Jump to content

Quake Champions !!!11!11!1


Recommended Posts

jel ima r_picmip? :tf: 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

hahah, gde se seti..... [:D]    mislim da su svi prestali da ukucavaju to prelaskom na Quake Live jos....


ELEM, uvatio sam screenshot, dobro optimizovano reklo bi se po ovome...


17834158_1657890724516753_15427270954424

 

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, fatboy said:

mislim da su svi prestali da ukucavaju to prelaskom na Quake Live jos....
 

нису, и мене интересује колико може графика да се убије, односно оптимизује за чисто играње
go home, you're old!

:P

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

sound max , graph min i gg

 

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

Ja nisam imao nikakvih problema sa serverima, naprotiv....  evo gembao sam do skora, sad objavili da je gotov prvi talas i da ce ponovo moci od cetvrtka da se gemba dalje....  U sustini, svaki Champion ima svoje "specijalnosti", ovaj Scalebearer kojeg sam otkljucao ima taj neki bull-rush ability ali sporiji je malko.... s druge strane panker je malo brzhi i ima self-healing ability sa nekom injekcijom u venu i sl....

Quake Champions je BRZ, bas kao i Q3A..... rocket jump i strafe jumping su i dalje tu..... sasvim dovoljno da se osecate "kao kod kuce" ako ste cepali Q3A..... smatram da je isuvise rano donositi bilo kakve ozbiljnije zakljucke obzirom da je ovo closed beta, ogoljena skroz i sl...  kapiram da im je glavni cilj da testiraju kako se serveri ponasaju sirom sveta kad krene hammerovanje od strane hiljada igracha.... Jedno je sigurno, novi QC ce biti sigurno SOLID STUFF, uz sve modifikacije koje ispocetka mrzimo a koje vremenom uvek zavolimo (setite se prelaska sa Q2 na Q3A i rantova tipa JAO DE JE GRAPLING HOOK HNJAAAA itd)...

 

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

za nas sa jeftinijim ulaznicama, kad uopšte izlazi final? I dalje vagam da li uzimati desktop ili ne :tf: Za sad sam samo isplanirao monitor

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Mislim da sam juce cuo da je Timm Willits pominjao nesto fazon 5 MESECI ove beta zajebancije..... tokom kojih ce da poliraju samu igru, servere etc.... Super je sto in-game mozes da otvoris chat prozor i iskucas direkt developerima stagod, prijavis bag, bacis hejt etc... :)   Ja kontam negde do kraja septembra da ce ga izdati...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Jel ima jos neko problem sa Bethesda launcherom?

Samo crno nista ne vidim.

Upadoh u betu a ne mogu digram.

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

ugasis ceo klijent, ukljucis ponovo....  to je meni upalilo.... jer su apdejtovali isti jbg...  a ako pokusavas juce i danas to onda nece da moze, tek od sutra popodne pustaju servere u rad iznova, trenutno je pauza radi analize ponasanja servera pod full opterecenjem i priprema istih za duplo veci broj igraca.... i taok u iteracijama sve do open bete kada ce da usledi jeziv overload servera, sto oni zele da docekaju spremni offc...  :D

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da verujem koga sam sve video ovde, HIGHLY, ZEROQL, dajte ljudi nemojte se zajebavati dodajte me u sve moguće friends. Mita pilgrim iz G-a ovde nisam vas video 10000 godina. Alo ZeroQL pozdravlja te Makie :) Gde mi je SNAKE ? Jel i on ovde ... heheh

Mita, Pilgrim, G klan, KGB klan

Link to comment
Share on other sites

haha, ladno Mita :tf: 
Ne igram ja još, nemam ni betu, nemam ni komp :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

samo ono naše, Laki!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, fatboy said:

ugasis ceo klijent, ukljucis ponovo....  to je meni upalilo.... jer su apdejtovali isti jbg...  a ako pokusavas juce i danas to onda nece da moze, tek od sutra popodne pustaju servere u rad iznova, trenutno je pauza radi analize ponasanja servera pod full opterecenjem i priprema istih za duplo veci broj igraca.... i taok u iteracijama sve do open bete kada ce da usledi jeziv overload servera, sto oni zele da docekaju spremni offc...  :D

Proradilo posle updatea.

Sad cekam da prorade ti serveri pa da peglam veceras.

Edited by modjo

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

jel prodaje neko od vas ili zna nekog ko prodaje ili ima neki sajt gde je sigurica kupiti beta kljuc?

pm plz I hunger for battle...

  •  

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

On 4/13/2017 at 11:48 AM, ZeRoQL said:

ste na nekom discordu ili nesto pilgrime?

Zero na Teamspeaku smo : ) mi smo oldfashion 

On 4/12/2017 at 4:06 PM, Highl1 said:

haha, ladno Mita :tf: 
Ne igram ja još, nemam ni betu, nemam ni komp :)

Hehehe dok se snađem sa ovim forumom sve sam zaboravio kako ide lol, imao sam ja sigurno 3-4 soma postova ovde kad sam bio mali hehehh PERO care nisam te čuo ni video 10000 god ;)

Mita, Pilgrim, G klan, KGB klan

Link to comment
Share on other sites

Gotov drugi talas closed bete, treci sledi opet narednog cetvrtka od 18h pa sve do nedelje u isto vreme.... i nakon toga kapiram da je mala pauza pa da pustaju konacno i open betu...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...