Jump to content

Rio 2016


Lucky

Recommended Posts

3 hours ago, togFU said:

@Ovi što bi jebali Jelenu Janković:

niste normalni jebeno :D skoro pa ste level "jeb'o bi OLJU BEĆKOVIĆ, kad kaže "dobro veče" onim njenim glasom, UFFFF MATORI VRH"

 

nidza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

situacija

:tf:

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 667
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Quote

Now the Sports TV network ESPN has revealed that the USOC sent letters out to several companies in advance of the Rio Olympics warning them that their online accounts should not reference any Olympic results, share or re-tweet anything from the official Olympic account, or use official hashtags including #Rio2016 and #TeamUSA."


It's part of an attempt to prevent so-called 'ambush marketing', where companies who haven't paid for Olympic rights slyly associate themselves with the games in an attempt to gain additional attention for their products. Criticism has come, however, because the hashtags they have trademarked are so broad - there's likely to be a huge social media discussion about the events in Rio - and many would argue that companies are not advertising if they want to simply wish Team USA good luck.

lol

Link to comment
Share on other sites

To postoji već dugo, tzv. Rule 40 po kome, na meni potpuno nejasan način, MOK sebi daje za pravo da u trajanju igara zabrani bukvalno bilo čemu što je komercijalno niz pojmova, kako se slučajno ne bi ogrebali o Olimpijske igre, a drznuli su se da ne plate da uđu u sponzorski pul.

Osim očekivanih reči tipa Olimpijski, Krugovi i slično, "zaštićene" reči su između ostalih zlato, pobeda, trud, napor, trijumf, sport i slično.

Ako iskopam po mejlovima, ubaciću šta recimo OKS enforsuje po Srbiji.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, shw. said:

To postoji već dugo, tzv. Rule 40 po kome, na meni potpuno nejasan način, MOK sebi daje za pravo da u trajanju igara zabrani bukvalno bilo čemu što je komercijalno niz pojmova, kako se slučajno ne bi ogrebali o Olimpijske igre, a drznuli su se da ne plate da uđu u sponzorski pul.

Osim očekivanih reči tipa Olimpijski, Krugovi i slično, "zaštićene" reči su između ostalih zlato, pobeda, trud, napor, trijumf, sport i slično.

Ako iskopam po mejlovima, ubaciću šta recimo OKS enforsuje po Srbiji.

Ima i ovo ali doduše kod amera:

_90564335_6558fd19-b072-4af1-a753-043411c990f3.jpg

Kako je prošlo otvaranje, jel gledao neko? Ja sam hteo ali sam se komirao tipa u 23h :( :)

Link to comment
Share on other sites

nereseno sa madjarskom vaterpolo...s obzirom da smo gubili 3 gola na poluvremenu nije toliko lose (plus sto je profi prvi mec izmedju 2 favorita za zlato =o))

maksimovicka zavrsila 12ta vazdusnu pusku

cini mi se da danas i gugl i official sajt maaalo bolje funkcionisu sto se tice rasporeda =oD (tj verovatno je gugl sve vreme samo pratio official sajt)

Link to comment
Share on other sites

toliko =o) onda su nasi imali seriju od 3:0 (i da se nisu izmajmunisali na kraju trece usli bi u poslednju cetvrtinu sa -1 a ne -2...al dobro onda su na kraju bas stisli...brutalan mech bio

atm na drugom se karakasevic muci sa nekim malim australijancem...svaki set krene da gubi 2-3 poena pa krene povratak...za sada 2:1 za andriju

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, tortky said:

Mislim da će ovo biti prve igre za koje me apsolutno zabole kurac da pratim i gledam bilo šta :(

takodje, ispratiću samo basket i to je to

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Quote

Ana povela, pa se raspala
Ana Ivanović već u prvom kolu okončala je učešće na olimpijskom turniru u Rio de Žaneiru.

Srpska teniserka izgubila je od Karle Suares Navaro sa 2:6, 6:1, 6:2, što joj je bio drugi poraz u četiri meča sa devojkom iz Španije.

nije prvi put da b92 koristi ovaj naslov XXX poveo/la pa se raspao/la - svaki put mi izmami osmeh :))

Link to comment
Share on other sites

bili su u klincu, kareljin je pustio ruke, gardner nije, i to se racuna da ga je garner naterao da pusti ruke i to je vredelo poen i cao zdravo (gardner je gradjen kao bure, a kareljin nije => treba veci obim ruku/snaga da bi se drzao hvat na gardneru) 
taj problem sa velicinnom + cinjenica da je gardner rvao defanzivno (ali ne i pasivno da zaradi kaznu) ceo mec je dovelo do toga da kareljin nije imao priliku da poentira i na kraju je postao rezigniran i digao ruke prosto
e sad imas analize da je jednostavno amer imao srece ili da je bio 100% promisljen ili je jednostavno rizikovao i isplatilo mu se ... ono, jeste lik dobar, posle je osvojio i svetsko prvenstvo, ali se tada kareljin vec povukao

mislim da je rvanje dosta problematicno za pracenje ljudima koji ga ne prate non stop/redovno, u poslednjih 30 godina ne znam koliko puta je menjano i bodovanje i pravila pa cak i format meceva (broj i duzina rundi)...tipa to pravilo za klinc je bilo uvedeno nekoliko meseci pre olimpijade, pa moze da se diskutuje i o tome kako se kareljin kao stariji i iskusniji rvac nije prilagodio pravilima (nacelno jer nije trebao jer bi izasao, bacio protivnika par puta i zavrsio problem =o))

 

LeBo, nemam linak, d'imam podelio bih naravno
 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, salejemaster said:

E ljudi, zna li neko koji je najbolji sajt da streamujem sutra kosarku Srbija vs Australija, zivim u Nemackoj a njih ocigledno bash ne zanima ishod dotichne utakmice pa je nisam nasao u programu na tvu :(?

uzmi nettv plus, isplati se samo tako zbog SportKluba

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky pinned this topic
  • Lucky unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...