Jump to content

Gde da kupim domaću muziku na CDu?


Recommended Posts

Izgleda da nemam pojma :)

Mislim na ono starogradska, etno, oldschool narodnjaci - htedoh da odem u PGP RTS radnju u Makedonskoj, ali to nije ta radnja već X godina, sad je tu Metropolis. Na sajtu RTSa ima nekih oprečnih informacija, kao u Jug Bogdanovoj imaju neku radnju, tom ulicom nisam prošao godinama, mada mi nije teško da bacim pogled.

Vulkan kapiram da ima samo novije stvari ... u suštini me interesuje gde najsigurnije mogu da nađem PGP RTS izdanja - vidim da su ljudi pisali i na njihovom sajtu sa tim pitanjem ali bez odgovora, a možda sam zaboravio da postoji neka dobra radnja sa muzikom negde i velikim izborom.

Hvala

Link to comment
Share on other sites

Ipak mi je najzgonije bilo da probam u Jug Bogdanovoj tj. PGP RTS Zeleni Venac. Radnja u potpunosti odgovara ambijentu u kojem je. Raspad police, orgomni CRT na sred radnje sa kojeg trešti RTS, okolo razbacane kutije i registratori i iza se vidi mala sudopera sa kuvalom :)

Ako ništa makar su diskovi u rangu 150-450din, nastavio se onaj tred pojeftinjenja kad su počeli da ih plasiraju na kioske pa nije više disk koštao 20 evra.

U svakom slučaju imali su sve što mi je potrebno! :) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...