Jump to content

Lesi chiter


-HogaR-

Recommended Posts

Osecam potrebu da napisem ovde,ti si mi drugar Lesi i sve to stoji,ali od ovoga ne mozes da se operes.

 

Naime,jos za kvalifikacije za GAMEPUB Lan, i za ESL ADRIA,pricalo se da lesi ima chit,ja sam ga branio,jer znam da dugo igra,i igrao je samnom u ekipi,ali nikada nije pokazivao ovo sto sada pokazuje. 30+ fragova po mapi i to,ja sam samo misilo da se nashrafio na fejsitu posto ga igra po ceo dan.
Ali ispostavilo se sledece :

Moja ekipa i ja igramo CEVO ( ja poslednjih par meceva ,vec skoro mesec dana propustam,kao sto sam i taj GamePab lan propustio zbog porodicnih problema ) . Za mene "fejkuje" igra sa mojim nalogom ili Skova ili Milosh,to nije nikakva tajna,jer nema ko da kupi account ili slicno,tako da nismo imali koga jos sve da zovemo,posto uglavnom zovemo igrace koje znamo ili koji su igrali sa nama. 
Elem posto je nemanha greskom acceptovao mech za nedelju uvece,a nije mogao da stigne u 8 ,vec je mogao oko pola 9,9 da stigne uvece,dogovarali su se an voc-apu koga da pozovu,da igra sa nemanjinog acc-a. 
Ja sam im na grupi na voc-apu napisao da pozovu lesija,znajuci da se dobro pokazao na tim online turnirima,sto sam citao vesti i slusao komentare,nisam pratio stvarno,em zbog toga,em zbog toga sto je igrao sa nama pola godine. Zna sta i kako.
I na taj poslednji mech smo usli sa skorom 8-7 , i bili smo u sigurnoj sansi za MAIN CEVO da se kvalifikujemo i udjemo u play-off.
Naime protivnici se nisu ni pojavili za poslednji mech, ali LESI cim se ulogovao na CEVO CLIENT , njemu je taj isti client nasao CHIT na kompu,i banovao ga ( NEMANHIN ACCOUNT ).
Mi smo diskvalifikovani,sve pobede  su nam obrisane. I izbaceni smo sa lige.
Cuo sam posle da je banovan i sa fejsita 2 puta,nisam u toku,mesec dana me nema online na stimu,i na kanteru uopste. 

Ovo pisem iz 2 razloga :
1. Apelujem da organizatori turnira ( ONLINE Pogotovu ) pripaze na lesija.

2. Da sperem ljagu sa Nemanjinog imena,posto sam u 10 minuta dobio 5-6 chatova,sto private,sto na stim,sto na fejs,sta je to sa nemanjom,i dal je stvarno koristio chit.

Znaci Lesi je banovan za chit na svom kompu,cim je usao na cevo client sa svog racunara,na nEMANHin account.

Lesi druze,ja tebe i dalje gotivim , van igre i to,ali kad su te svi napadali da si chiter,i gledali ti demo-e ,ja sam te branio. 
Znam da PROGRAM NE MOZE DA POGRESI,a ako moze, i ako su admini pogresili i sam program,onda sam i JA , i u tom SLUCAJU TI SE IZVINJAVAM.

Ali ovako, ti si ukaljao ime moje,ime moje ekipe,i NEMANJINO pre svega. 

Bas mi je zao sto sam morao  javno da napisem sve ovo,ali previse sam sjeban i potresen,i smoren zbog celokupne situacije u koju si nas stavio.
 

http://cevo.com/event/cs-globaloffensive/roster/1101412/

Over and out

Edited by -HogaR-

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

S obzirom kako je igrao nebi me čudilo, no ipak bi volio vidjeti bar te whatsapp logove ili bar čuti lesijevu stranu priče prije nego se išta dalje krene poduzimati.

Ne vjerujem da bi hogar imao zašto lagati oko ovoga, al on na kraju krajeva nije ni bio s njima dok su igrali. 

Sve u svemu, ako je istina - sjebano.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, lesibk2 said:

Necu se pravdati nikome naravno, zelim da se izvinim NEMANJI IVCI I HOGARU sto sam prokockao njihovo poverenje da mi daju account...vezano za ban nemam sta da kazem osim da ne znam o cemu se radi.

 

[roflmao]

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Kakvi su ovo dupli standardi?

Loše je to što je on imao pomagala na računaru (možda ih čak ni nije koristio) a nije loše to što ste vi želeli da ubacite nekog sasvim drugog igrača?

O kakvoj je ovde etici reč? I zašto imate potrebu da nakon kritike (ukazivanja loših stvari) posle uvek kažete nešto tipa: ON JE DOBAR, GOTIVAN LIK?

Edited by HERESI
Link to comment
Share on other sites

Druze procitaj iznad prvo, hogar ima porodicnih problema i ne igra vec duze igricu, a mi smo bili u sred lige, ufur za ligu je 15$ po igracu tako da standin ne moze da igra, nego su ljudi igrali na njegovom stimu... o cemu pricas ti ?  Lesi nije ni upalio igricu ,Cevo Client mu je nasao cit, tako mi je rekao admin sa ceva ,skrinshot iznad...

Edited by Randje
Link to comment
Share on other sites

kakve veze ima, si lud ti ??? Nismo uplatili vec smo se kvalifikovali, a ako hoces da ubacis novog igraca moras da platis, inace igras 16 meceva, od kojih igras 2 nedeljno, nekad i 1, sto znaci da je liga trajala skoro 3 meseca, a njemu se to dogodilo u sred lige, dok je nama trebala 1-2 pobede da prodjemo dalje, uostalom sta ja tebi pricam...

Link to comment
Share on other sites

HERESI kuzimo sto hoces reci, al ne mozes stavljati u isti kos dijeljenja acca i cheatanje. Nije ni blizu ista stvar, pogotovo jer nije to neka silver liga di su doveli guardiana, vec cista zamjena igraca slicnog kalibra.

A realno, nitko ovdje ni ne prica o etici, iznose se stvari na cistinu da ljudi znaju sto se dogodilo.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, lesibk2 said:

Necu se pravdati nikome naravno, zelim da se izvinim NEMANJI IVCI I HOGARU sto sam prokockao njihovo poverenje da mi daju account...vezano za ban nemam sta da kazem osim da ne znam o cemu se radi.

 

Ne razumem ovaj deo gde si rekao "nemam sta da kazem osim da ne znam o cemu se radi"?

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...