Jump to content

WTT lol acc (212skinova) za WOW acc


Siki

Recommended Posts

Pozdrav, sa izlaskom nove expanzije za wow planiram se posle manje pauze vratiti jedinoj i pravoj igrici :D 

pa ovako posto sam trenutno bezz acc-a zelo bi da probam da zamenim moj  ODLICAN lol acc za ODLICAN wow acc. 

sto se tice lol acc info : sto se tice prethodinh sezona acc je bio silver/gold/plat/gold/ trenunto je u platinum 2. Posedujem sve champove , takodje posedujem 212 skinova ima jako jako puno legendary skinova takodje ima pulsfire ez i sirit udyra (fali samo dj sona)... trenunto nema RP poena ali IP poena ima 100 000+ tako da ste mirni sta goda  da izadje za IP mozete kupti .(a riot je poceo da izbacuje puno stvari za IP da se kupuju osim champova i runa)... takodje ima 20 rune page + sve rune koje mogu da se kupe u shopu. Sto se tice ikonnica ima preko 50. Naravno imam sve podatke vezane za acc kako bi buduci vlasnik mogao da se zastiti i bude siguran . Profil nikada nije dobijao upozorenja kamoli ban posto sam dosta pazio da ne ugrozim acc bilo kako, zbog ulozenog novca i bilo bi glupa da ga banuju ikada, tako da sto se tice toga acc je 100% cist. 

 

E STA TRAZIM : 

acc bi menjao za wow acc : ono sto trazim da wow acc bude barem priblizne vrednosti ovom LOL acc-u .Voleo bi ukoliko mi neko ponudi neki wow nalog da ima dosta achi mountova , jednostavno da acc koji nudite bude problizne vrednosti mom accu naravno ukoliko neko nudi bolji acc mogu i da doplatim.  Zamolio bih da mi ne nudite neke low acc u pokusaju da me predjete :) wow igram 10 godina tako da razumem se u vrednosti .

Ukoliko dodje do razmene, nije mi problem da dodjem do vas, gde god da se nalazie, da sve zavrsimo kako bi se reklo u 4 oka .... ne pristajem na razmene preko interneta psoto  je to dosta nesigurno i voleo bi da rizik svedem na minimum.... ljudiva koji ozbilno razmisljaju o trade ova ideja ce im se svideti . 
 Ukoliko neko zeli razmenu neka mi posalje kontakt u inobx sa ponudom i ja cu vas pozvati u najkracem mogucem roku.  
pozdrav !!!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...