Jump to content

Play(s) of the game


3LANCER

Recommended Posts

Pretpostavljam da nisam jedini koju skuplja snimke svojih potg-ova iz igre pa hajmo da se organizujemo - šaljite u ovoj temi ili meni preko privatnih poruka svoje najbolje poteze iz Overwatch pa ću ih skupiti i kačiti kao kompilacije na KlanRUR Youtube kanal. Snimke možete da kačite na yt, vimeo, dropbox, bilo gde gde je moguće downloadovati.

Najverovatnije bi išlo dva puta mesečno, ali ako bude više materijala onda možda i na nedeljnoj bazi kao top lista :)

Edited by 3LANCER

la estrella de la muerte

Link to comment
Share on other sites

Shadowplay za mene. ALT+F9 za snimanje, a držim i bafer od 60 sekundi koji se snima preko ALT+F10.

Mada se zaista nadam da će Blizz omogućiti lakše čuvanje i pregledanje replaya i playeva, ne samo zbog nas koji se ložimo već i zbog turnira.

la estrella de la muerte

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pitali su me neki oko snimanja. Više načina:

1) ako imate Geforce grafički serije 600 ili noviju, možete preko drajvera da uključite Share tj. Shadowplay i tako snimate fullscreen igru, po defaultu se na Alt+F9 pokreće i zaustavlja snimanje a možete da namestite buffer koji će stalno da u pozadini privremeno snima poslednjih minut ili više i to čuvate preko Alt+F10

2) OBS, bilo koja verzija sa linka, inače mu je namena strimovanje ali može i da snima, komplikovaniji je za podešavanje ali zato možete baš da čačkate svašta i dodayete overlaye i čudesa, tutorial ovde

3) Fraps, nije besplatan, poprilično je zahtevan i snima ogromne fajlove ali zato bez kompresije i gubitka kvaliteta slike

4) Raptr i plays tv, ovde imate uputstvo za sve

Ako još neko ima program koji preporučuje za snimanje, nek me cimne preko privatnih poruka pa ću dodati na listu. Moja iskrena preporuka je Shadowplay, pravi jako dobre snimke i ne utiče naročito na performanse igre.

  • Upvote (+1) 1

la estrella de la muerte

Link to comment
Share on other sites

Mali help od mene: Ko god koristi neki program poput shadowplay-a, frapsa (but why fraps, djubre od programa) i slicno, skinite program koji se zove Handbreak, a mozete ga naci potpuno besplatno na ovoj adresi: https://handbrake.fr uglavnom sluzi da malo vise iskompresuje postojeci video materijal, a da pritom ne bude veliki gubitak kvaliteta slike. 

here's the potato 
63596444074970067927450887_potatoess.jpe

  • Upvote (+1) 1

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...