Jump to content

Quake Champions !!!11!11!1


Recommended Posts

https://clips.twitch.tv/AthleticAbstruseGuanacoDerp

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

meni je ovo prvi put da je launcher skinuo 11gb. uglavnom skida onoliko koliko je tezak sam patch (fazon 300-500-koliko-vec megabajta), a ostatak fajlova samo "proceslja" na brzaka. moguce da je zato sto sam propustio i E3 i ovaj poslednji CBT11 patch, nemam pojma.

edit: prisustvovao sam DM partiji u kojoj je gosn Fushi Ryuu potpuno pokidao o/

Edited by digrejzo
Link to comment
Share on other sites

 

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

wat? nadam se da nisam dobro razumeo pitanje, ali nema puno smisla da raketa radi dmg kroz zid, no? =)

inace tox sabio juce, nema bezanja od onog LGa. nitrino isto imao neke super gotivne momente, jedva cekam da krenu ozbiljniji turniri. rekli su da ce gledati da poprave RL i malo ispeglaju NG pre kvalifikacija za QuakeCon koje krecu u subotu, nadam se da ce uspeti.

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, digrejzo said:

wat? nadam se da nisam dobro razumeo pitanje, ali nema puno smisla da raketa radi dmg kroz zid, no? =)

inace tox sabio juce, nema bezanja od onog LGa. nitrino isto imao neke super gotivne momente, jedva cekam da krenu ozbiljniji turniri. rekli su da ce gledati da poprave RL i malo ispeglaju NG pre kvalifikacija za QuakeCon koje krecu u subotu, nadam se da ce uspeti.

pa nešto u jednom trenutku videa lik ispaljuje par raketa u plafon iznad, što nisam skapirao što radi, doduše nisam se ni udubio previše.

Link to comment
Share on other sites

Na q3tourney4 je pucanje u pod (i rakete i plazma su radili splash) ispod protivnika dugo bio jedini pravi način da se vratiš u mapu protiv lika koji zna da drži HG.

Kasnije je to promenjeno, mislim istovremeno kad su metnuli megu na tu mapu.

Ne sećam se da li je posle vraćano.

Moglo je da se puca u pod i na još jednoj mapi, ne mogu da se setim koji je broj. U centralnoj sobi imaju tri nivoa - "terasa", sobica sa oklopom i dole je lava i teleport. Iznad svega toga ima most sa RL ja mislim, a u tu terasu si mogao da pucaš odozdo.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Можда је лик испаљивао ракете у плафон изнад меге на Blood Run мапи, јер сада су убацили да је изнат ајтема рупа код излаза из телепорта.

tox и даље aimbot опасан

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, shw. said:

Na q3tourney4 je pucanje u pod (i rakete i plazma su radili splash) ispod protivnika dugo bio jedini pravi način da se vratiš u mapu protiv lika koji zna da drži HG.

Kasnije je to promenjeno, mislim istovremeno kad su metnuli megu na tu mapu.

Ne sećam se da li je posle vraćano.

Moglo je da se puca u pod i na još jednoj mapi, ne mogu da se setim koji je broj. U centralnoj sobi imaju tri nivoa - "terasa", sobica sa oklopom i dole je lava i teleport. Iznad svega toga ima most sa RL ja mislim, a u tu terasu si mogao da pucaš odozdo.

ah ok, možda mu je ostao "refleks" ili šta god, ili će biti zanimljivo videti da li su ovako nešto ubacili i ovoga puta.

Link to comment
Share on other sites

dubbel post

sad odigrah prvu partiju posle ovog novog patcha, sve je daleko utegnutije. RL je sredjen, nail gunom je lakse pogoditi, itd. Clutchov dash je isto vrlo zanimljiv, rekao bih da ce biti malo popularniji pick. generalno sve deluje dosta odzivnije nego ranije. 

Link to comment
Share on other sites

meni je toxjq definitivno favorit trenutno. gledao sam jutros DM stream, nerealno je kako covek lepo igra i melje sve redom. sto kazu - 7777777777777777777777777777777777777

bas jedva cekam da top 15 likovi krenu da odmeravaju snage, jos uvek ne mogu da procenim ko bi koga dobio (verovatno zato sto sam newfag i potpuni nub =)).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...