Jump to content

YouTubers Life


Recommended Posts

Sredinom ovog meseca, tačnije 19og maja je izašla igra YouTubers Life. Radi se o simulaciji YouTuberskog života. Snimate za svoj kanal, idete na razne dogadjaje vezane za vaš kanal, itd...

Je l' ju je neko igrao ili bar gledao neki video vezan za ovu igru? Ako jeste, kakvi su vam utisci o njoj?

Link to comment
Share on other sites

Ja sam nešto video da je PewDiePie igrao, ne znam ni kako, jer ga ne pratim - ne čudi me da postoji takva igra jer je to sad trend.

Nisam detaljnije ispitivao ali na prvu loptu mi deluje kao kratkotrajna zabava bez puno dubine, možda grešim.

Link to comment
Share on other sites

Ja je igrao pa zato pitam. Posto sam imao priliku da je igram bukvalno jedno vece, deluje zanimljivo. Ali po meni ima veliki minus iz razloga sto nema Multiplay. Pitao sam na steamu medju diskusijama i dobio sam odgovor da planiraju nesto povodom MP-a ali se nece jos fokusirati na to sto je po meni debilozno... ovo bi bas i trebalo da bude MP jer je na YouTubeu bitan community...

Edited by TheBiggyBoy
Link to comment
Share on other sites

Da, u igri se ne nalaze ovi poznati YouTuberi. To su odmah rekli da nece biti kad im je neko postavio pitanje...

Ali da imam mogucnost da menjam nesto u igri, izmislio bih neke jake youtubere koji bi podsecali na njih i ubacio bih MP definitivno...

A realno oni su sve zivo menjali u igri kako ne bi imali problema sa copyright-om... menjali su imena PlayStation konzolama, menjali Ime XBoxu, a i onim ostalim konzolama tima GameBoy, PSP itd... Cak su i za ime izbegli copyright jer YouTuber je "zanimanje". Da su stavili samo YouTube, e tad bi imali problem za Google-om jer su zastitili to ime...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...