Jump to content

Novi Metallica album


Recommended Posts

Hardwired to self destruct, izlazi u novembru. Izbacen je jedan singl:

 

pokrali rifove! prodali se! :) 

salu na stranu, dobra je pesma, iako prilicno energicna, ipak je vise slusljiva od onog izivljavanja na death magneticu. 

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

Ili je zonfić "imamo previše para, sad najzad možemo da sviramo šta oćemo, doduše matori smo i odavno ne možemo smisliti ništa novo al ajde samo da je krljanje kao nekad", ili je odrađeno istraživanje po PS-u šta vole iTunes-platežno-sposobni mladi u rasponu od 18-25 godina i koji je retro muzički period trenutno aktuelan međ njima

Bojim se da je opcija dva :(

Link to comment
Share on other sites

Pjesna je smesna.Zvuci kao losa verzija loseg Slayer-a.Solo je u fazonu,Kirk odsviraj sta bilo,snimicemo to iz prve.Kakav ce biti album,videcemo.Ne ocekujem thrashericu prvih albuma.Jos uvek cekam dobar album koji bi makar nastavio ono sto su probali na Load-u(po meni poslednjem dobrom Metallica albumu).

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Mene pesma bas podseca na njihov pocetak, na nesto sto bi se naslo na nekom od prvih 4-5 albuma (shortest straw, damage inc, fight fire with fire, creeping death)...

I mislim da ce da bude ok album, samo da ne ponove na nekim pesmama ono sranje od proslog/pretproslog puta.

Kako god, ja jedva cekam novembar, a valjda ce sledece godine da krenu i na neku turneju po Evropi, bas bih voleo da ih vidim opet uzivo.

Edited by sttevann

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...