Jump to content

Pomoc oko pravljenja igara.


Nikolasi

Recommended Posts

14 hours ago, Nikolasi said:

Naucio sam takve stvari da napisem u C#.Ja sam veoma uporan i zelim sam uz pomoc neke knjige da naucim kako se pise kvalitetno.

Ako mogu da ucim iz knjige C# i da razumem ,a kada razumem onda mogu i da pisem.Onda mogu i srpski jezik da pisem ,samo ne znam tacno koje su to knjige iz kojih bi mogao da naucim dobro da se sluzim srpskim jezikom.

Koje knjige koriste novinari?

Najbolje je da citas Ivu Andrica i Mesu Selimovica. Najlepsi srpski sto sam do sad citao je od njih. Neces pogresiti. Za pocetak Travnicka Hronika (posto si Na Drini Cuprija vec citao) од I.A. i Tvrdjavu od M.S.

Edited by Udo Tvrdi
Link to comment
Share on other sites

Hvala Udo Tvrdi prvo cu da procitam sve knjiga o C# koje sam skinuo sa torrenta ,a te se knjige prodavaju na Amazonu.Procitao sam vec 2 knjige ostalo mi je jos 16 knjiga.

 

Primetio sam da je nasa knjizevnost kontraverzna,a takvi su nam i mediji.Sto znaci da su mediji preuzeli stil pisaca kao sto je Ivo Andric.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Nikolasi said:

Hvala Udo Tvrdi prvo cu da procitam sve knjiga o C# koje sam skinuo sa torrenta ,a te se knjige prodavaju na Amazonu.Procitao sam vec 2 knjige ostalo mi je jos 16 knjiga.

 

Primetio sam da je nasa knjizevnost kontraverzna,a takvi su nam i mediji.Sto znaci da su mediji preuzeli stil pisaca kao sto je Ivo Andric.

 

 

 

Onda Dostojevskog. 

I moras da prestanes da duvas. To ce te samo usporiti na tvom putu ka cilju.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
1 minute ago, Nikolasi said:

Hteo sam reci bolje je raditi mozgom nego fizicki.Ljudi po prirodi imaju potrebu da rade finije poslove.A ovo drugo sto si rekao to je prica za glupe ljude.

Ti misliš da su samo internet poslovo fini poslovi? Jesi li ti nekad zaradio nešto na netu? To često ume biti dosta krvaviji posao od bilo kog drugog!

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Nikolasi said:

Jesam od youtube i od referala i od tradinga.I tek sam sad dosao u situaciju da ucim nesto ozbiljno da radim.Bio sam  na operaciji jos u petom razredu osnovne skole shvatio sam sta je zivot.A zivot je patnja.

 

 

Nemoj tako. Lep je život ako prihvatiš da ima i lepih i ružnih stvari u njemu. Moja ti je preporuka Radovane da čitaš o stoicizmu koliko možeš. Počni od Marka Aurelija.

http://www.delfi.rs/knjige/1414_misli_knjiga_delfi_knjizare.html

To će ti promeniti pogled na život.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...