Jump to content

SD Partizan 16/17


Vlada_

Recommended Posts

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 hours ago, Dule_smor said:

Ne slavite duplu krunu?

poboleo nas stomak od smeha kad smo saslušali *HITNU* konfu za štampu Velikog Terze..

obruka vas čovek. nije sramota izgubiti, pa ni od lošijeg od sebe, ali izgubiti i poslednju trunku dostojanstva i obraza - e to jeste.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, daniiL said:

Prestalo je biti sramno jos od Lukicevih saopstenja.Sve je jasno,opet ste pokrali i udarili na stub Srpstva.Sram vas bilo.

Partizan ćutao i radio, bio bolji u ovoj sezoni, a ekipa na čelu Komšinice već predugo prdi u prazno.

kao Grobar, bio sam neprijatno iznenađen Vujoševićevim poslednjim vremenom u Klubu. bilo me sramota šta je čovek pričao, velika legenda, koju poštujem kao Čoveka i sportistu, mi je pao u tih godinu dana u očima. sve i da je istina ono što je pričao, ono ne priliči da se priča.

Terzić nije Vujoševiću ni do nožnog članka ni u jednoj ravni, a Zvezda je u Srbiji u fudbalu ono što je Partizan u košarci.

velika sramota za sve poštene zvezdaše i partizanovce pre svega, za sve poštovaoce sporta, ali i za Srbiju u celini.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Debeli said:

Partizan ćutao i radio, bio bolji u ovoj sezoni, a ekipa na čelu Komšinice već predugo prdi u prazno.

kao Grobar, bio sam neprijatno iznenađen Vujoševićevim poslednjim vremenom u Klubu. bilo me sramota šta je čovek pričao, velika legenda, koju poštujem kao Čoveka i sportistu, mi je pao u tih godinu dana u očima. sve i da je istina ono što je pričao, ono ne priliči da se priča.

Terzić nije Vujoševiću ni do nožnog članka ni u jednoj ravni, a Zvezda je u Srbiji u fudbalu ono što je Partizan u košarci.

velika sramota za sve poštene zvezdaše i partizanovce pre svega, za sve poštovaoce sporta, ali i za Srbiju u celini.

realno Drale, ali opet Dule je vanserijski trener, i iako preteruje, deo sa Vučićem i kompenzacijom u sportu je skroz u pravu. Tužno je što sere po Torodiću i svojima
a Terza, šta da se kaže, prebedno i prejadno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Vlada_ said:

odgledah njihovu vanrednu konferenciju. jebem ti zivot kakve glave, o zvezdanu je sve jasno, ali bosko koji se muci sa prostim recenicama mi je samo bio slag na torti.

Bosko je cak i mene trenirao, tako da kad najveci srpski brend trenira covek koji je cak i mene trenirao, onda ni ne zasluzujemo bolje :D

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Nema neke prevelike razlike u ljudskim kvalitetima u upravama Zvezde i Partizana. Likovi za mardelj svi do jednog.

Sustinska razlika u poslednjih 10ak godina izmedju Zvezde i Partizana je u tome sto Partizan ima dobru skolu fudbala. Evo, iz te skole je mali Milenkovic otisao sa 19 godina za 5 i kusur miliona. Od toga ce klub videti 100k u najboljem slucaju. 

Link to comment
Share on other sites

Како је Партизан ћутао и радио, од почетка сезоне најављујете купљену титулу и на крају је и узмете, до сад се бар све радило у тајности, ово је први пут овако отворено. :tf:

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Highl1 said:

realno Drale, ali opet Dule je vanserijski trener, i iako preteruje, deo sa Vučićem i kompenzacijom u sportu je skroz u pravu. Tužno je što sere po Torodiću i svojima
a Terza, šta da se kaže, prebedno i prejadno

sve stoji, ali nije mesto jednom Duletu Legendi da saziva konferencije, preti, kuka, razvija teorije, skače na sudije, diže tenziju... Radonjić, kao gospodin, uzeo titulu. jebiga, KK Partizan se istrošio i ne treba silovati, treba biti dostojanstven.

a sve u našem sportu je čist kriminal, što se vidi po tome da NIKO, ali NIKO ko je otišao napolje i ostvario se, neće da se vrati i radi u Zvezdi ili Partizanu. a i nije pošteno prema ostatku Srbije da su jedina tema Zvezda i Partizan.

navijači,službe, menadžeri, krimosi u upravi i to sve traje decenijama. samo lova i spinovi, postali su političari, a u stvari gola govna lopovska.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

A i nije Dule u pravu, ipak nije crveno elleleleleololoplokhqhqhehehhddjbf

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

ako Kokeza misli od FKP da napravi FMP/KKCZ zajebao se za dužinu vrata. nije on Ćoki a i Ćokiju jebemo mater u bulju pa u usta.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Kaze Kokeza "Partizan ostecen u jednom a cigani u dva navrata" a u stvari je hteo da kaze "Partizan je pobedio u tri derbija a u jednom je pokraden za gol iz auta". Ali dobro, oprostice mu Tolun ruznu proslost. Bitno je da covek dodje do te tacke duhovnog razvoja da shvati da je gresio i okaje svoje grehe, jer Tolun je milostiv. 

Link to comment
Share on other sites

  • Lex unpinned this topic

još plej i pali se mašina :tf: 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...