Jump to content

Problem sa "desync"


cyBhoneR

Recommended Posts

Pozdrav ljudi. Pre nekih mesec dana pocelo je neko cudno seckanje odredjenih igara nakon alt-tabovanja. Tipa igram cs:go i kad uradim alt-tab i vratim se u igru nekad odmah,a nekad posle nekog odredjenog vremena pocne igrica da cudno radi.Naime ako krenem napred,igrica me vrati jedno sekund u nazad,tj par koraka u nazad.Takodje i dota.Ako alt tabujem kao da zastuca na sekundu i tako non stop. .Izgleda mi kao nekakav desync.Uhvatio sam foru da uradim par puta alt-tab,restartujem sve prozore u browser-u i onda se vratim.Ali mislim da me to vise usere,nego sto zaista funkcionise. Jel imao neko slican problem?

Inace uradio sistem,instalirao sve dravere i isproveravao komponente sa raznim programima i nigde mi ne prijavljuje gresku.

Nzm dal ista znaci ali ovo su specifikacije

Intel i5 4440

Radeon R7 260x

8gb ddr3 2x 4gb

Hdd Wester Digital 500gb (nem pojma koji je ali je dosta mator)

 

E da,zaboravih da napomenem. U doti sam kucao onu proveru za ping i sve mi je normalno,ponekad pise da gubim pakete.Bude otprilike 8%

Edited by cyBhoneR

76561198004335002.png

Link to comment
Share on other sites

То се мени такође дешавало и никако нисам могао да решим, али сам онда наместио у подешавањима игре borderless window и проблем решен могу спуштати игру сваки минут без да ће ми лаговати након тога и тако то.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...