Jump to content

Stranger Things - Netflix serija


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
4 hours ago, Lucky said:

cover je kao za kombinaciju star warsa i akcionog dečijeg filma osamdesetih :)

pa takva je i serija :D - gunisi/it/et pomesani. Meni se mnogo svidja :D

 

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, f4ts0 said:

pa takva je i serija :D - gunisi/it/et pomesani. Meni se mnogo svidja :D

 

Najzad jedna serija, bez tučnjave, trke automobilima i lupanja, vulgarnog rečnika, nepotrebnog explicitnog seksa i obavezne LGBT "drame" pa makar nek je i za pretinejdžersko doba..

Ono malo "ruskog" može da se oprosti.

Prava serija za insomniju a ne Lucky choice serije da se "bojiš da zaspiš" do ujutru  xD

Link to comment
Share on other sites

On 7/18/2016 at 11:57 PM, Crno-Sunce said:

Stranger Things

Ovaj netflix kida pa razvaljuje.

Muzika, prica, gluma, ma sve je epski.

Почео тек да гледам и умало нисам заплакао до шпице. Јбга, вратило ме у време филмова осамдесетих... Silver Bullet, Watchers... морам опет да узмем да одгледам оно од Спилберга Super 8

 

Link to comment
Share on other sites

super 8 je jj abrams  (u rezimu "kopiram spilberga") bolje da ponovis navigatora i goonies nego super 8 =o)

also, pitanje: koji je smisao ostavljanja vesti ili trejlera za stvari na news topicima (bilo tv bilo movie) ako ljudi ili ne gledaju ili predju preko njih kao da ne postoje? =o))

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Kole said:

super 8 je jj abrams  (u rezimu "kopiram spilberga") bolje da ponovis navigatora i goonies nego super 8 =o)

also, pitanje: koji je smisao ostavljanja vesti ili trejlera za stvari na news topicima (bilo tv bilo movie) ako ljudi ili ne gledaju ili predju preko njih kao da ne postoje? =o))

 

Намерно баш Super 8, јер је са тим шмеком, али опет није то. А под "тим" подразумевам идеализоване филмове из детињства/младости које дефинитивно не смем да дирам и "обновим", да ми се не би догодило исто као са Демонима (онај италијански стари, има чак и други део... хм, а можда су касније снимили још). Њих сам прво давних дана гледао, у основној чини ми се, и били су "у јбтеее", а онда погледам поново након пар година, при крају средње, и испадне да је филм крш.

Link to comment
Share on other sites

Odgedao stranger thinghs do kraja, serija je totalno mashallah. Dugo nisam ovako uzivao. Jeste da ima sve ocekivane klisee (IT, stand by me, goonies,  cak i bolnicka scena sa semom frodom merijem i pipinom), ali svi klisei su predivno ukomponovani, i moram priznati da odavno nisam uzivao ovoliko gledajuci seriju, i da me je bas rastuzio kraj :D

Predvidjam drugu sezonu, ali sa skroz drugim likovima - nesto kao true detective

u stvari ovako je IT trebalo da izgleda, tj kako sam ga ja zamisljao pre nego sto sam odgledao ekranizaciju :D

I koliko mi je tada bila uzasna, sada su mi ekranizacije stivena kinga sa pocetka devedesetih vrhunske (osim langolijera, to je bas los film) - sorry za digresiju

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Stranger things

Cekamo sezonu 2, potvrdili su da ce je biti, i cini mi se da sam negde procitao da ce zadrzati original cast, samo se ne zna da li ce biti samo nastavak price, ili neki prequel, ili neka totalno druga prica.

 

Edit: kako se bre dodaje spoiler, zamalo da ispisem na zivo :D

Edited by sttevann

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

Мени изгледа није ударила жицу као већини. Серија је чисти омаж осамдесетим и апсолутно ништа ново не доноси, али је све лепо спаковано, музика, режија, глума, све је на месту.
Клинци су ми мало иритантни да будем искрен.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...