Jump to content

WoW (legion) ?


pisheas

Recommended Posts

21 hours ago, cyBhoneR said:

Nisi kupio wow a trazis masu sa kojom bi igrao? Ne kapiram.And who d fuck are u ?

Sta je cudno to je par minuta posla da se kupi i instalira ,a svakako cu do ponedeljka uzet jer legne plata skupio sam dvije, malo pojacam komp i kupim WoW i ne vidim zasto si bezobrazan tako i zasto ti smeta sto trazim ? mozes da zaobidjes lagano temu 

 

#Lucky evo tek sada vidim hvala :))

Edited by pisheas
Link to comment
Share on other sites

On 8/31/2016 at 9:32 PM, cyBhoneR said:

Nisam bezobrazan,lepo te pitam posto mi nije jasno.Rekao si da nemas wow a sad i da ti je kompjuter slab :) nema veze srecno u trazenju :)

Spamas bez potrebe,, ali da ti odgovorim zato sto mi je lakse da pocnem igru sa nekim da igramo zajedno a komp mi za wow nije slab vec mogu da igram ali na low  i platio bih i instalirao igru kada bih nasao 2,3, a svakako do pon/utorka bice i novi PC spreman a ujedno ako ne nadjem nekog za ova tri dana pocecu sam pa mozda naletim na server na nekog 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Mozete li mi pomoci , želeo bih da igram WoW Legion. Ali ne znam šta je sve potrebno da kupim da bi je igrao .

Da li trebam da kupim World of warcraft sa expanzijama(Wod, TBC.wotlk.mop.cataclysm) i pored toga da kupim posebno WoW Legion.

To je od prilike  7350  , kad to sve uzmem  , dobijam 30 dana besplatnog igranja ? Posle 30 dana , placam 13 evra svaki mesec ? 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Deadlysin said:

Mozete li mi pomoci , želeo bih da igram WoW Legion. Ali ne znam šta je sve potrebno da kupim da bi je igrao .

Da li trebam da kupim World of warcraft sa expanzijama(Wod, TBC.wotlk.mop.cataclysm) i pored toga da kupim posebno WoW Legion.

To je od prilike  7350  , kad to sve uzmem  , dobijam 30 dana besplatnog igranja ? Posle 30 dana , placam 13 evra svaki mesec ? 

Kupis Battle Chest i Legion ekspanziju. To je to. Online od Blizzarda da kupis bez popusta kosta 65e. Preko g2a.com bi te kostalo 40e.

Vise ni ne moras da placas kintom mesecno posto mozes ingame gold-om da produzavas mesecno. Nije nikakav problem nafarmovati dovoljno gold-a. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...