Jump to content

Westworld - HBO serija


Kole

Recommended Posts

12 hours ago, Ste said:

Ne moras biti Hodorovski da bi video sta je bedno u epizodi. Pocev od retardiranog sklopa muzike i scene, neubedljivih glumaca, retardiranih dijaloga.

Scena kada azijski baja sprovodi Maeve kroz ceo proces mi je lol wtf, pa bilo koji malo iskusniji reditelj posle univerziteta bi bolje sklopio.

Od wow momenta u pocetku serijala(iskljucivo zbog lokacije, price, glumaca) do mediocre bullshita koji cu nastaviti da gledam najverovatnije zbog tog wow momenta u pocetku. Ed Haris vadi malo atmosferu, ali Hopkins je previse bled.

Tragicna je 6. epizoda. 

edit: a Lex mi je tragican takodje sa ovim izjavama, kopa bunar gde nema vode, lud lik maksimalno.

hopkins ti je bled ? roflkopter 
Serija nije bez mane ali preterujes 

3 minutes ago, Lex said:

 

Bitno je da si i ti shvatio da u tvom bunaru nema vode.
To je uvek prvi korak ka rešavanju problema.
Drugi bi bio da prekineš da navodnjavaš... ČD

kap koja je prelila casu! tj bunarche 

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, traktori said:

Realno je da Entoni pokupi brdo nagrada za glumu u WW. Naleteo sam na neki komentar "Anthony is acting like Hannibal got away with it and has a thing going for him in his life now." :D

Jebote nekoliko puta me puko taj fleš :D

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

i pola tehnicara su botovi :) i onda su botovi karali botove u pauzama za odrzavanje,  mislivsi da su samo ljudi koji imaju perverzne misli 

i onda ce korporacije da izvuku "the code" na kraju sezone u stilu melgalomanskog klifhengera i u drugoj sezoni da ga imeplementiraju u svoju armiju klonova, i onda ce entoni sa svojim westworld domacinima da se fajta protiv klonovske armije

FUCKYEA

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...