Jump to content

Tv


akva viva

Recommended Posts

Na Vox-u od 43 inča je suprotan problem - titlovi su OGROMNI i ne mogu da se smanje :D

Inače zabavan vakat - Vox od 43 inča ima isti softver kao Elin, a opet totalno drugačiji softver od Vox-a od 40 inča (koji po meni ima najbolji sw, u smislu najupotrebljivijeg fajl browsera, intuitivne navigacije i fonta za titl koji je taman kako treba i po veličini i po kvalitetu).

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, voodoo_ said:

Na Vox-u od 43 inča je suprotan problem - titlovi su OGROMNI i ne mogu da se smanje :D

Inače zabavan vakat - Vox od 43 inča ima isti softver kao Elin, a opet totalno drugačiji softver od Vox-a od 40 inča (koji po meni ima najbolji sw, u smislu najupotrebljivijeg fajl browsera, intuitivne navigacije i fonta za titl koji je taman kako treba i po veličini i po kvalitetu).

Ja na svom Voxu imam normalan meni i onda u njemu i "developer meni" (ne zove se baš tako) i u njemu jedno 20-30 setovanja čudnih imena sa praktično 0/1 opcijama i onda tu gomile nekih gluposti koje mogu da se podešavaju - sa geek strane, vrh opcija :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

planiram da uzmem neki miracast uređaj pa me zanima da li neko ima iskustva sa tim, da li su svi ok pa je u redu kupiti kineza ili ima razlike? zahtevi su mi da može da projektuje 1080p sliku i zvuk bez seckanja i slično, lag je prihvatljiv.

Edited by Doca

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ja imam nekog kineza, kastujem na sporedni 720p tv i to sa mrtvog Nexusa 4, za to radi posao.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...