Jump to content

SD Crvena zvezda 2016/2017


manager

Recommended Posts

  • Replies 508
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

8 hours ago, mohr said:

znas ti dobro na sta sam mislio,nisu ni priblizno istog kvaliteta da bi ih poredio,inace je bogdanovic bio lider i sa 22 godine a lider je i sada sa 24 u feneru...

Lider u čemu? Imao je jednu dobru sezonu u partizanu kada je lopta išla na njega, i posle te je otišao. Ove dve u Feneru realno stagnira, iako ima ogroman potencijal. 

I poenta posta nije bila poredjenje Gudurića i Bogdana, naravno da je Bogdan bolji igrač, nego činjenica da razlika u tome koliko doprinose ove godine u EL uopšte nije velika, iako Bogdan igra celu četvrtinu više. Zato priča "Gudurić ne radi ništa" debelo ne pije vodu. Ove godine u EL u Zvezdi nema lika koji je baš razočarao, možda ima par slabijih partija pojedinaca (Mitrović, Bjelica, Walters, Thompson) ali se to dešava, jer su od oktobra odigrali 62 utakmice već

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

to da guduric ne radi nista nije doslo od mene,jedino je mitrovic podbacio poprilicno i delovao kao igrac manje u napadu u vecini utakmica,jovic/kuzmic tandem uz simonovica su najvecim delom izneli sezonu uz standardnog dzenkinsa,od gudurica se svakako vise ocekivalo ali ako ne ode eto mu prilike da iznese sledecu sezonu kao prvi igrac tima

Link to comment
Share on other sites

očekivalo se možda više, ali novi sistem utakmica, njegova tek druga sezona u EL i sl. Mislim da je i za njega i Dangubu i Mitroglua sledeća sezona ključna, koja će im u mnogome odrediti karijeru. Što se tiče Boriše, ko zna šta je njemu u glavi

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Highl1 said:

misliš Olimpijada i 0/4 u 1/2 i 0/7 u finalu? :tf: 

morao sam da odgovorim na tvoj inicijelni glupi grobarski post gde ti očekuješ od dečka koji jedva ima 22 godine da "povuče" u EL od 30 tekmi
http://www.euroleaguebasketball.net/competition/players/showplayer?pcode=004004&seasoncode=E2016

8 poena po tekmi,  šutira 50% iz igre, bacanja 85% za 18 minuta u igri. Protiv Uniksa imao 18, protiv Olimpijakosa 14 (dao jednu ili dve trojke kad smo ih stigli i prestigli za onih +7 ili 8 u četvrtoj, ok, loše je odigrao zadnji napad), u kupu vas usrao (Novica i dalje ne zna gde je), a da ne govorimo sa koliko muda vas je rešio prošle godine. 

http://www.euroleague.net/competition/players/showplayer?pcode=002821&seasoncode=e2015 Bogdan sa 28 minuta prosečno (skoro 10 više od Gudure) ima 11.7 poena, sa slabijim šutom iz igre (bolji za tri) i lošija bacanja. Ok, Bogdan i manje lopti gubi, i nešto više asistira, ali je ovo Guduri tek druga sezona u EL.

Nadam se da ćeš sad barem malo da razumeš kakvu si glupost lupio.

Okacio si Bogdanovu sezonu 15/16, a Guduricu 16/17

Bogdan

Sut iz igre 56%, poeni 13,6, za tri 38%, skoro 4 asistencije...uz povrede

15,4 vs 6,4 indeks korisnosti za 7-8 minuta vise u igri

U sezoni kada su se povredili Gagi i Vesterman, a cekao se ridji Letonac iz povrede, Bogdan je vukao i sipao CSKA po 30 poena, vama 4 puta po 30 i kusur...

Onaj choke Gudure je bilo tuzno gledati. Da je odigrao bar svoj EL prosek, imali bi sanse protiv Turaka. Mozda da su ga pustili da pravi 4 koraka na sutu :tf:

 

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

@Leisure: ok, sorry, my bad.

Ipak, igra minut manje, daje poen i po više, a ovo mu je treća sezona u Feneru, i pre toga imao dve u Partizanu, tako da mu je ovo već peta u EL. Naravno, ima veći indeks korisnosti, i to ne malo veći, ali opet nisam ni hteo da poredim jednog i drugog, samo da pokažem da Gudura ipak nije tako beskoristan kao što si ga ti predstavio. Za drugu sezonu u EL je sasvim solidan, imao je odličnih partija ove i prošle (prošle nas je on provukao u Top 16), i valjda će sledeće godine biti bolji.

Sa druge strane, kad već diskutujemo, Bogdan stagnira, i nije ni približno onakav igrač kao što se očekivalo. Eto, treća sezona u Feneru, a generalno nije ni blizu da bude jedan od lidera, plus konstantno chokeuje kad baš bitni mečevi. Na kraju su zbog celog tima koji im je traljav završili peti, i to iza nesretnog Paoa, za koji mi i dalje nije jasno kako su tu, verovatno jer sada konačno imaju krštenog trenera.

I ne brini, ide KLS, a tu znamo protiv koga je Gudura najbolji :tf: 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Los je link na EL sajtu, izbaci 15/16 prvo

 

Stoji za Bogdana da nije blizu svog potencijala, dosta traljavo napreduje. Mada ga je solidno sjebala ta povreda ove godine u kojoj je morao da bude u top 5 igraca EL.

Od Gudurica sam stvarno ocekivao da ce da izclutchuje i povuce pre utakmice, i mislio sam da cete proci. 

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

jebiga, ishajpovao ga Dragan za sve one emisije koje je gostovao kod Andjusa da je najbolji igrač ikada iz Žitko basketa :tf: 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa lider, i jeste i nije. Bitan im je igrač, ali mislim da ove godine podjednako učestvuju Veseli, Udoh, Datome, Bogdan, Dixon, Sloukas kojima su cifre tu negde slične. I zato su tu gde jesu na tabeli, jer je uvek ispadao po jedan ili dva igrača iz ovog kostura, i na kraju nisu dobro prošli. Ali mislim da Bogdan za ove tri godine u Feneru i nije toliko napredovao koliko je mogao, za razliku od Bjelice koji je mnogo više iskoristio rad sa Željkom.

Isto važi i za Kalinu, samo mislim da on mnogo više stagnira u Feneru

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

On 10.4.2017. at 2:12 AM, mohr said:

ali on i jeste vec sada lider fenera ili ne gledamo iste utakmice ? :) a mesto na tabeli im je takvo jer su ih cele sezone unistavale povrede(drugi posle barse)...top 3 ekipa uz cska i real i stvarno bi bila senzacija da neka cetvrta ekipa osvoji

zeljko je djubre trener... forsira igrace... tempira formu za januar... veliki trener za male utakmice...

ah ne... to je radonja zato sto mu se povredio jovic... :tf:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Lex said:

samo toxično

Spoiler

 

JAO KURVO ŠTO SE ZVEZDOM ZVALA

DŽABA KURCE TOLIKE SI PRALA

SAMO SI NAM JOŠ POVODA DALA

DA JEBEMO TVOJA USTA MALA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111111

PUSA ZA SVE SIMPATIZERE MILE NAM KOMŠINICE.

:* <--- PUSA

NHO! <----- SAD JE VAŠ PEDER NA VLASTI.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...