Jump to content

Premier League 16/17


alfa

Recommended Posts

  • Replies 171
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

2 hours ago, alfa said:

14470538_778449242295090_225267503744504

 

:DDDDDDDDDDDDDD

realno, odvratan je lik, ali su ga juče tukli kao vola, i ništa nisu svirali nad njim
Mada naravno ne bi to ništa promenilo, i na neki način mi je drago što je Čelsi u buli opet, jer je samo pokazatelj da ovaj tim ne može više i da nije bilo do Murinja prošle godine. Hazard nema sa kim da igra jednostavno, Fabregas igra promenljivo, a odbrana im je tuga

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

realno, odvratan je lik, ali su ga juče tukli kao vola, i ništa nisu svirali nad njim
Mada naravno ne bi to ništa promenilo, i na neki način mi je drago što je Čelsi u buli opet, jer je samo pokazatelj da ovaj tim ne može više i da nije bilo do Murinja prošle godine. Hazard nema sa kim da igra jednostavno, Fabregas igra promenljivo, a odbrana im je tuga



Sad vidim ovo :D

Tukli su ga, nema šta, mada daleko od gola uglavnom. Ne znam samo šta mu nisu svirali? Sam je stvorio svoju reputaciju u Engleskoj i Liverpul i Arsenal su ga čuvali na sličan način, ćuti, ne raspravljaj se sa cigom i udaraj.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

svejedno, mene malo to smara kao imaš reputaciju idiota (što je apsolutno tačno) i sad ti ja, kao sudija, ne sviram ništa ako mi jednom dobaciš. Sudi kako jeste, faul za faul, bez kompenzacija, reputacija i tih govana.
Isto je bilo i protiv Liverpula, nije ovo vezano za Arsenal.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Jeste to tačno u idealnom svetu, ali to nažalost nije slučaj u našem :)

PL sudije to verovatno najbolje "hendluju" i to je neki mehanizam protiv prljavih igrača. Hoćeš da budeš prljav? OK, al očekuj drugačiji tretman. Psuj keve i sestre, hvataj za jaja i nabadaj kad niko ne gleda, provociraj na bilo koji način druge igrače itd. ali očekuj drugačiji tretman, pogotovo u PL i pogotovo kad ti nije prva sezona tu i kad su te realno svi izvalili. Gledaju i sudije snimak meča posle i vide i oni koliko puta ih je ovaj izradio ko mlade majmune. Po mom skromnom mišljenju to je sasvim legitiman pristup. A Kosta je top klasa igrača, njemu svakako ne treba sve to u igri.

 

svi se sećamo ovoga

https://streamable.com/jjtc

 

a za kraj

 

čistili su blizu 16, na pola su ga tukli, na kraju je i puko

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alfa said:

Jeste to tačno u idealnom svetu, ali to nažalost nije slučaj u našem :)

PL sudije to verovatno najbolje "hendluju" i to je neki mehanizam protiv prljavih igrača. Hoćeš da budeš prljav? OK, al očekuj drugačiji tretman. Psuj keve i sestre, hvataj za jaja i nabadaj kad niko ne gleda, provociraj na bilo koji način druge igrače itd. ali očekuj drugačiji tretman, pogotovo u PL i pogotovo kad ti nije prva sezona tu i kad su te realno svi izvalili. Gledaju i sudije snimak meča posle i vide i oni koliko puta ih je ovaj izradio ko mlade majmune. Po mom skromnom mišljenju to je sasvim legitiman pristup. A Kosta je top klasa igrača, njemu svakako ne treba sve to u igri.

 

svi se sećamo ovoga

https://streamable.com/jjtc

 

a za kraj

 

čistili su blizu 16, na pola su ga tukli, na kraju je i puko

ne znam, ne slažem se sa tobom, jer smatram da sve treba da se sankcioniše. To što mu nekad nešto prodje, a sudija ne vidi, za to postoji FA da ga kazni, ali je tu ipak i greška sudije što nije video, jer je za to debelo plaćen. Ali da ti retroaktivno budeš kažnjavan jer si prljav igrač, to je glupost po meni

I lik mi je odvratan, nema to veze sa Kostom ili Suarezom npr ili drugim takvim igračima

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Sonty, to se ne dovodi u pitanje još od prvog kola, kad je rutinski razbijen nejaki Arsenal na njihovoj poljani :tf: 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Highl1 said:

ne znam, ne slažem se sa tobom, jer smatram da sve treba da se sankcioniše. To što mu nekad nešto prodje, a sudija ne vidi, za to postoji FA da ga kazni, ali je tu ipak i greška sudije što nije video, jer je za to debelo plaćen. Ali da ti retroaktivno budeš kažnjavan jer si prljav igrač, to je glupost po meni

I lik mi je odvratan, nema to veze sa Kostom ili Suarezom npr ili drugim takvim igračima

To zato što nisi nikada trenirao fudbal :tf:

Džaba što ga kazni FA, kad on nekoga svojo prljavošću isprovocira za crveni... ili dobije penal ili nešto treće. Da je bio drugi igrač u pitanju, tipa Eden, verovatno bi neko Košćelni dobio žuti u nekom trenutku na pola terena, al ovo je neka ograda sudija i po mom mišljenju sasvim legitimna. A i dobio je svaki faul kad je bio (ili je svirana prednost), ali jednostavno nema protekciju sudija i to je razumljivo zašto.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

tu se tek ne slažem, jer ako te isprovociram, sam si kriv što si ispao glup. Ne treba da ima protekciju, već fer sudjenje

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ovo što Hajli kaže je potpuno ispravno u teoriji...

...ali, ja da sam sudija ne verujem da bih mogao da budem objektivan u svim slučajevima (ovde govorim o prljavosti igrača). Naročito što je sudijama posao da prate fudbal, oni znaju sve igrače poimence, znaju sve o njima i o njihovoj igri. Ne možeš da ne budeš pristrasan kada su neki igrači u pitanju i kada imaš u vidu svoj temperament, karakter i generalno pogled na fudbal. Oni su svi profesionalci, ali to nije dovoljno. Sudije u sudovima su pristrasne a ne odlučuju na licu mesta, imaju vremena da se isčiste od ličnih predrasuda, a zamisli sudije na terenu.

 

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

naravno, jasno je i meni da ovo što ja pričam je reklama o voćnom jogurtu, ali me generalno smaraju te "kompenzacije" koje govnaju tekmu. Arsenal je odigrao bolje, i tu niko ne spori, ali ti ako ne sudiš faulove nekome jer ima lošu reputaciju, direktno utičeš na utakmicu i useravaš je bespotrebno. 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ne bih se složio da mu nisu svirani faulovi u dve pomenute tekme. Samo sudija sa njim pušta grublju igru na obe strane (ni Diegu se ne svira sve) i još, kao što rekoh, ne daje se lako žuti karton ni posle više faulova. To će morati tako da deluje u normalnim ligama sve dok se ne uvedu provere sa snimka u toku meča i slično, posebno sada u PL gde su uveli ovo insta žuti za prigovor. A i meni više govnaju tekmu te smrde, nego te kompenzacije jbg...

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Ovo sa insta zutim za prigovor i random kenjanje je do jaja realno. Ja mislim da si ti Pero trenutno pod uticajem poslednje dve utakmice gde realno nije imao toliko fer sudjenje, a opet, protiv Vest Hema i protiv Votforda covek je oba puta morao da bude iskljucen zbog drugog zutog, a kasnije je obe utakmice resio :D Npr. protiv Svonsija nije dobio faul od Fabijanskog na 16 samo zato sto je to on i to je bilo evidentno. Mislim lupam, ako bih od pocetka sezone gledao odluke kontra i za njega, i dalje mislim da je Celsi u brutalnom plusu gledajuci sveukupno. Mozda ce se vec u sledecoj utakmici opet nesto ispeglati na kontra stranu jer je sa njim jednostavno tako, nema sredine, ili ili, i to je problem koje njegovo prisustvo donosi kod sudija jer je jednostavno igra evoluirala na taj nacin da svi traze bilo kakav edge za svoju ekipu.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Grujo, nisam pod utiskom, samo sam u fazonu, da ako je tad zaslužio drugi žuti, u dve prilike, da ga dobije oba puta, a kad je faul nad njim, da dobije faul. Ili ako mu nisu videli karton, neka ga retrogradno kazne i to je to, samo da se sve sudi. U ovome što mi pričamo ispada da je od 6 tekmi, na 4 on imao sudjenje ili na njegovu korist ili na štetu, što valjda znači da su sudije težak kurac

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Jedan deo mene je saglasan sa Perom, ali sa druge strane mislim da je taj "živi deo" suđenja vrlo važan da ovaj fudbal bar malo zadrži ljudskosti, uprkos užasnoj odvratnosti u poslednjih desetak godina.

Hoću reći, meni su veliki deo fudbalskog šarma izmišljene stvari kao što su "kompenzacija", "autoritet kod sudija", "žuti odmah na startu derbija da se smire strasti" i ostali iracionalni debilluci. 

Nevezano za temu, smešno je:

 

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Highl1 said:

Grujo, nisam pod utiskom, samo sam u fazonu, da ako je tad zaslužio drugi žuti, u dve prilike, da ga dobije oba puta, a kad je faul nad njim, da dobije faul. Ili ako mu nisu videli karton, neka ga retrogradno kazne i to je to, samo da se sve sudi. U ovome što mi pričamo ispada da je od 6 tekmi, na 4 on imao sudjenje ili na njegovu korist ili na štetu, što valjda znači da su sudije težak kurac

 

Ne da su tezak kurac, nego su sve gori i gori, to se uopste ne dovodi u pitanje.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...