Jump to content

Lesi chiter


-HogaR-

Recommended Posts

6 hours ago, Djokabomba said:

lesi na stranu sto se znamo i sto se druzimo na neki nacin,ali ako si imao cit stvarno si ispao jajara prema nama svima sto nas znas i prema onima koje ne znas realno :D

upravo to sam hteo da kazem... kad su mi rekli saigraci iz faithIN-a da je lesi citovao protiv nas kad smo igrali kvalifikacije za gamepub i da su pogledali demo i rekli da ima brda sumnjivih situacija ja sam rekao da nema cit... i da ima 2-3 sumnjive situacije... jednostavno sam ga branio jer znam da je kreten koji trci po mapi kao muva bez glave i ako ubije ubio je... ali u poslednje vreme je krenuo opasno da ubija ljude... i naravno kad je dosao gamepub jel te lesi je bio poslednji na statistici... ajde da kazem da statistika nema veze nisacim ali s obzirom kako je JEBAO u poslednje vreme trebao je da bude u plusu svaku mapu i svaki mec.. i jednostavno da ode u finale ako nije citer... ali eto desilo se da je ispao od CS-GO.RS-a u polu sastavu... i kad sam mu rekao na lanu da je citer i da ne moze da ubije u lanu on se smejao i ono kao "a buraz ono znas" to mi je rekao... nije ni bitno... boleo me je kurac za to sto je citovao 1 mapu protiv mene... ali on idalje nastavlja da skrnavi sebe i nas koji ga znam i gotivimo da jebe u zdrav mozak... iskreno lesi mislim da si ispao teska picketina zbog toga sto si se tako ponasao i lagao sve ljude koji te gotive zbog cita... ne znam sta si planirao da uspes s tim sto ces citovati... i sad su krenuli da te sevanju banovi na sve strane i ti se idalje branis da nemas... sine jednostavno priznaj.. govno sam od coveka.. citovao sam... vise cemo te postovati jer si bio iskren ali tebe boli kurac... tako da uzdravlje baki moj i ziv bio

Kad su me izbacili moro sam da idem ~

Link to comment
Share on other sites

Odgovoriću i ovde kao i na druga dva topica, čisto da neko ne propusti - po pravilima foruma, diskusija je poželjna, slobodna i otvorena, samo molim vas bez vređanja sagovornika, jer se takvi postovi brišu. Da neko ne bi kukao kako mu je post obrisan a rekao je nešto važno, suzdržite se od "retard", "moron", "debil" izraza, psovki i slično.

Ujedno, administracija nema veze ni sa jednim od aktera u ovoj diskusiji pa je sa te strane suvislo pominjati kako mi favorizujemo neku od strana.

Link to comment
Share on other sites

Iskreno mi je najvise zao sto se to desilo sa nemanjinim accom...a za sve ove komentare me boli kurac, ovo je samo igrica i ja nisam ispao picka ni na koji nacin jel oni ljudi koji su mi drugari drugari su mi svejedno a za ljude koji ce MENE gledati drugacije posle ovoga mogu da ga poduvaju ...Ja idalje kazem da nisam citovao ni u jednom trenutku i da sam dobio ban samo zbog moje gluposti...

a ti skovo ako ti je toliko za utehu zivi u ubedjenju da sam te pobedio sa citom posto vidim da je to trn u oku...

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, lesibk2 said:

Iskreno mi je najvise zao sto se to desilo sa nemanjinim accom...a za sve ove komentare me boli kurac, ovo je samo igrica i ja nisam ispao picka ni na koji nacin jel oni ljudi koji su mi drugari drugari su mi svejedno a za ljude koji ce MENE gledati drugacije posle ovoga mogu da ga poduvaju ...Ja idalje kazem da nisam citovao ni u jednom trenutku i da sam dobio ban samo zbog moje gluposti...

a ti skovo ako ti je toliko za utehu zivi u ubedjenju da sam te pobedio sa citom posto vidim da je to trn u oku...

lesi iskreno boli me u preponama nesto za to sto si me dobio jednu mapu... to sto je bilo bilo je... ja ti pricam za u buduce.. ako ti idalje tvrdis da nemas cit onda ok... mozda smo svi mi retardirani i samo si ti pametan... ali dobro svi imamo svoje misljenje a ti imas 4 reci u svoju odbranu.. a to je "nemam komentar" i "nisam citovao"... tako da ono... meni je totalno ne vazno sto ti citujes jer ne utices na mene nego jednostavno utices na celu nasu da kazemo "scenu" i na sebe... toliko

Kad su me izbacili moro sam da idem ~

Link to comment
Share on other sites

Brate vasko ja ti samo kazem da ja nemam nista protiv tebe,ali ne mogu da verujem da se stapas u masu koja ovde prica tu neke gluposti :D i da sam citovao i da nisam koga bole k. igram igricu i igracu je idalje 4fun boli me uvo veruj mi....da sam uzeo neku lovu od csa pa i da se vodi polemika,bukvalno sam samo potrosio vreme uzaludno na igricu :D

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, YNk said:

Kako se brzo dodje od "nisam citovao" do "i da sam citovao..."

To ide postepeno - sljedeći korak je priznanje, a onda naravno i rehabilitacija. :)

Inače, cijeli slučaj dosta tužan za nekog ko igra već godinama. Bolje da si iskoristio adut za nesto bitnije od online lige i regionalnih turnira. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...