi je tragican takodje sa ovim izjavama, kopa bunar gde nema vode, lud lik maksimalno.

Edited by Ste

12 hours ago, Ste said:

edit: a Lex mi je tragican takodje sa ovim izjavama, kopa bunar gde nema vode, lud lik maksimalno.

Bitno je da si i ti shvatio da u tvom bunaru nema vode.
To je uvek prvi korak ka rešavanju problema.
Drugi bi bio da prekineš da navodnjavaš... ČD

12 hours ago, Ste said:

Ne moras biti Hodorovski da bi video sta je bedno u epizodi. Pocev od retardiranog sklopa muzike i scene, neubedljivih glumaca, retardiranih dijaloga.

Scena kada azijski baja sprovodi Maeve kroz ceo proces mi je lol wtf, pa bilo koji malo iskusniji reditelj posle univerziteta bi bolje sklopio.

Od wow momenta u pocetku serijala(iskljucivo zbog lokacije, price, glumaca) do mediocre bullshita koji cu nastaviti da gledam najverovatnije zbog tog wow momenta u pocetku. Ed Haris vadi malo atmosferu, ali Hopkins je previse bled.

Tragicna je 6. epizoda. 

hopkins ti je bled ? roflkopter 
Serija nije bez mane ali preterujes 

3 minutes ago, Lex said:

Bitno je da si i ti shvatio da u tvom bunaru nema vode.
To je uvek prvi korak ka rešavanju problema.
Drugi bi bio da prekineš da navodnjavaš... ČD

kap koja je prelila casu! tj bunarche 

1 hour ago, Ste said:

Epizoda je krsh. ^^

Nije ovo serija za tebe, jebga. Elitizam Hilari kamon

Imao sam osecaj od starta serije da je Bernard zapravo host i stvarno se ispostavilo na kraju da jeste :D

Kako si samo pametan!

Inače, sranje od epizode, skoro pa agledljivo.

1 hour ago, tortky said:

Kako si samo pametan!

Inače, sranje od epizode, skoro pa agledljivo.

pocinjem da verujem da si stvarno nesrecan :(

Bukvalno, nema poentu epizoda. Ona sedokosa pizda kao glumi neko ludilo, najurio onu kurvu i natripovao buraza da botuje hhahahah, nakon neki seks dobar pao, a ni sisa se nije videla arealno.

Još kad je došao onaj dvojac gde su žene izjednačile, sranje potpuno, zna se odavno da su žene slabiji pol nema tu X na kraju.

Yy4jfAw.jpg

[roflmao]

hmmmm

mislim da cu napisati nesto tipa "jebite se jadni sarkasticari i prepucavaci, kad mi pukne film pobrisacu vas sve"

dobra epizoda

a vest iz HBO je da ce biti S2, ali tek 2018 jer ce da snimaju preko godinu dana (kao sto su i ovu)

A lepo ju je upozorio u Brubakerovoj epizodi. Sad kad sledeći put vidimo Bernarda i Theresu nećemo znati da li je u pitanju scena iz prošlosti ili dva botića koji veselo ćaskaju. Slobodni, ali pod kontrolom.

Realno je da Entoni pokupi brdo nagrada za glumu u WW. Naleteo sam na neki komentar "Anthony is acting like Hannibal got away with it and has a thing going for him in his life now." :D

Teško mi je da procenim ko više sabija - Sir Tony ili Ed the Grumpy Gamer.

1 hour ago, traktori said:

Realno je da Entoni pokupi brdo nagrada za glumu u WW. Naleteo sam na neki komentar "Anthony is acting like Hannibal got away with it and has a thing going for him in his life now." :D

Jebote nekoliko puta me puko taj fleš :D