Jump to content

SD Crvena zvezda 2016/2017


manager

Recommended Posts

  • Replies 508
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne

Ali me generalno zabole patka za njega. Izgubio je i Real od Panate, i CSKA od Baskonije, itd... i naravno, nas drkne Olimpijakos u Beogradu, a izgube kod kuce od Galate iako su na poluvremenu vodili 15.

Ozbiljno je plasman doveden u pitanje sad, mora da se dobije ta Barselona, pa onda i Uniks kod kuce.

Ono sto meni nije jasno, zasto portali otpisuju da Zvezda pretekne Panatu ili Baskoniju? Od obe ekipe imamo bolji medjusobni skor.

Edited by LESkOpoz

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

au, al ste naspamovali u kratko vreme.

Đole, u pravu je Vanja, zavisili smo od Željka prošle godine, jer bi onda morali da dobijemo Cedevitu. A izgubili smo nakon toga od Cedevite, just saying. I kako imamo bolji skor od Panate, kad smo tamo izgubili više. Od Baskonije imamo, to stoji.

Laki, Barsa nema nikakve šanse, možemo mi i da izgubimo i sledeće dve, ako Darušafaka izgubi obe. A sa dve pobede smo sigurni pred poslednje kolo, jer imamo za sada dve pobede viška, ali su nas oni dobili prvu i verovatno bi nas dobili kod kuće u poslednjem kolu ako im stvarno treba (poguraće malo to sudije)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Highl1 said:

Laki, Barsa nema nikakve šanse, možemo mi i da izgubimo i sledeće dve, ako Darušafaka izgubi obe. A sa dve pobede smo sigurni pred poslednje kolo, jer imamo za sada dve pobede viška, ali su nas oni dobili prvu i verovatno bi nas dobili kod kuće u poslednjem kolu ako im stvarno treba (poguraće malo to sudije)

aha, ok, za barsu sam znao, ali mi nije bilo najjasnije dal' moramo da pobedimo ili bi "samo" bilo jako dobro da pobedimo.

Link to comment
Share on other sites

pa Zvezdi je dovoljno i da dobije samo u poslednjem kolu Darušafaku, mogu da izgube sledeće dve, ali će biti čupavo. Ja se nadam da će Galata da nastavi da igra pošteno kao u prošla dva kola, pa da ih dobiju danas, tako da nam je onda dovoljna pobeda sledeće nedelje protiv Uniksa

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Lucky said:

Kapiram da Zvezda mora da pobedi Barsu danas za bolje izglede prolaza, ali kakva je situacija Barsi? Nemaju nikakve šanse?

sta mislite sta treba odigrati na kladzi?

egal su kvote (nema favorita, 1.85 kec 1.85 dvojka) a granica na poene 144.5?
moze i da se kombinuje, tipa da dodje i dvojka i manje poena...

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

valjda će gospodin Trinkjeri da odigra pošteno za nas sledeće nedelje

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, manager said:

sta mislite sta treba odigrati na kladzi?

egal su kvote (nema favorita, 1.85 kec 1.85 dvojka) a granica na poene 144.5?
moze i da se kombinuje, tipa da dodje i dvojka i manje poena...

lako je posle bitke biti general... ali da sam video ovu surovu granicu danas, otisao bih u kladzu u koju nikad ne idem... i imao bih srece... posto bi cela plata isla na minus... (preskocio sam prvih nekoliko minuta, kaze mi ortak da je jovic igrao... tu bi me hvatala panika, sta cu da jedem naredni mesec, ako se vrati u igru:tf: )... mi i dalje spustamo protivnike ispod 70 poena... pored svih onih silnih trojki koje smo primili... ali napad bez jovica ne postoji... bukvalno nam centri ne trebaju (radonjic danas dokazao... nikakve razlike nije bilo, kad smo igrali bez petice), ako nam ne igra jedini plej u celom jebenom rosteru...  

TVRDIM da bi danas mali covic bio dovoljan makar za egal zavrsnicu... placem za rebicem... djenka moze da glumi pleja... gudura i volters ne mogu ni da glume... oni nisu jebene jedinice u glavi i dzabe (eno ga OTAC u NBA objasnjava, a igra centra... moras da vidis, da znas, da osecas)... kunem vam se... da se skinuo radonja, pa mi bismo se usrali u njih...

ne mozes da radis pick and roll... pick and pop... ako volters obilazi blok kao da je u jebenom traktoru... NUME COVEK I GOTOVO... onakav napad moze da igra ekipa sa 5 kvinsija milera... meni se takva kosarka gadi, ali bi mogla da daje rezultate... a mi nemamo ni tog jednog sto smo imali...

usli u top 8 ili ne, necemo osvojiti... ali mi je jako zao svog ulozenog truda i rezultata koji se granice sa naucnom fantastikom... 

braci grcima zelim da ih izvrne zeljko i da im se ispisa u facu... pa da budu braca tamo gde je zelimir bio... 

a onom sudiji sto mu je birano ime iz enciklopedije flore zelim dug zivot i tesku bolest...

i za kraj... sa jovicem imamo sansu u istanbulu... da ne sumnjam u sudije, cak bih nama dao prednost (nebitno je sto smo izgubili u prvom kolu od njih, kao sto je nebitno i sto smo za nedelju dana pisali po realu i cska...) sledece kolo se igra u funny money... posto nema teorije da nama neki rezultat ide na ruku, ako nisu u pitanju utakmice koje sami igramo... 

p.s. ona prica... dzabe ti bogdan, kada imas daloa, pa mora tepic da izigrava pleja... :P

4 hours ago, leisure said:

Eto, sto je slindza, objasni.

 

izdao je hard core... secam se ja zeljka kod koga nisi smeo da sutnes na kos pre 25. sekunde napada, ako nije zakucavanje ili si sam kao uhoda (napad bio 30)... igrao finale evropskog 71:59... da se igralo jos 100 minuta, ne bi nas stigli zabari... a sada trpi razne indijance koji mu nabijaju pritisak trista sa dvesta... devedesetih bi takva goveda menjao posle jednog nerezonskog suta, posle drugog bi isli pod mac bato...

4 hours ago, leisure said:

ok

pa pazi... bila je prica da je pregledan snimak i da uopste nije bilo organizovanog skandiranja protiv njega... iskreno ne znam... da gledam snimak i osluskujem BMK... izgubio si majstore, jer mozes jednom bez drame i monologa... to je pocelo posle evropskog u NS... ako si imao autoritet kod divca i danilovica, ne znam kako mozes da dozvolis da te zajebavaju jaric i rakocevic... kapiras valjda poentu... 

kari monstrum, poslao zver od igraca na tribine zbog banane (prave banane :tf:) i covek nije ni medalju primio... i to zlatnu... mora da se zna ko je glavni i odgovorni...

Link to comment
Share on other sites

ne znam jel si pogledao jednu utakmicu fenera al zeljko samo sto ne krene da ih bije posle gresaka,i nema nikakvog ispucavanja,iz nekog razloga kalinic ima najveci kredit kod njega i on jedini ima muda da sutne trojku u pocetnoj fazi napada ili kad je bitno pa se lomi utakmica i cesto ih ubunari :D,fener,cska i real odskacu poprilicno u odnosu na ostale ekipe i bila bi senzacija da neka cetvrta ekipa osvoji,a sto se zvezde tice,podatak da je kuzmic igrao 7 minuta mi je dovoljan da kazem da je radonjic retardiran.

Link to comment
Share on other sites

evo na primer onaj kurtonko dikson... taj moze da se svidja samo ovim novim stef kari generacijama... a zeljko nije iz te generacije... ali iskreno nisam sa paznjom pratio fener... samo protiv zvezde ofc... za kalinu je istina... nije zelimir hteo da nas pusti, ali brat kalina je odradio svoje...

a sto se tice kuzmica... nema to veze sa radonjicem... u odbrani nije nedostajao... a u napadu je beskoristan, ako nema ucenog pleja... nije jovic rang saleta djordjevica, ali je PLEJ... onaj decko sto razigrava saigrace... pazi, sada sam otisao na zvanicnu statistiku... jovic 3 minuta 2 asistencije... ukupno 10 asistencija na celom mecu... 5 igraca na terenu x 40 minuta - 3 minuta dok je jovic nekome "zauzimao mesto"... 197 minuta su "ne jovici" proveli na terenu i ostvarili 8 asistencija... 

mislim, ok... kriv je radonja sto igra celu sezonu sa jednim plejom... mada ne verujem da je bas imao mnogo izbora...

Link to comment
Share on other sites

  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...