Jump to content

Stranger Things - Netflix serija


Recommended Posts

@Lucky

realno, baaaaas glupa i isforsirana smrt, najjace mi bilo lik se vozi 5min biciklom najbrze sto moze, nakon toga dustin dolazi, tipa vidi ga na 50m odatle :d, dosepa tu, ima dosta gluposti u zadnjoj ep, pored problema sa tempom, one kad davi u kuci, pa bukv pocne da ih davi, i prodje jedno 20m scena i idalje ih davi i oni zivi
Link to comment
Share on other sites

Spoiler

haha, da, još ja gledam prva scena kad se bije sa njima, pozadi prikolica, kao, zar nije on upravo vozio 30 na sat bajs par minuta, kako je i dalje u istom ovom parku prikolica, ali kao nema veze, možda su se tu zeznuli. Kad onda posle Dastin hramlje dolazi do njega koji je tu 20 metara dalje :)) i to sa davljenjem takođe, ja sam mislio da će tu na licu mesta nešto da urade da se spasu, posle kad sam video da ih ovo davi od pola epizode do kraja, rek'o wtf. istini za volju slično je i sa ovim kad prvi put upadne u upside down pa i njega krenu da jedu ovi, skoro jednako vreme njega rokaju koliko i Edija a edi ipak premiinuo a ovaj dva minuta kasnije skače i trči kao da mu nije ništa.

 

Link to comment
Share on other sites

Jeste da su ga bezveze ubili, ali kontam da su morali nekog, pa je on bio najmanja steta.


Iskreno, kada sam video da Max "umire", to mi se dopalo, jer bi ostavilo neki snazan utisak na seriju, da su otisli dosta mracnije nego ranije, i da je konacno neki od glavnijih likova eliminisan (kao npr kad Triniti ubica rokne Dexterovu zenu na kraju sezone, taj zavrsetak sezone mi je jedan od najjacih osecaja ikada).
I onda naravno Max ozive, i sad ce verovatno u zadnjoj sezoni vec da istrci iz bolnice. 😕
Mozda su i pisali varijantu gde Max ne prezivi, ali onda videli da bi to popilo rant kod publike, i kao koga cemo umesto nje, ajmo prljavu metaliku, i onda zbrzali da ubace tu smrt nekako bzvz.

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

Spoiler

Pa ima na nekom od linkova, dal' ovde ili sam video na netu pa pročitao da su u startu imali scenario gde je Max mrtva, i to je kao bila opcija međutim onda su promenili. Ali opet na tom istom linku tj. članku su jasno rekli da je u baš lošem stanju i u fazonu neće se sigurno oporaviti.

ako mene pitate verovatno će da zveknu neki fazon da će da bude u komi i onda će iz te kome da pomaže ovima slično kao što se Eleven projektuje, ili nešto na taj fazon i onda će na kraju da umre.

 

Link to comment
Share on other sites

Spoiler

a dobro bre, nije metalika toliko loše poginuo, baš su bili u tom dnd bro fazonu, ono herojski odlazi u nepovrat,  meni je to lep omaž gikovima tog vremena, i ono sviranje master of puppets mi je izmamio osmeh na lice, mada od svih likova mogli su ubiti neke druge, onog crnju koji me smara 2 sezone, ili onog pederka lol... jest ona vožnja bicikla bila wtf, mada opet možda je vozio u krug lol generalno su mi to nebitne sitnice u serijama ovog tipa gde ima brdo drugih kvalitetnih stvari

 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, G!!! said:
  Hide contents

a dobro bre, nije metalika toliko loše poginuo, baš su bili u tom dnd bro fazonu, ono herojski odlazi u nepovrat,  meni je to lep omaž gikovima tog vremena, i ono sviranje master of puppets mi je izmamio osmeh na lice, mada od svih likova mogli su ubiti neke druge, onog crnju koji me smara 2 sezone, ili onog pederka lol... jest ona vožnja bicikla bila wtf, mada opet možda je vozio u krug lol generalno su mi to nebitne sitnice u serijama ovog tipa gde ima brdo drugih kvalitetnih stvari

 

Sve se ja slažem sa tobom šta si napisao, ali opet, malo mi je kao

Spoiler

da su se pred kraj setili da nisu nikog ubili, ili pak Max su ostavili u životu i kao e pa šta sad, koga sad da roknemo?

17 minutes ago, manson said:

U novoj sezoni očekujem bar jednog novog lika i verovatno neki homo poljubac sa Vilom.

 

pa već su rekli da će Vil u narednoj sezoni imati bitniju ulogu nego u ovoj!

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Dule_smor said:

Pa kao sto rekoh gore lepo, ubace asian trandzu lika koji ce da hefta Vila u bulju i svi mirni!

a inace serija vristi sa tim lgbtqr+- momentima, u danasnje vreme imati neflix seriju u kojoj postoji jedan latentni peder je povratak tradicionalnim vrednostima fazon

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, G!!! said:

a inace serija vristi sa tim lgbtqr+- momentima, u danasnje vreme imati neflix seriju u kojoj postoji jedan latentni peder je povratak tradicionalnim vrednostima fazon

stranger things? 'de si to primetio? ja baš sad nešto htedoh da kažem kako nisu ubacili toliko toga u ovu sezonu?

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, mladenq said:

pa ne znam da li se moze reci da vristi lgbt ali imas non stop willa i robin kako gej-thirstuju ili gej-tuguju :d

istina, ima i toga, ali nekako nisu otišli korak dalje kao što svi inače već rade i da kažemo da bi stranger things prvi to sebi mogao da "dozvoli" bez bojazni da će im puno uticati na uspeh sezone.

kad sam video prvu epizodu sa robin mislio sam da će celu sezonu da smaraju sa tim, ali generalno nisu do onog susreta u prodavnici i onda ono na samom kraju. Vil isto tu kao nešto s vremena na vreme nabaci neku, ali ništa baš otvoreno.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...